За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Нова анкета - За колко пари работите дневно

  • до 10 лева

    Votes: 45 14.5%
  • от 10 до 24 лв.

    Votes: 34 11.0%
  • от 25 до 49 лв.

    Votes: 83 26.8%
  • от 50 до 99 лв.

    Votes: 58 18.7%
  • от 100 до 199 лв.

    Votes: 41 13.2%
  • над 200 лв.

    Votes: 49 15.8%

  • Общо гласове
    310
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Всеки си има приоритети. Едни си харчат парите за автомобили, други мислят по друг начин. И аз съм с една дърта японска кошница, ама докато не сдаде багажа не бих наливал пари в друга. Функцията на автомобила е да те вози от точка А до точка Б, другото си е излишен разход.
Да така е ... приоритета ми е да се забавлявам. На Вас какви са Ви приоритетите? За мен автомобила не е нещо което да ме заведе от А до Б, а като стигна до Б да имам голяма усмивка.
Ето и последната ми придобивка

[video=youtube;xSFQD7Pnl_0]http://www.youtube.com/watch?v=xSFQD7Pnl_0[/video]
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

То това с колите е болестно състояние. Аз боледувах дълги години, дадох два тира с пари за лечение... без резултат. Накрая две деца, жена и ипотека за 60 000 евро ме излекуваха.:)
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

:)
Чудни сте просто... От едната крайност на другата.
Само че жената и децата не са коли.
 
Последно редактирано:
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Да така е ... приоритета ми е да се забавлявам. На Вас какви са Ви приоритетите? За мен автомобила не е нещо което да ме заведе от А до Б, а като стигна до Б да имам голяма усмивка.
Ето и последната ми придобивка

[video=youtube;xSFQD7Pnl_0]http://www.youtube.com/watch?v=xSFQD7Pnl_0[/video]
Такива красавци и при нас ги има. Тоя нямаше вид на успял човек. :)

А реално това какво караш не е много важно. Важно е какви инвестиици имаш и какви активи. Имам познат, който си е взел Тоарек, ама грам не му е на нивото. Особено с гуми за 4к с джанти. :)

Всеки може да си купи пасиви. :) Колко могат да си купят активи или да създадат такива? Това е друг въпрос.

И искам да поздравя нетсърфъра. И пожелавам всеки да има възможност да си вземе такива коли. Макар, че не се съмнявам, че завидна бройка от тук го може и е на това ниво.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

който дето го сърби.... и кот го влече...
аз карам кола за 3 иляди лева... и никога не съм бил по-доволен от кола.
Единственото което ме кара да се чудя дали да я сменя е респекта който не създава... налага се да се показвам за да ми дадат предимство или да успокоя някой освирепял шифьорин...
ама знаеш ли пък колко бързо стават благи като ме видят:)
Но на мен слабост ми е домашната и офис техниката... и най вече монитори и гооооолеми тиливизори :)
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Такива красавци и при нас ги има. Тоя нямаше вид на успял човек. :)

А реално това какво караш не е много важно. Важно е какви инвестиици имаш и какви активи. Имам познат, който си е взел Тоарек, ама грам не му е на нивото. Особено с гуми за 4к с джанти. :)

Всеки може да си купи пасиви. :) Колко могат да си купят активи или да създадат такива? Това е друг въпрос.

И искам да поздравя нетсърфъра. И пожелавам всеки да има възможност да си вземе такива коли. Макар, че не се съмнявам, че завидна бройка от тук го може и е на това ниво.

Точно, активи ни трябват!
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

който дето го сърби.... и кот го влече...
аз карам кола за 3 иляди лева... и никога не съм бил по-доволен от кола.
Единственото което ме кара да се чудя дали да я сменя е респекта който не създава... налага се да се показвам за да ми дадат предимство или да успокоя някой освирепял шифьорин...
ама знаеш ли пък колко бързо стават благи като ме видят:)
Но на мен слабост ми е домашната и офис техниката... и най вече монитори и гооооолеми тиливизори :)
И моята е за 3 хилки някъде и съм много доволен. Закупена в далечната 2007 година за 4000 лв и до момента друго освен консумативи не съм сменял (Нисан примера п11 1999) и е на 250 000 км. вече и даже не искам да я сменям. За сметка на това за мотора си съм хвърлил пари колкото да си купя сигурно още един, ама явно на мотори не ми върви. Отказах се от скъпа техника (в смисъл купувам си едно ТВ 42 инча и докато не излезнат поне 80 инча с 3д технология няма да си купя 45 инчове само заради 3 инча) много отдавна след като ми откраднаха 2 телефона за 900 лв. всеки . Май единствената слабост за момента ми е мотора ама наркая ще го продам за 1500 лв. да го взима някой да му се радва и ще си взема нов.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Хехе. Бавареца си е Баварец :D

Аз от 6 години карам БМВ-та и не бих сменил марката за нищо на света :D
Пътуването от точка А до точка Б може да е нещо обикновено, а може и да е удоволствие :D

Иначе за кинтите съм от няколко години в предпоследната точка от анкетата,
като понякога минавам и към последната, като не ме мързи много :D
Даже като се замисля напоследък ме мързи по-малко та добре е де :D

P.S. Да живее кризата :D
 
От: За колко пари работите дневно ?

25 лева Х 22 работни дена са 550 лева.
Сериозно ако има някой тука който да изкарва под този доход... по-добре да си намери една обикновена работа. Няма смисъл да си губите времето.
Има толкова варианти за изкарване на пари... Определено този вид дейност (афф, адсенс, дропшип, цпа.... и т.н.) не са за всеки, колкото и на всеки да му се иска да стои пред компа и да лапа парите.

Замислете се, една сервитьорка взема повече.
Е аз се занимавам над година вече и не правя 550,не правя и 250лв.Но малко по малко се увеличават доходите.Дано един ден и аз достигна 5 цифрените суми.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Аз понеже съм най-оригинален, не работя за пари. Само за удоволствие.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Аз понеже съм най-оригинален, не работя за пари. Само за удоволствие.

Едното не изключва другото.

Аз също не робувам (работя) само си клатя краката и се кефя докато изкарвам пари, а и междувременно играя шах и решавам судоку за да репресирам мозъка
 
Последно редактирано:
От: От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Къде я гледате кризата бре :). Пари има и то боллл стига да си ги вземеш (ЛЕГАЛНО, да не кажете утре, че от форума ви канят да обирате банки) .

Виж файлът 1540Виж файлът 1541

Няма значение колко ги вадиш, важно е колко не ти стигат :)

А на тази покривка само буркана с лютеницата липсва....
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Няма значение колко ги вадиш ..

Не се заблуждавай, размерът и количеството винаги имат значение. Другото са лоши сметки ;)
 
Последно редактирано:
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Имам в предвид че големия оборот не винаги води до големи усвоени средства ... не само при фирмите но и в личния бюджет :)
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Ако ги смятаме с дните, в които не работя 3-4 дни от седмицата ми излиза по 10 лв :D
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

"За колко пари работите дневно" - това заглавие много не ми харесва. Целта не е да работиш за пари, а парите да работят за теб :wink:
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Ми при мене няма как да се запиша на анкетата обикновенно не изкарвам особени пари.. Като ми върже изкарам 2-3к долара за 10-15 дена а като не ми връзва се правя схеми да ми върже :D За едната година в която се занимавам с Интернет маркетинг ми се е счлучило 2 пъти да изкарам по 2-3к долъра. Първия път ги изкарах за 15 дни втория за 10.. Със първата такава печалба си я инвестирах изцяло в нов комп + мониторче.. А втората
(за месец септември) не ми я платиха заради C&D писмо което получих :D Добре бях измислил да ги инвестирам ама не се получи така че ще тряя да поблъскам още :D Рекорда ми е $287 за един ден..
Айде сериозните мъни мейкръри да постват снимки и суми щото освен че им завиждам а и се надъхвам :D
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Да така е ... приоритета ми е да се забавлявам. На Вас какви са Ви приоритетите? За мен автомобила не е нещо което да ме заведе от А до Б, а като стигна до Б да имам голяма усмивка.
Ето и последната ми придобивка

[video=youtube;xSFQD7Pnl_0]http://www.youtube.com/watch?v=xSFQD7Pnl_0[/video]

Божееее аз се чудех в една друга тема от де се сети за колата...

надявам се не е това дарака дето харчел много.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Ми при мене няма как да се запиша на анкетата обикновенно не изкарвам особени пари.. Като ми върже изкарам 2-3к долара за 10-15 дена а като не ми връзва се правя схеми да ми върже :D За едната година в която се занимавам с Интернет маркетинг ми се е счлучило 2 пъти да изкарам по 2-3к долъра. Първия път ги изкарах за 15 дни втория за 10.. Със първата такава печалба си я инвестирах изцяло в нов комп + мониторче.. А втората
(за месец септември) не ми я платиха заради C&D писмо което получих :D Добре бях измислил да ги инвестирам ама не се получи така че ще тряя да поблъскам още :D Рекорда ми е $287 за един ден..
Айде сериозните мъни мейкръри да постват снимки и суми щото освен че им завиждам а и се надъхвам :D

като си мераклия да попълваш анкети
раздели си дохода за година на 365 и си готов :)
 

Горе