За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Нова анкета - За колко пари работите дневно

  • до 10 лева

    Votes: 45 14.5%
  • от 10 до 24 лв.

    Votes: 34 11.0%
  • от 25 до 49 лв.

    Votes: 83 26.8%
  • от 50 до 99 лв.

    Votes: 58 18.7%
  • от 100 до 199 лв.

    Votes: 41 13.2%
  • над 200 лв.

    Votes: 49 15.8%

  • Общо гласове
    310
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Другата година сега съм още начинаещ
 
Последно редактирано:
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Е добре бе хора кажете все пак някой получил ли е месечната си заплата от работа с интернет да зна дали да се захващам изобщо с такава и как си получавате парите все пак?
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Заплата май не е най-точната дума в случая. Нямаш точно определена сума, колкото си изкараш. Методи - много. PayPal, чекове. Ако примерно извършваш услуги на хора от форума може и банков превод, пощенски запис, epay...
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Е добре бе хора кажете все пак някой получил ли е месечната си заплата от работа с интернет да зна дали да се захващам изобщо с такава и как си получавате парите все пак?
Много методи и начини има. Как пък не попадна на тази тема: Започнете Днес - Как Да Направя Първите Си $100?

А начините са: PayPal, Check, Wire, AlertPay, Paxum, MoneyBookers, WebMoney, Epay, West and Union и много други. Всичко е въпрос на удобство. Което ти е най-ОК. Никой не е на заплата, освен ако не работи за НЯКОЙ, като цяло има и тема колко % какви приходи изкарва, с колко сайтове, на каква възраст и от кой пол. Много инфо има тук.

Пожелавам ти приятен престой тук и да се задълбочиш в това, към което си тръгнал, очевидно. :)
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Е добре бе хора кажете все пак някой получил ли е месечната си заплата от работа с интернет да зна дали да се захващам изобщо с такава и как си получавате парите все пак?
Хората взеха да изкарват стотици хиляди месечно, пък ти продължавай да се чудиш, дали да се захващаш.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

"За колко пари работите дневно" - това заглавие много не ми харесва. Целта не е да работиш за пари, а парите да работят за теб :wink:
Робърт Кийосаки, a?

По темата:
На ден по 1 гр. мозък. Не печеля на ден, печеля когато ми се наложи. На този етап!
Усъвършенствай, после владей.
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

netsurfer, намери ли диф за 46цата :p:-|
По темата... Не печеля дневно и всичко е крайно относително с парите...
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

netsurfer, намери ли диф за 46цата :p:-|
По темата... Не печеля дневно и всичко е крайно относително с парите...
Е много ясно, закарах я при Явор :)
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

То трудна работа да се каже дневно.. Един ден конверсиите са добри, другия - НЕ. Може би по-скоро правилно зададената анкета би трябвало да е за месечен доход :)
 
Последно редактирано:
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

Тъй като форума е за онлайн бизнес, защо не направите анкета колко се печели на ден онлайн ? :)
 
От: За колко пари работите дневно ?

Защо не си сложил най-меродавната опцията за родния колониален кенеф, а именно НЕ РАБОТЯ (НЕ РОБУВАМ), аз съм в нея.

Аз не работя а се забавлявам, що се отнася до парите кога има-има, кога няма-здраве да е важното е посткомунистическите цървули наречени "бизнесмени" да не правят пари на мой гръб и да мрат гладни.
Много точно изказване за България и действителността, в която живеем. Поздравления.+!!
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

А да и тез с над 200 лв, от НАП вече са видели анкетата ВИ, ип-тата също и сега ще трябва да доказвате как ги правите тези 200+ :)
(депутати, шефове наляво и надясно и прочие не се класират за проверката, също и тези дето влизат по линия на Европейския)
 
bigdarkmad на косъм беше да ти ударя червено и щеше да ми третото червено откакто съществува форума което давам... за това което написа за IPтата

Правиш чист черен ПР

този форум се намира в Канада и се води Канадски форум под канадска юриздикция нищо че се пише на български това не го прави български форум по българска юриздикция, и никога не се хоствал в България и никога не е са давани IPта... Този форум специално от създаването си се хоства в чужбина и никога няма да се хоства в България точно заради възможността от това някой някъде да наруши закона за да пречи на развитието му и да дръпне в кариерата или за да стопира в нарушение на свободата на словото, член 13 от конвенцията за правата на човека на ООН и демократичните ценности,,, хора който подкрепят друга политическа сила освен "правилната" или просто да злоупотребява с възможности за истискване на информация с цел въвеждането на диктатура в страната...


това не ти е България където без съдебна заповед от дадена агенция могат да сплашат шефа на българска хостинг компания да наруши закона и да даде IPтата от логовете иначе ще му правят маскен бал при сървърите и да му пострадат останалите клиентите (гарантирано от ГЕРБ)



Аз по скоро бих се притеснявал за всеки един сайт и форум който е на Български хостинг в България и тях може да ги обвиняваш че нещо такова се е случило


Да ги изредя ли кой са ?


а по канадския стандарт с 200 лева на ден сте малко над нивото на социалните помощи (ниската средна класа) даже не сте заможни... реалност..

едно приятелче като барман в Квебек правеше 300 долара на вечер с процента си, даже до 400 и нещо с бакшишите... (преди данъци) единствено че не работеше всяка вечер че има трудово законодателсво и се спазва... иначе щеше да си докарва 5 цифрена сума на месец

може да ми се сърдят от БГ хостинг компаниите - знам че и те са жертви на беззаконието което цари в БГ но ние сме длъжни да защитим форума и потребителите му от произвол на власт-имащи... и затова няма да ползваме БГ хостинг...
 
Последно редактирано от модератор:
От: За колко пари работите дневно ?

... ... ...
 
Последно редактирано:
От: Re: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

bigdarkmad на косъм беше да ти ударя червено и щеше да ми третото червено откакто съществува форума което давам... за това което написа за IPтата

Правиш чист черен ПР

този форум се намира в Канада и се води Канадски форум под канадска юриздикция нищо че се пише на български това не го прави български форум по българска юриздикция, и никога не се хоствал в България и никога не е са давани IPта... Този форум специално от създаването си се хоства в чужбина и никога няма да се хоства в България точно заради възможността от това някой някъде да наруши закона за да пречи на развитието му и да дръпне в кариерата или за да стопира в нарушение на свободата на словото, член 13 от конвенцията за правата на човека на ООН и демократичните ценности,,, хора който подкрепят друга политическа сила освен "правилната" или просто да злоупотребява с възможности за истискване на информация с цел въвеждането на диктатура в страната...


това не ти е България където без съдебна заповед от дадена агенция могат да сплашат шефа на българска хостинг компания да наруши закона и да даде IPтата от логовете иначе ще му правят маскен бал при сървърите и да му пострадат останалите клиентите (гарантирано от ГЕРБ)



Аз по скоро бих се притеснявал за всеки един сайт и форум който е на Български хостинг в България и тях може да ги обвиняваш че нещо такова се е случило


Да ги изредя ли кой са ?


а по канадския стандарт с 200 лева на ден сте малко над нивото на социалните помощи (ниската средна класа) даже не сте заможни... реалност..



може да ми се сърдят от БГ хостинг компаниите - знам че и те са жертви на беззаконието което цари в БГ но ние сме длъжни да защитим форума и потребителите му от произвол на власт-имащи... и затова няма да ползваме БГ хостинг...
Това добра идея за хостинг в Канада, чувам, че нещата на "теория" са малко по либерлани от в САЩ. Ако може да споделиш впечатления?
Иначе аз предпочитам малко по екзотични дестинации, но никога България.
А това беше шега горе, не беше на сериозно.
 
От: Re: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

bigdarkmad на косъм беше да ти ударя червено и щеше да ми третото червено откакто съществува форума което давам... за това което написа за IPтата

Правиш чист черен ПР

този форум се намира в Канада и се води Канадски форум под канадска юриздикция нищо че се пише на български това не го прави български форум по българска юриздикция, и никога не се хоствал в България и никога не е са давани IPта... Този форум специално от създаването си се хоства в чужбина и никога няма да се хоства в България точно заради възможността от това някой някъде да наруши закона за да пречи на развитието му и да дръпне в кариерата или за да стопира в нарушение на свободата на словото, член 13 от конвенцията за правата на човека на ООН и демократичните ценности,,, хора който подкрепят друга политическа сила освен "правилната" или просто да злоупотребява с възможности за истискване на информация с цел въвеждането на диктатура в страната...


това не ти е България където без съдебна заповед от дадена агенция могат да сплашат шефа на българска хостинг компания да наруши закона и да даде IPтата от логовете иначе ще му правят маскен бал при сървърите и да му пострадат останалите клиентите (гарантирано от ГЕРБ)



Аз по скоро бих се притеснявал за всеки един сайт и форум който е на Български хостинг в България и тях може да ги обвиняваш че нещо такова се е случило


Да ги изредя ли кой са ?


а по канадския стандарт с 200 лева на ден сте малко над нивото на социалните помощи (ниската средна класа) даже не сте заможни... реалност..



може да ми се сърдят от БГ хостинг компаниите - знам че и те са жертви на беззаконието което цари в БГ но ние сме длъжни да защитим форума и потребителите му от произвол на власт-имащи... и затова няма да ползваме БГ хостинг...



браво за думите ,които написа!

Кажи кои са българските хост компании дето да не хоствам сайтовете си зада не ми видот ipto и го дадаст на цветанов?

Дай предложения за хубави канадски хостове,щото ако са европейски пак моат ни видот iptata
 
От: За колко пари работите дневно ? с нова анкета

200лв е много ниска граница, което прави около 85 паунда горна граница. Ако правех само по 85 на ден, въобще нямаше да се захващам. На мястото където работех взимах около 50-70 паунда на ден.
Добавете опции 500, 1000
 

Горе