Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Да, писаха ми 5 човека лични съобщения, отговорих им на всичките въпроси , и даже не ми отвърнаха да кажат че не ги интересува или че идеята не струва , изобщо никакъв отговор. Виждам колко сериозни са хората... Също така няма повече да се обеснявам , защото всичките чакат тука да се изпусна и да кажа за какво иде реч, но съм сигурен че и да ви кажа , пак няма никой да ми плати тези пари. Просто вие чакате всичко за без пари и да е супер евтино, точно тук падна цената на всичко, реклами по 1$ , услуги по 1 долар.. влезте да видите в другите форуми , по колко пари вървят услугите или подобни такива теми. Този път няма да получите безплатно. Не се притеснявайте за моята репутация.. Имам си итрайдер с достатъчно мнения и репутации.. Няколко червени картона не могат да ми навредят. Сега може да ми дадете червено , без проблемно:)

Е за кво си пуснал тая тема тогава?
Хората ти казват да пуснеш некво инфо,ти се инатиш,искам пара?
Е за какво я искаш тая пара,срещу какво?
Едно голо обещание за съмнителна идея,за съмнителни приходи,според мен така не се прави то и другите го казаха де,ама ти си знаеш.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

devilx имам 2 идеи, от едната могат да се вадят около 800-1000, от другата 1500-2000 евро на месец. Става дума за статични сайтове на английски. Ще е нужно хостинг, домейн и, статии и линкове. За едната идея трябват 4 статии за другата около 40-50. Линкове за около 20евро на месец ще са достатъчни и за двата. Трафика който се очаква за единия е около 300-500000 на месец, за другия малко повече, но един бейби план от хостгатор за 9,95 на месец, ще свърши работа, сайтовете са статични и с кеширане няма да товарят.
Та това са реални идеи, за реализацията им са нужни около 2 месеца време и около 10-15 часа труд за всяка. След като се позиционират, ще е необходимо да се наглеждат, но пак няма да отнемат повече от 1-2 часа седмично. Та кажи ми дали да не реализирам моите 2 идеи или да купя твоята?
 
От: От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Реализирай си твоите идеи така ще получиш по 3000 евро на месец, и няма да ти е проблем да купиш моита идея и да си изкараш още хилядарка отгоре, бива нали:)


devilx имам 2 идеи, от едната могат да се вадят около 800-1000, от другата 1500-2000 евро на месец. Става дума за статични сайтове на английски. Ще е нужно хостинг, домейн и, статии и линкове. За едната идея трябват 4 статии за другата около 40-50. Линкове за около 20евро на месец ще са достатъчни и за двата. Трафика който се очаква за единия е около 300-500000 на месец, за другия малко повече, но един бейби план от хостгатор за 9,95 на месец, ще свърши работа, сайтовете са статични и с кеширане няма да товарят.
Та това са реални идеи, за реализацията им са нужни около 2 месеца време и около 10-15 часа труд за всяка. След като се позиционират, ще е необходимо да се наглеждат, но пак няма да отнемат повече от 1-2 часа седмично. Та кажи ми дали да не реализирам моите 2 идеи или да купя твоята?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

@devilx, ако купя "идеята" - ще остана ли доволен?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

въпроса ми по-скоро беше дали твоята ще ми отнема както моите по 4-8 часа на месец за 1000 или 2000. Дали си струва изобщо да се занимавам с нея
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Колега, не искам да те обидя, но сумата, която искаш не е 2, 5 или 10$, а цели 200 EUR! Можеш да пуснеш поне 2-3 безплатни ревюта. Ако въпросната идея наистна си струва ще бъдеш залят от хвалби и препоръки, което ще рефлектира в много поръчки от по 200 EUR за всяка! Така по този начин не се прави бизнес. Виж си оформлението на "офертата".. Ако аз я бях пуснал, ти би ли си купил идеята ми.. без наличието на каквито и да е подробности? В този форум има много колеги, които имат супер репутация и никога няма да те излъжат с ревюто си... или пък да се възползват от него:)


Хубав ден!
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Отивам аз да празнувам още от тази вечер, ще се видим след няколко дена.. Весело изкарване на всички :)))
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Отивам аз да празнувам още от тази вечер, ще се видим след няколко дена.. Весело изкарване на всички :)))

Eхааа :-o, колко хубаво, отиваш да си харчиш пачките :p
какво ще пазаруваш?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

100% е свързано с футболни залози,не че гадая,ами то просто е очевадно,как не се сетих досега:),моментално загубих интерес,аре весело напиване))
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Не разбрахте ли че иска просто да се похвали че е намерил начин по който да вади 10 лв на ден,няма никакви намерения да продава каквото и да е,за това не си дава зор да пише хубава оферта. Незнам за вас но мен много ме дразни държанието му но повече от 1 червена репутация не мога да дам.....за сега ;)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Аз имам идея как да станете милионери. Всеки, който иска да е милионер, трябва да ми прати половин милион. Това си е двойна печалба за вас. Давате ми парите и ви казвам какво да правите за да имате 1 милион, че и повече. Не питайте предварително, защото нищо няма да ви кажа, докато не видя 500 000 в сметката си.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Аз имам идея как да станете милионери. Всеки, който иска да е милионер, трябва да ми прати половин милион. Това си е двойна печалба за вас. Давате ми парите и ви казвам какво да правите за да имате 1 милион, че и повече. Не питайте предварително, защото нищо няма да ви кажа, докато не видя 500 000 в сметката си.
Имам интерес. Ще те помоля на ЛС да ми дадеш IBAN и Име
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Тая тема я игнорирах в началото понеже от заглавието ми беше ясно за какво става въпрос. Като видях обаче с какви темпове расте си помислих, че може и да не е поредната тема тип "лапни шаран"...

...и се оказах прав... Докато четете тоя пост аз вероятно троша поредната касичка в опит да събера скромната сума, която ще ме направи богат. А останалите може да духате супата!

До там че докато си спамим , аз ще съм спечелил достатъчно пари, а след това и да искате няма да ви кажа :Д

Само така! Нека им е гадно!
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Чувствам се пренебрегнат. За моята идея получих само едно лично съобщение (и една положителна репутация).

Продавам идея как да се вадят неограничено количество пари. Обаче има риск. Може би си мислите, че ще искам 1 милион на месец за идеята? Или може би поне 95% от вашата печалба? Не! Само сега цената на идеята е $999.98 (еднократно, без месечни такси и проценти). За първите 1000 баламурници, които си я купят - специална цена от $99.98. Само за членове на predpriemach.com - плащането се извършва 1 месец след като ви дам идеята. Ако в рамките на този месец не сте на печалба - не дължите нищо. Къде е уловката? Ще трябва да се регистрирате в един или няколко сайта през мои афилиейт линкове, така че аз ще спечеля, независимо дали сте на печалба или не.

Има риск да си изгубите парите. Гаранция - Франция (т.е. не давам никаква гаранция, че ще спечелите, макар и вероятността да не е малка). Четете идеята на свой риск.

С какво моята оферта прилича на тази от първото мнение?

- Няма гаранция, че ще спечелите.
- Съмнителна оферта за "лесни пари".
- Ако сте алчни може да изгубите всичко, което сте инвестирали.

С какво моята оферта е по-добра?

- Няма предварително плащане за идеята (плащате само инвестицията).
- Размера на плащането е промоционално - вместо да ви взимам $999.98 предварително, искам само $99.98 (след 1 месец) и то само, ако сте доволни.
- Размера на възможните доходи не е ограничен до някаква двуцифрена сума дневно.
- Аз казвам за какво става въпрос предварително - бинарни опции. Стратегията за търговия ще я кажа на тези, които се съгласят да се регистрират през моите афилиейт линкове.
- Аз казвам колко съм изкарал от тази идея. Точно нула. С бинарни опции не се занимавам, защото губя достатъчно пари с други финансови инструменти.

Не твърдя, че идеята ми е добра (въпреки, че твърдя, че е по-добра от неясната оферта от първото мнение в темата). Нито твърдя обратното. Това ще прецените вие.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Който ми преведе 1000 евро на paypal-a ще му покажа как се правят такива сметки в син сити ;)

64958_191645604309265_1286345079_n.jpg
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Който ми преведе 1000 евро на paypal-a ще му покажа как се правят такива сметки в син сити ;)

64958_191645604309265_1286345079_n.jpg

кво е пила тая сервитьорка
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

хахах редрум, тази снимка до сега я гледах и четох коментарите под нея във фб-то. Няма информация, чия е, но аз лично предполагам, че devilx има пръст :D
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

А аз мога да кажа как се плаща такава сметка, срещу скромното комисионно 1% от сумата



Uploaded with ImageShack.us
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Кажи, като ги спечеля ще ти дам 1.5% :)

Еее ама то така не става...той колегата devilx обясни как стават нещата - "Плащаш си и тогава се казва идеята"... Макар, че моята оферта е по-конкретна от неговата :mrgreen:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе