Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Да, не казвам, че е ок. Знам за това, още преди това съм споменал, че ще има ядове...не ми е чуждо. :) Остро, не остро - за това си прав, не мога да си изкривя душата. :) Но конференцията не е само това...за това само не съм съгласен. ;)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Е, дано има и хубави неща, а щом си там - би трябвало да е така. :)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Според мен трябва да се смени името на конференцията :) би имала по-голям успех.
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Според мен трябва да се смени името на конференцията :) би имала по-голям успех.

Предложения? Иначе така се брандира е в началото, за това, а звучи доста хак. :) Но реално се споделят и лоши практики, които са застъпени, за да си продобие и името самата конференция. :)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Така - човека който исках да ползва моя вход - не съм в БГ се оказа, че е ангажиран в последния момент и за да не правим повече рандъм тегления (подмятането на въпросния пропуск м/у няколко колеги не даде желания ефект) - няма и много време - за това - най-бързият печели.
Които от хората в списъка от предишните страници има реално възможност да посети конференцията и пише първи в темата получава пропуска.
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Давай го насам :)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Хайде честито, мятай на Банко квот искаше там за лексикона - имена, адресна регистрация, мерки на любовницата.... Опа, тва последното може и на ЛС да не завидят много, че има и такъв момент8)
 
От: Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Предложения? Иначе така се брандира е в началото, за това, а звучи доста хак. :) Но реално се споделят и лоши практики, които са застъпени, за да си продобие и името самата конференция. :)

В момента не ми идва на идея (аз и не съм по тази част), но сегашното не звучи сериозно. Освен това няма как големи фирми и медии да застанат зад него защото самото име подсказва, че се говори за... черни техники.
Не знам какъв ви е таргета, но сериозните хора не искат черни техники, а напротив.
 
Не е задължително да се говори за това, името и на много други подобни ивенти са такива, но реално друго се има в предвид и с времето са станали еквивалент на "кофти име", например хакатон....всеки си представя едни хакери, които борят да пробиват дадени сайтове или системи, а реално е кодене в екипи. :) Така, че за това няма голяма драма, а фирмите, ако сериозни ще прегледат програмата, малко ще се иересуват от нещо и в същото време няма да стигнат до програмата. :) А името е само кетчинг частта на конференцията, не е основната идея, която следва през целия ивент.:)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Днеска се видяхме с Банко и изслушах лекция и половина. Интересно беше :)
 
Re: От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Днеска се видяхме с Банко и изслушах лекция и половина. Интересно беше :)

Мерси, много яко беше. И най-после да се запознаем. :) Пак ще се видим, нямам търпение. :) Галин те изпусна, а искаше да види кой си....хахаха. :)
 
От: Игра: За коя година се провежда конференцията Black Hat Bulgaria?

Пак минах, за съжаление не успях да стоя цял ден. Доста интересна беше лекцията против троловете в интернет. Жалко, че Блинки или Кулайс не присъстваха. Смятам, че щеше да бъде полезно за форума ;)
 

Горе