Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Три пъти спомена думата "забавлявам" съгласен да я приемем за ключова дума и да се забавляваме
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

През цялото време си мислех дали не прекалих с тази дума и трябваше ли да я разсея с тук таме дума секс, любим се... Ама да видим още кой ще се включи в оргията на Амуна.
Три пъти спомена думата "забавлявам" съгласен да я приемем за ключова дума и да се забавляваме
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз пък не искам красива жена, щото е много изморително. Имах веднъж една такава приятелка, много ефектна, която всички заглеждаха и сваляха и постоянно се въртяха куп паразити. Беше много готино да излизаме и да виждам завистта в очите на другите балъци, ама не си струваше разправията и винаги да се чудиш няма ли да се появи някой по-готин. Нали нема по-пич от мене туй ясно, ама все пак много нерви, молове, шитове. Не ми требват такива работи повече :D
Такова, жената не е за показ, а за да има някой близък, на когото да споделяш всичко - и хубавото и лошото. Ама всички са тъпи курви и не струват, предатели са жените и тва е :twisted: :D

Ами не е ли и с бизнеса така :)
Колкото по-хубав, сладък и доходоносен е бизнеса, толкова повече нерви ти хаби, виждаш зависта в очите на другите, налитат ти конкуренти, завистници, еснафи... и задници като... да не посочвам, почва със с/т/ра.. и завършва на на :)
имбицидебилна им работа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

какво ли му е мнението за 5 емотикона поредни?

отплеснах се в приятни закачки :)

та така... и в бизнеса е същото, както и в любовта... не всеки може да издържа, а други им отказва централния нерв, но живота е колело, както не може само един човек да пори готяната мацка, така не може и само един, цял живот да рови в кацат с меда:)
 
Откривам днес сезона на бялото вино с паламудка...

и искам да направя едно обръщение към нтелигентните пички:
Моля ви, не оставяйте целулита и жълтите зъби, да крият интелигентноста ви :)
Не може да сте умни, а не не се сещате че и златото като е потопеено в лайна не блести...
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ами не е ли и с бизнеса така :)
Колкото по-хубав, сладък и доходоносен е бизнеса, толкова повече нерви ти хаби, виждаш зависта в очите на другите, налитат ти конкуренти, завистници, еснафи... и задници като... да не посочвам, почва със с/т/ра.. и завършва на на :)
имбицидебилна им работа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

какво ли му е мнението за 5 емотикона поредни?

отплеснах се в приятни закачки :)

та така... и в бизнеса е същото, както и в любовта... не всеки може да издържа, а други им отказва централния нерв, но живота е колело, както не може само един човек да пори готяната мацка, така не може и само един, цял живот да рови в кацат с меда:)


Амона е прав хубав бизнес = добро йебане = мачкане на конкуренцията = още по добър бизнес и те така е спиралата на успеха
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Тя и с теб да е може да си отвори краката като отиде то кенефа, такива са си.
... ..
6. Като ви изпратят на работа... си ебало кефа после - я с тоя, я с оня.. :lol:
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Откривам днес сезона на бялото вино с паламудка...

и искам да направя едно обръщение към нтелигентните пички:
Моля ви, не оставяйте целулита и жълтите зъби, да крият интелигентноста ви :)
Не може да сте умни, а не не се сещате че и златото като е потопеено в лайна не блести...
Ако е видеочат ще се напудрят съм сигурен, ама сега са по нощници и си чоплят пъпките
 
Сега се замислих за тайните на съзиданието
и се чудя, дали и там няма плагиатстване...
защото според мен паламуда е кръстоска между скумрия и риба тон?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе хора, това всички сме се здухали по една или друга причина. За всеки различна, едни я споделят други не, но ефекта е явен, здухали сме се и то яко.
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе хора, това всички сме се здухали по една или друга причина. За всеки различна, едни я споделят други не, но ефекта е явен, здухали сме се и то яко.

Вярно е...
Аз се чудя дали не е от химикали нещо, даже четох че може да е от хемикал трейлс ли как им се казваше на следит от амолети в небето...
все едно според сезона пускат нещо, за да ни накарат да правим или купуваме това което те искат.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Вууу, влизаме в зоната на здрача, пускам си нощната навигация, да не връхлетя върху некой пришълец
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе хора, това всички сме се Сдухали по една или друга причина. За всеки различна, едни я споделят други не, но ефекта е явен, Сдухали сме се и то яко.

Не е вярно! Всичко е под контрол:twisted: въпрос на правилната философия за живота и смисъла, останалото са оправдания и мрънкане ;)

По темата се сетих, че ... красивото го виждаш, когато се влюбиш. Има красиво, което можеш само да си го гледаш и да му се наслаждаваш, а има и красиво, което да обичаш.
В този смисъл си мисля, че мога да обичам само един красив мъж, а останалите да ги оценям само като такива. Това че си имам цвете- най-красивото- не ме прави сляпа за останалите, но си обичам моето.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

А ако цветето е нарцис
Няма значение името, важно е да му се радваш и да го обичаш без-условно! :)

Чакай да ти кажа, докато не си легнал :) Никакъв спамер не си! Да те успокоя хем демек ;)
До сега четох горе една тема в неиндексираните от миналата година декември, пак за чичо ни Пенман- е, хем се смях, хем се подтиснах.
Някои хора нямат стигане. Аз се чувствам като в детската градина и още повече се изненадвам от недоволството на повечето.
Какво е било преди ... "Кербала" :lol: а сега не им харесва ...
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Мерси за подкрепата, но някои се нервират като видят потребител на един месец с хиляда поста, а пък аз даже не влизам всеки ден, ако не се възпирах може и две хиляди поста да имам, просто съм по бъбрив, чета почти всичко и се включвам където ми дойде и гледам да не се натоварвам с отрицателен заряд

ПП
Ама нарциса обича само себе си, нали си чувала за нарцистични хора, ти го обичаш пък той се гледа в огледалото, несподелена любоф кофти
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Знам приказката за Нарцис и не разбирам това какво общо има с любовта ти към определен човек?
Това че някой обича себе си, не означава, че не може да те заобича и теб. Несподелена любов би била (ето защо Нарциса обича себе си), ако ти си влюбен или се влюбиш, покажеш го по някакъв начин и очакваш реципрочен отговор, но обекта на твоите чувства или обича друг или точно в теб не може да се влюби. Не му импонираш (както е модерно да се казва).
Проблемът не е в този човек, дори да е нарцис, защото насила не може да се обича. А, ако си достатъчно зрял човек, няма да обвиняваш или намразваш обекта на чувствата си, а ще потърсиш или изчакаш друг-а, която да отвърне и да сте щастливи заедно! Но да имаш изискване, непремено да те обича някой, когото ти обичаш е прекалено деспотично.

Всичко това естествено аз го обръщам и от гледна точка на жената, ако се влюби в мъж-нарцис. Като се замисля нямало е такива с патологичен нарцисизъм, но пък два Лъв-а са ми достатъчни и ... много съществена част заемащи в живота ми, за да кажа че могат да обичат много опожаряващо, каквато е и стихията им :) И лично аз (не знам дали е заради зодията ми) съм неустоимо привлечена от такива мъже. Като магнити сме един за друг. С всичките им предимства и недостатъци.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз от темата разбрах само, че всеки има някакви предпочитания и се опитва да убеди останалите, че грешат. Само той е прав и неговото виждане за живота е правилно :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

WTF - 4 страници за тая тема ...., а когато се говори за оптимизация и предприемачество едва захапват някои теми 5-6 поста
скоро трябва да се смени домейна на форума :lol:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ми, то мат пръц е виновен за това, не сме ние. В момента, никой не знае какво да прави, а ако някой знае, няма да го сподели в тези тежки времена.
WTF - 4 страници за тая тема ...., а когато се говори за оптимизация и предприемачество едва захапват някои теми 5-6 поста
скоро трябва да се смени домейна на форума :lol:
 

Горе