Защо не спите бе ??

Sky

Well-Known Member
Забелязвам , че в форума по тези късни часове има доста потребители онлайн, и се чудя аджеба Защо не спите бе ?
 
От: Защо не спите бе ??

Някои хора имат работа. В момента и аз съм от тях, но на по-бавни обороти.
 
От: Защо не спите бе ??

По-спокойно е за вършене на работа.
Странно но винаги най-добрите ми идеи са идвали в късните часове :rolleyes:
 
От: Защо не спите бе ??

Късните часове са най-спокойни :) , липсват звуците и се мисли перфектно ;)
 
От: Защо не спите бе ??

Нощните птици денем спят ;)

"Нощната работа влияе много негативно на мозъка, категорични са учени. Те препоръчват да се работи през деня, а през нощта да се спи." - bolestite.com/vredno-e-da-se-raboti-prez-nostta/215/

Аз им препоръчвам да не бленуват през деня...
 
От: Защо не спите бе ??

Uphero пусна темата и се покри... :D

1322122061_podborka_06.jpg
 
От: Защо не спите бе ??

Май и аз ще се запътя към страната на сънищата скоро.

П.П.:
Много смешна тема. Нещо като мини-чат.
 
От: Защо не спите бе ??

Поздравче с кафето за разсънване :D (да не се засегнете - но клипа е перфектен).

[video=youtube;j-0kpFVMoqk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j-0kpFVMoqk[/video]

П. П. Жените нямат недостатъци ;)
 
Последно редактирано:
От: Защо не спите бе ??

Е някои работят вечер. Аз спя по 2-3 часа на ден :beer:

П.П. - жените имат куп недостатъци. Най-големия е: че са жени :lol: (в кръга на шегата)

П.П.2 - мислех да закусвам, но след този клип....
 
От: Защо не спите бе ??

Вечер е много спокойно и телефона и скайпа не ти дрънкат през 10 минути.

Освен това сроковете са си срокове. Понякога просто трябва да останеш 2 часа повече и да си издадеш проекта навреме.
 
От: Защо не спите бе ??

Едно време и аз будувах до към 5 часа сутринта и си лягах, но сега съм с друг режим. Но пък за сметка на това другия админ застъпва от времето, в което лягам, а аз от времето, в което той става. И така форума постоянно има поглед. Само го вметвам, ако е интересно на някой. Но петъците се задържам до към 4-5 часа, че старите време ми липсват много. Тези, където си ти, лаптопа и цялата тишина на света. :) Най-много някой кретен с пробито гърне да мине по булеварда. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Не съм се покрил но на съседа му спря интернета.....

Хвърли ме в размисли какво общо има съседа с покриването ти. Ако е съседка разбирам.. :D
Хайде добро утро.. 6 часа сън са достатъчни

И да събудя съседа.. http://vbox7.com/play:44e2dfe81d

[video]http://vbox7.com/play:180cbcc0ce[/video]
 
От: Защо не спите бе ??

Не съм си платил нета и се вързах към съседа ,да е жив и здрав и да не дава господ да си заключи мрежата
Ех каква съседка имах преди година ..... Какви неща правехме спомени спомени ..
Ще взема да и е обадя
 
От: От: Защо не спите бе ??

П.П. - жените имат куп недостатъци. Най-големия е: че са жени :lol: (в кръга на шегата)

Ако не посочиш недостатъците на жена си, тя ще ги намери у теб... :D
 
От: Защо не спите бе ??

:) Много сладка тема. :-o За съжаление от известно време не съм от групата на будуващите до 2-3-4, а бяха времена....... Сега съм от заспиващите в 10-11 :cry:
 
От: Защо не спите бе ??

Аз пък си смених режима наскоро и вече не будувам до 3-4. Наистина тогава е най-спокойно и идват много добри идеи. Това време на денонощието е вдъхновяващо някак :)))
 

Горе