Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

отстъпвам си мястото на uphero , ако се откаже , теглете пак номер
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Ако се организира за втори път конференцията имате текст, който е добре да редактирате:

УЧАСТИЕ

Каним всички български IT специалисти и независими фриленсъри да се присъединят към първата в България Black Hat Конференция.
Срокове:
До 1 септември 2015 - Заявки за участие като лектор.
До 22 октомври - Регистрация за участие

Никъде не видях от колко часа ще бъде?
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

отстъпвам си мястото на uphero , ако се откаже , теглете пак номер

Благодаря, преостъпвам и аз за някой друг поканата.
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Благодаря, преостъпвам и аз за някой друг поканата.

Давай и ти с рандом.орг. :) Хахах, аз май трябваше да си избера двама и те развъртят, че като гледам ще минат през всички. :)
 
От: Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Давай и ти с рандом.орг. :) Хахах, аз май трябваше да си избера двама и те развъртят, че като гледам ще минат през всички. :)

Това ми изплю рандом.орг.
8386700A.png
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Ако се организира за втори път конференцията имате текст, който е добре да редактирате:



Никъде не видях от колко часа ще бъде?

В програмата пише: http://blackhatbulgaria.com/programa.html

Ако нещо има като въпроси, пишете. Иначе надявам се едно видео да пусна тия дни тук. И скоро ще има кодове за отстъпки само за хора от форума. :)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

А така, на печелившите честито:beer:
Гледах преди 2 дена - няма нищо, а сега :shock:
Банко, не ми пиши, аз ще го направя - само кажи до кога трябва да ти дам данни за паса - няма да идвам аз, че ще ми излезе златен безплатният вход с двупосочен:wink:
Редакция - видях датата - ще ти пиша с данни, най вероятно ще е колега, че с този рандъм нещо не се получават нещата явно :wink:
 
Последно редактирано:
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

А така, на печелившите честито:beer:
Гледах преди 2 дена - няма нищо, а сега :shock:
Банко, не ми пиши, аз ще го направя - само кажи до кога трябва да ти дам данни за паса - няма да идвам аз, че ще ми излезе златен безплатният вход с двупосочен:wink:
Редакция - видях датата - ще ти пиша с данни, най вероятно ще е колега.

Двете имена и мейл, това е. :) Ще ги очаквам и пращам за паса, на Данчо ги знам. :)
 
Някой избрахте ли за втори човек? :) Детайлите на Данчо са изпратени.

И както обещах предлага и промо код, който е само за потребителите на форума: black-50-team
С този код ще получите 50% намаление от официалната цена на пропуска. Успехи ви пожелавам.
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Нали до 10 този месец е срока, Банко?

Да, има време. Просто питах, защото изпратих първия за пропуск. ;) Като имате готовност, пращайте ми. ;)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

И понеже няма друга тема, ще пиша в тази. Няма смисъл да ходите на тази конференция, според мен на нея ще има само идиоти и на нищо няма да ви научат, ще е загуба на време. Моя довод: Редовно получавам спам имейли от тях, които редовно си влизат в спам папката, стана ми любопитно, отворих един от мейлите им и видях програмата им. Една от темите по които ще обучават: "Имейл маркетинг - как имейлите да не попадат в спам, колко често да се изпраща, КЗП регистър и др.;". :lol:

По-голяма идиотия от това няма, това е прекрасен показател за техните "знания", "професионализъм". И тези хора ще ви вземат парите! Не пари, подигравки трябва да отнесат тези самозабравили се идиоти и "гурута".

А тези, които са си купили билети от тях, с пълно основание могат да искат да им върнат парите!
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Правиш ли разлика между конференция и обучение?
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Правиш ли разлика между конференция и обучение?

Да, разбира се - на конференцията някакви лектори ще се изправят и ще изнасят доклади на тема как мейлите да не попадат в спам филтрите, след като самите те спамят и техните мейли за тяхната конференция попада в спам филтрите. А публиката ще си е купила билети за да ги слуша, като немалка част от тях ще отидат да обменят знания, опит... за мен това е обучение. Така, че както вече казах - този, който организира мейл кампанията, и който ще изнася доклад на тази тема си е както се казва "завършен, кръгъл идиот", поредния самоповярвал си гуру, от него нищо не може да се научи, напротив.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

И при мем идват в спама, интересна лекция ще е.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

И при мем идват в спама, интересна лекция ще е.

Точно. И този човек или пък тези хора как не ги е срам от това? Няма ли кой да им каже, че така не се прави, че по този начин се излагат и постъпват идиотски и освен за подигравки за нищо друго не стават?
 
Бате, айде ела и после коментирай. Какви са тия неща на наизуст. :)

Всъщност друго ще се говори на конференцията. А как са решили да мейлва е друго. За това не знам какво да кажа, като не съм много сигурен как са правили мейл маркетинга.
 
От: Re: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Бате, айде ела и после коментирай. Какви са тия неща на наизуст. :)


Искаш ли да ти пратя принт от пощата сам да се убедиш, ако не вярваш на другите? Както споменах - това си е факт и никой не може да го отрече, а автора на тоя спам мейл, както и лектора трябва да се заврат вдън земя и да не излизат повече... Дано ти не си лектор на тази тема... че се изложи яко!
 
Re: От: Re: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Искаш ли да ти пратя принт от пощата сам да се убедиш, ако не вярваш на другите? Както споменах - това си е факт и никой не може да го отрече, а автора на тоя спам мейл, както и лектора трябва да се заврат вдън земя и да не излизат повече... Дано ти не си лектор на тази тема... че се изложи яко!

Не съм. Супер, че поне си се запознал кой на какво е лектор... :) Колкото до метода за мейл маркетинга на конференцията, няма общо, и честно казано имам мнение, което изразих и преди няколко години. Но явно нищо. ;)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Еми явно не си вземат поука, а пък ти знаеш, че макар и да се изказвам малко остро, не само аз мисля така... но щом така са решили да го правят... те губят от цялата работа.
 

Горе