Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Blinky

Owner
Организаторите, в това число и малка наша заслуга на форума, на Black Hat Bulgaria. Както знаете конференцията ще се проведе на 22 и 23 октомври.

Повече инфо тук: http://www.predpriemach.com/content...ferencia-forum-za-nezavisimi-it-predpriemachi

В тази игра ще се раздадат два паса безплатно, като ще се изтеглят само позналите отговора на въпроса За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Край на играта е началото на месец октомври - 1-ви октомври. ;) Всеки вярно отговорил тук получава номер по реда, по който е писал в темата тук. Например 1,2,3...и така. Двата победителя ще се изтеглят чрез сайта https://www.random.org/ в присъствието на мен и Кула. ;)

Успехи на всички. След изтеглянето на имената (никовете), ще пиша на всеки един от тях, за да взема имената им и коя фирма ще представят с паса си.

Поздрави,
Б.
 
Последно редактирано:
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

За втора година.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Да, за втора година е събитието.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Щом сте казали 2-ра и аз залагам на това.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

На 22 и 23 октомври за втори път в София ще се проведен Black Hat Конференция – Форумът на независимите IT предприемачи, част от глобалната инциатива IndIT.org. ..........

не разбрах що форума реши, че не съм въвел 10 символа
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Би ли отворил това в Black2 изгледа? ;)

Да, не са го направили добрестилистически. ;) Ще го видим. Скоро мисля, да пусна и анкета кой кой стил използва. ;)

@s1yf0x, защото цитата не го брои за пост символи. ;)
 
От: Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Да, не са го направили добрестилистически. ;) Ще го видим. Скоро мисля, да пусна и анкета кой кой стил използва. ;)

@s1yf0x, защото цитата не го брои за пост символи. ;)

Може линковете да се барнат, че се не видят добре.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Какво за Бога ще рече:
или пишете на английски или на български. Това е някаква дебило-комплексарщина...
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

втора година и аз да вляза в томболата ;)
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Какво за Бога ще рече:

или пишете на английски или на български. Това е някаква дебило-комплексарщина...

Пропуск бе бате. :) Мисля, че едно 99% ме разбраха, пропуска или баджове. :)

П.П: Нортанче, да те пиша ли в листа (разбира списъка), или само влизаш ей така, да се индикираш? :)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Ако спечеля, няма да мога да посетя конференцията :( затова само отбелязвам грешката.
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Ако спечеля, няма да мога да посетя конференцията :( затова само отбелязвам грешката.

Ee, ще го подариш, а те ще върнат услугата. Пиша те. :)
 

Горе