Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

на ден да кажем по 50 лв
ти искаш 150 евра
т.е. ще се върнат парите за около 15 дена.

Казваш, че всеки би се справил?
ето какво ти предлагам:
даваш ми идеята безплатно - след 30 дни ти пращам всичките пари които съм изкарал чрез твоята идея.

В последното не се съмнявай.

Ще спечелиш много ако кажа, че парите за идеята се връщат за 15 дни.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

на ден да кажем по 50 лв
ти искаш 150 евра
т.е. ще се върнат парите за около 15 дена.

Казваш, че всеки би се справил?
ето какво ти предлагам:
даваш ми идеята безплатно - след 30 дни ти пращам всичките пари които съм изкарал чрез твоята идея.

В последното не се съмнявай.

Ще спечелиш много ако кажа, че парите за идеята се връщат за 15 дни.

Ами ако обикаля по адреси, като жиголо? 15 дни това ли ще правиш и ти?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Ами ако обикаля по адреси, като жиголо? 15 дни това ли ще правиш и ти?

Не разбира се...тогава няма да получи нито лев и с идеята му е свършено :mrgreen:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

давам му (безплатна :mrgreen:) идея как да продаде продукта си - и то много успешно ако това което казва и очаквам се потвърди (малко вероятно е - сигурно заради това ще откаже :D)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Опсаа,мама ме учила на снимки да не вервам,аз мога да кажа,че миналата година съм изкарвал 10x от подобна схема ето и снимка:)

opaaa.jpg

Откриите грешката:)
 

Прикачени файлове

  • opaaa.jpg
    opaaa.jpg
    136.5 KB · Преглеждания: 67
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Имало един дет много му се щяло да е в "играта". Срещнал го кварталния тарикат и го питал верно ли е. Ония потвърдил и ментето му поискало 50 лв. Тоз дал кинтите, тариката ги сложил в джоба и казал "Ето, сега вече си в играта"...
Това в кръга на шегата, естествено!

Идеята ти може да струва и повече, но е кофти поднесена в тая тема...
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

:))) ясно разбрахме , нека да не продължаваме да спамим.. който няма сериозни намерение да купува нека си намери друго занимание.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Ако е HYIP, трябва да се хване от първия ден. Обикновено не издържат повече от 1 месец. Хванате ли ги от първия ден ще паднат пари, ако не ... сте на минусче
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Ти що не си станеш милионер ми се занимаваш с нашите спамове тука. Прави го през 10 човека одържай им процент и си свиркай. Дай аз ще си жертвам мб акаунта срещу 70/30 в твоя полза
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Предлагам ти следната схема:

Подаряваш идеята на БАН. Те я оптимизират, доразвиват и разпространяват безплатно до всеки българин притежаващ компютър. Почваме да генерираме по няколко хилядарки месечно. И така за месец бием по рейтинг Швейцария. Само свеж капитал отвън. Даже и лозунг предлагам: За всеки българин - поне по ферари в гаража! :) От своя страна, за да ти се отблагодарят, те номинират за Нобелова награда - печелиш....и хоп си напред с 1 милион швейцарски франка! :)))
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Предлагам ти следната схема:

Подаряваш идеята на БАН. Те я оптимизират, доразвиват и разпространяват безплатно до всеки българин притежаващ компютър. Почваме да генерираме по няколко хилядарки месечно. И така за месец бием по рейтинг Швейцария. Само свеж капитал отвън. Даже и лозунг предлагам: За всеки българин - поне по ферари в гаража! :) От своя страна, за да ти се отблагодарят, те номинират за Нобелова награда - печелиш....и хоп си напред с 1 милион швейцарски франка! :)))

ХАхах, неее, тая тема ми е интересно до къде ще стигне:lol:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

До там че докато си спамим , аз ще съм спечелил достатъчно пари, а след това и да искате няма да ви кажа :Д


ХАхах, неее, тая тема ми е интересно до къде ще стигне:lol:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

:))) ясно разбрахме , нека да не продължаваме да спамим.. който няма сериозни намерение да купува нека си намери друго занимание.

Стана ми интересно за какво става дума, мисля че и съвсем на място зададох въпросите си по-горе. Отговор на смислените въпроси в темата не видях=абсолютно несериозно отношение от твоя страна.

Вече мога да си представя и колко сериозна схема може да ти хрумне. Успех и не продължавай все така :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Каквото и да ви обесня , няма как да ме разбере. Ще разберете след като си платите и ви обясна всичко отдо. Така колкото и въпроси да ме питате и да ви обясна, просто няма да стане. Не е нещо сложно :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе