Запитване за гоогле ад сенс

От: Запитване за гоогле ад сенс

@biaaro, не психирай момчето. Специално тук не си прав. Трафикът си е трафик, на гугъл им е през дедовия откъде идва :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

@biaaro, не психирай момчето. Специално тук не си прав. Трафикът си е трафик, на гугъл им е през дедовия откъде идва :)

Времето ще покаже:) Все пак мисля, че на гугъл изобщо не му е през дедовия, ами баш строго си дебнат от къде идва трафика. Аз на сайт само с фейсбук трафик няма да сложа адсенс.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Хората се молят за трафик от социални мрежи, а ти.. ц, ц, ц. Пожелавам ти някой ден да ти дойдат 500к посещения от stumbleupon или някоя друга голяма социална мрежа (айде, да не е фейсбук) и предполагам, че ще си смъкнеш сайта, от страх да не го баннат от гугъл :p
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Хората се молят за трафик от социални мрежи, а ти.. ц, ц, ц. Пожелавам ти някой ден да ти дойдат 500к посещения от stumbleupon или някоя друга голяма социална мрежа (айде, да не е фейсбук) и предполагам, че ще си смъкнеш сайта, от страх да не го баннат от гугъл :p

Мерси:) да ти се връща! Не те знам колко си запознат с адсенс, но аз вземам пари от там от 2007 г. и за това време съм видял всякакви глупости, включително и спиране на сайтове заради трафик само от референтни сайтове.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Е, че какво му е на Facebook трафика ?
Трафика си е супер, не е измислен, ОТЧАСТИ таргетиран..
Не виждам къде би бил проблема.. :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Кой нормален сайт има трафик само от фейсбук? Това е проблема....


Е, че какво му е на Facebook трафика ?
Трафика си е супер, не е измислен, ОТЧАСТИ таргетиран..
Не виждам къде би бил проблема.. :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Такъв, чиито собственик има ресурса да го захранва и да започне да печели от първия ден :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Това писмо с ПИН-а или каквото е там, еднократно ли трябва да го получа или при всеки превод? Имам предвид ако това е някакъв код, въвеждам го веднъж някъде и при следващото плащане нямам нужда да ми се прати второ такова или? Ами ако се загуби, пращат ли друго - кво правим тогава?
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Виж в помощната информация на адсенс, има описано подробно за тоя пин. Можеше да се иска няколко пъти и прочее.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

ОК, мерси :) Преди да напиша поста се бях замислил да се разровя, но реших да опитам с shotrcut. за да спестя 10-20 минути.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Проблема за фейсбук е ако трафика не е таргетиран, т.е цъкнат на тая реклама ама нищо не направят в сайта на рекламодателя, рекламодателя е недоволен и ти го ядеш. С органик трафика се предполага че е максимално таргетиран, а и ctr-то е по-високо.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Пичове имам въпрос, не видях точен отговор на въпорса, пък тука са се събрали - та имам на сайта си няколко реклми полета искам част да са ми от Адсенс в момента са ми по кът реклмодателите.

Та искам да сложа на sticky footer 728x90 адсенс, ясно е че при скрол надолу ще си стой там, но винаги е видим - нема мърда а е статично та ще има ли проблем от чичо гошо

И по важния въпорс как да следя за нереални, кликове то ясно е че ако ми скочи прихода, но как да разбера от кои ИП-та и най-важния въпорс къде се съобщават тези съображения на гоогле - мейлче/скайпе/гореща линия за пред съмоубиствено състояние :D
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Такъв, чиито собственик има ресурса да го захранва и да започне да печели от първия ден :)

Няма да споря. Правете MFA сайтове с трафик от фейсбук, схемата е супер:)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Такъв, чиито собственик има ресурса да го захранва и да започне да печели от първия ден :)
Абсолютно.. :)
Подкрепям те изцяло!

Проблема за фейсбук е ако трафика не е таргетиран, т.е цъкнат на тая реклама ама нищо не направят в сайта на рекламодателя, рекламодателя е недоволен и ти го ядеш. С органик трафика се предполага че е максимално таргетиран, а и ctr-то е по-високо.
Верно, нетаргетиран е, но пък си е трафик РЕАЛЕН, не е от сърфове и други пръдни.. :)

Няма да споря. Правете MFA сайтове с трафик от фейсбук, схемата е супер:)

Питай netsurfer за фейсбук трафик.. :)
Неговите сайтове, са страхотно направени за ЦТР, просто са ПЕРФЕКТНИ!
Винаги са ме кефили неговите сайтове.. евала ;)

Не мисля, че ад сенс биха направили какъвто и да е проблем за това, че трафика ти е от фейса..
Все едно да баннат 9гаг ;d
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Добре де, как я мислите тая? Правите сайт за форекс и пращате трафик от фен страница - "Аз обичам малки дупета". Наистина ли си мислите, че сте по-хитри от рекламодателите дето ще набутате с лайнян трафик? Да, възможно е да нямате проблем ако става въпрос за 20-30 % от общия трафик, но за 100% такъв трафик:) Няма начин. Особено пък като става въпрос за нов акаунт. Ако аз хвана такъв трафик към мой сайт през адвордс, пускам жалбата веднага и съм ви ...:) Ако искам фейсбук потребители ще си давам парите направо на фейсбук, най-малкото ще ми е по-евтино.
 
Последно редактирано:
От: Запитване за гоогле ад сенс

Някой ще може ли ми отоговре на горния пост :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Това за sticky footer e 100% забранено, не го прави. Ако го ползваш може банера да застане над навигацията в сайта, което е грубо нарушение. Има и други, но за това се сещам първо. Няма значение, защото само по тази причина нетрябва да го правиш.

За нереални кликове можеш да подаваш сигнали тук. Подавай сигнал ако явно има проблем. Няма нужда да пускаш сигнали при най малкие съмнения, те си ги филтрират.




Пичове имам въпрос, не видях точен отговор на въпорса, пък тука са се събрали - та имам на сайта си няколко реклми полета искам част да са ми от Адсенс в момента са ми по кът реклмодателите.

Та искам да сложа на sticky footer 728x90 адсенс, ясно е че при скрол надолу ще си стой там, но винаги е видим - нема мърда а е статично та ще има ли проблем от чичо гошо

И по важния въпорс как да следя за нереални, кликове то ясно е че ако ми скочи прихода, но как да разбера от кои ИП-та и най-важния въпорс къде се съобщават тези съображения на гоогле - мейлче/скайпе/гореща линия за пред съмоубиствено състояние :D
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Добре де, как я мислите тая? Правите сайт за форекс и пращате трафик от фен страница - "Аз обичам малки дупета". Наистина ли си мислите, че сте по-хитри от рекламодателите дето ще набутате с лайнян трафик? Да, възможно е да нямате проблем ако става въпрос за 20-30 % от общия трафик, но за 100% такъв трафик:) Няма начин. Особено пък като става въпрос за нов акаунт. Ако аз хвана такъв трафик към мой сайт през адвордс, пускам жалбата веднага и съм ви ...:) Ако искам фейсбук потребители ще си давам парите направо на фейсбук, най-малкото ще ми е по-евтино.

При малки дупенца няма да се покажат реклами за форекс в 99% от случаийте ... явно не си запознат как работи сенса от известно време ...
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Това за sticky footer e 100% забранено, не го прави. Ако го ползваш може банера да застане над навигацията в сайта, което е грубо нарушение. Има и други, но за това се сещам първо. Няма значение, защото само по тази причина нетрябва да го правиш.

За нереални кликове можеш да подаваш сигнали тук. Подавай сигнал ако явно има проблем. Няма нужда да пускаш сигнали при най малкие съмнения, те си ги филтрират.


Мерси, хммм значи няма го бъде със стики рекламата, 10кс за линка
 
Я един страничен въпрос. Защо като разгледам репортите и ми показва изкарани 17 евро за вчера, а в действителност в акаунта са отчетени 21?
 

Горе