Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Аз търпение имам. Блинки виж как изглежда форума днес:

Виж файлът 9805

Малко странно за български форум. А сега си представи хората, които за първи път се сблъскват с тази каша. :cry:

ОК, това ще се помисли добре как да се отдели. Не ни е някакъв прецедент. И в интерес на истината не е кой знае колко дразнещо, но ще се помисли добре това.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Само дето като влезнах във форума днес следобед и натиснах "Какво ново" и все едно съм в някакъв чужд форум. Мешана скара. Български и английски.
Нужно е време да намеря постовете, които са на БГ, а това хич не допринася, за полезното и приятно прекарване в този форум.
То и без това се напълни само с тролове този форум и мултиплицирани акаунти, сега и тази мешаница с езиците. Още повече с тази игра ще са повече постовете на английски и ще бъде доста досадно търсенето на българските теми.

Ето, bookmark-ваш си този адрес и изобщо няма да виждаш ЕН секцията :)

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=60,64,68,62,61,67,77,63,65,66,69,70,71,73,74,75,72

Това пък ще ти махне освен ЕН секцията, също така и кофата, офтопика и политиката :)

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20,53,60,64,68,62,61,67,77,63,65,66,69,70,71,73,74,75,72
 
От: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Това пък ще ти махне освен ЕН секцията, също така и кофата, офтопика и политиката :)

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20,53,60,64,68,62,61,67,77,63,65,66,69,70,71,73,74,75,72

Еееее, това вече е гадно! :D
 
Re: От: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

Еееее, това вече е гадно! :D

някой може да си го настрой на обратно да му показва само офтопика и политиката :) кофата не се показва бай дефулт
 
Re: От: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

ама аз написах кофата не се показва бай дефулт :) изключена е от индексирането за търсачката
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Това вашето си е буквално лафа "ти му викаш - слези, оно вика - нема да се качим" :) Тая тема за мазалото ен/бг е дъвкана 200 пъти, но гледам и отговорите на шефчетата са си същите както в самото начало - магарешки :p Освен редовните лизаролапачи дет драскат щот си немат друга работа, има и такива хора които гледам се опитват да вкарат малко мозък в бушуващите такива на блинки и кулис.... ама нейсе - да не стане и тоя лав - на високо не вирее :D
Казах ви ви преди цифра време, че това е най-голямата глупост дет сте намислили, сега ви го казват и с перфекти аргументи и други хора, но вие сте като магарета на баир... За какво ви е тогава каквато и да е помощ и съвети?? Гледам като малките пишлегарчета се кефите на четките и ослепявате за креативността хех

Иначе браво за играта, можеше да има интерес ако беше вкарана в неква реална кауза :wink:
 
А ти като си имаш работа какво креативно ще ни кажеш, о велики идиоте.

Хората се опитват да вкарат малко чуждестранна кръв, защото все едни и също кретени като теб влизат, ти им обясняваш глупости. Кво, ще одиш да правиш сайтове за по 300 лева на бг бизнесмените, ходи, но моля те ангажирай с безполезното си мнение.

Да, има кауза, да спасим едромъдия прилеп. Харесва ли ти? :)

П.П: На този катър не му ли модерираха последно време постовете, заради комплексарското си държане последно време? :)
 
От: Re: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

П.П: На този катър не му ли модерираха последно време постовете, заради комплексарското си държане последно време? :)

То този е един от най-болните тук принципно:) Чак ми стана неприятно да си пия бирата пред компа, след като му изчетох поста:)
 
Re: От: Re: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

То този е един от най-болните тук принципно:) Чак ми стана неприятно да си пия бирата пред компа, след като му изчетох поста:)

Няма лошо. Всяка критика е добре дошла. В критиките не се вслушват само глупаците. :)

Едно е сигурно, ще направим така, че да не се забележи никакво неудобство. Само ползите ще гледаме да са на лице.

Искам да благодаря на участващите в този ред на мисли.
 
От: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Благодаря!

Ето, bookmark-ваш си този адрес и изобщо няма да виждаш ЕН секцията :)

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=60,64,68,62,61,67,77,63,65,66,69,70,71,73,74,75,72

Това пък ще ти махне освен ЕН секцията, също така и кофата, офтопика и политиката :)

Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20,53,60,64,68,62,61,67,77,63,65,66,69,70,71,73,74,75,72
 
Re: От: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

Благодаря!

Ако е наистина голям проблем, ще видим как да го изнесем горе, но и става много претрупано. :)

Видях, че си се включил в играта. Успехи и на теб. ;)
 
Мен ме притеснява темите на английски да не се виждат като сп@м. По колко може да се пускат дневно? А и другото нещо, според мен, трябва да се вкара малко интрига. Примерно един съгласен, друг несъгласен, за да има интерес, ако влезе някой от някой лонг киурд.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

На прочетох всичките мнения.

Обаче ми се струва странно раздела на английски да се вижда с български интерфейс. Също и подписите на потребителите са на български.

Няма ли плъгин за vBulletin, който да променя интерфейса на английски за съответния раздел? А плъгин за въвеждане на два различни подписа - единия за английската версия, а друг - за българската?
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

На прочетох всичките мнения.

Обаче ми се струва странно раздела на английски да се вижда с български интерфейс. Също и подписите на потребителите са на български.

Няма ли плъгин за vBulletin, който да променя интерфейса на английски за съответния раздел? А плъгин за въвеждане на два различни подписа - единия за английската версия, а друг - за българската?

Другото странно е - хората, които са с nickname на кирилица :)

Ще видим как ще станат нещата.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Чак сега прочетох за играта, определено съм за развитието на ЕН секцията и ще се включа активно - надявам се де, награда не желая просто защото съм дребна риба с 1-2 сайта, пък и хостинга ми е най-малкият проблем, но определено мисля има смисъл да се развива ЕН раздела!

Нека повече хора се престрашат, английският не ни е матерен език, но е добре да го поназнайваме малко от малко.

Успех в начинанието.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Каква е идеята да правим голям ЕН форум, базиран на локален сайт?

Иначе идеята си е добра, както и маркетинга в частност наградите.

Щях да говоря с вас Куул и Блинки, за след време искам да пускам специално за предприемача един форекс трейдинг-сигнал сървис, но ако има и добра ЕН секция ще се възползвам и от там. Така, че и аз бих се включил в играта ...

П.С.

Сложете и такава категория - investing and trading, това както знаете е убер конкурентният сегмент, всичко качествено в този сегмент само ще е + за вас + за потрбителите, ако ще развиват некви ниши в този свят ...

Аз бих се навил да пиша теми там и коментари
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Не знам ква е идеята, но аз луднах особено след играта. Вместо да си гледам всичко нормално гледам повече теми на ен, вместо на бг. , и честно казано е малко дразнещо, ако исках да съм в ен форум щях да съм в такъв.
 

Горе