Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

докато преглеждах темата тея дни се набутах някой лев, да тествам :)
сега моя извод от цялата хава е ,че хава няма...

опс :не казвам че съм ползвал идеята на пича !

а който иска да олекне с няколко стотин к да му дам моята идея :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Незнам ама колегата е супер несериозен и напълно ме отказа да му купя идята. Питах го 3 прости въпроса на лично и не получих никакав отговор.Въпросите бяха:
1.той колко е спечелил за месец
2.трябват ли специални познания (езици,програмиране)
3.как превеждат парите (пейпал,банка)
 
Последно редактирано:
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

аз пък му вярвам на пича, стар член на форума е.

ама 40 кинта през ден не ме устройват, ако има нещо за 200 кинта на ден може да си помисля :D
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Хаха на лични съобщения ще отговоря утре, понеже тази вечер е вече късно. Иначе каква идея само за 1 ден 103 отговора :Д
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Добре срещу 100-тачка правим 40 отгоре , а срещу 1000-рка правим ли 400 отгоре ? И щом не е хазарт кой ще ни дава ей така пари ?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

според мен ако си направиш сайт, през който да продаваш идеята си ще имаш по-голям успех, отколкото да я предлагаш тук. бая хора търсят лесни пари от интернет и не му мислят много на кого и за какво плащат.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Хаха на лични съобщения ще отговоря утре, понеже тази вечер е вече късно. Иначе каква идея само за 1 ден 103 отговора :Д
Каква спам тема. Чакаме да докажеш, че можеш да направиш 1к+ лева от тая схема на месец.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Е видя се,че човека няма да направи пара тук,поне се радва,че имал много отговори и тва е нещо все пак:mrgreen:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Хаха на лични съобщения ще отговоря утре, понеже тази вечер е вече късно. Иначе каква идея само за 1 ден 103 отговора :Д

2400 посещения а нито една продажба :D и се радваш на това? :mrgreen:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Хаха на лични съобщения ще отговоря утре, понеже тази вечер е вече късно. Иначе каква идея само за 1 ден 103 отговора :Д

Видях колко ми отговори....
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Дайте 10 човека да съберем по 20лв и да му купим идеята, както някой предложи преди мен :D
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Дайте 10 човека да съберем по 20лв и да му купим идеята, както някой предложи преди мен :D
Еми ето двама шар... човека сте вече, още само 8.
Успех и харчете хилядарките разумно! :-o
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Не знам каква е идеята, но със cpalead може да изкарате приличен доход чрез най-различни методи. Като гледам какъв интерес има към изкарването на бързи кинти ----> направете блог ---> напишете 5-10 статии на тема маркетинг, make money online и т.н. ---> купете правата на някоя от хилядата книги на тази тема --> давайте я безплатно на посетителите, но преди това заключете download-a със cpalead. Така всеки, който ще иска да я изтегли ще трябва да попълни "survey". То ви дава по 1-5 долара на попълнено survey. Воала ! Разширете го с постване в youtube, facebook, twitter ---> Изтеглете безплатната книга "Как да направим хилядарки на месец".
Разбира се - всичко това на английски. Ето ви метод - нужни са ви около 5 дена да си направите един непресъхващ източник на кинти. Повторете го във всяка възможна доходоносна и интересна ниша. За един месец направете десетина сайта. Следващия месец вече ще правите хилядарка ако работите за разпространението на сайта ви поне по 1-2 часа на ден.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

СмартБизнес - това не става вече тъй, трябва солиден източник на американски шарани, а това с 1-2 часа на ден няма да стане.


Иначе темата е уникална, аз изплющях 1 червена репутация на автора, че да се научи да пуска теми и какво се продава.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Дребните тарикати са порода. Те съществуват откакто свят светува, дори още преди жриците на любовта. Баламурниците също са порода. Първите се хранят от наивността на вторите. Пирамиди, Фараони ..., или каквато и да е спекула. Нека поне на Коледа да бъдем добри и смирени.
Весели Празници!
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Дребните тарикати са порода. Те съществуват откакто свят светува, дори още преди жриците на любовта. Баламурниците също са порода. Първите се хранят от наивността на вторите. Пирамиди, Фараони ..., или каквато и да е спекула. Нека поне на Коледа да бъдем добри и смирени.
Весели Празници!


Колегата devilx не го интересува коледа, моледа.... Той е по рамазан и курбан баирям.

Не че нещо, ама мисля, че трябваше да го уточня. Все пак не можеш да искаш от български мюсюлманин да се съобразява с християнски празници.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Иначе темата е уникална, аз изплющях 1 червена репутация на автора, че да се научи да пуска теми и какво се продава.

Аз също. Тази тема е за кофата.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Колегата devilx не го интересува коледа, моледа.... Той е по рамазан и курбан баирям.

Не че нещо, ама мисля, че трябваше да го уточня. Все пак не можеш да искаш от български мюсюлманин да се съобразява с християнски празници.
То тва си е цяла ниша - да работиш и да баламосваш кога останалите празнуват и се боят от бога малко повече от обикновено...
Аналогично, християнин в мюсюлманския свят/уеб може да открие нещо дето пО му се удава отколкот на масите.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе