Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Този месец ще съм във Варна, я кажи къде правят най-добрата морска храна :)
Сложен въпрос. Мен нито един от ресторантите не ме кефят. Навремето имаше разни капанчета с качествена морска храна, ама се унищожиха, заради намазаните заведения на морска гара на варненската мафия. Иначе капитан кук се води добър ресторант, ама не съм ходил там от години, не гарантирам.

Ако щеш ми вярвай аз не ходя да ям във Варна. Ходя на Камчия - Старата Лодка и едно заведение още в началото не му помня името. И при двете собствениците са в кухнята и много си държат на реномето. Всичко им е хубаво и в прилични количества. Най-мразя тея модерните гюрмета, дето трябва да си поръчам по три порции, че да се наям. Огромна чиния, вътре с два стръка треволяк и едно малко парченце нещо в средата, но за сметка на това, обилно залято с шоколадова химическа смес, готово за снимане и качване в инстаграм.
 
Сложен въпрос. Мен нито един от ресторантите не ме кефят. Навремето имаше разни капанчета с качествена морска храна, ама се унищожиха, заради намазаните заведения на морска гара на варненската мафия. Иначе капитан кук се води добър ресторант, ама не съм ходил там от години, не гарантирам.

Ако щеш ми вярвай аз не ходя да ям във Варна. Ходя на Камчия - Старата Лодка и едно заведение още в началото не му помня името. И при двете собствениците са в кухнята и много си държат на реномето. Всичко им е хубаво и в прилични количества. Най-мразя тея модерните гюрмета, дето трябва да си поръчам по три порции, че да се наям. Огромна чиния, вътре с два стръка треволяк и едно малко парченце нещо в средата, но за сметка на това, обилно залято с шоколадова химическа смес, готово за снимане и качване в инстаграм.
Както каза Рачков снощи: "нашето море е единственото, на което бетонът е по-пресен от цацата". :) :)
 
Както каза Рачков снощи: "нашето море е единственото, на което бетонът е по-пресен от цацата". :) :)

Не е само това. Ние сме единствената държава, която събаря 1000 годишно пристанище, за да построи там увеселителен парк, автомивка и 5 кръчми. Благодаря ти Бойко!
 
Този месец ще съм във Варна, я кажи къде правят най-добрата морска храна :)
Пробвай капитан кук или БМ, иначе сигурно местните си имат някакви каше места, но в повечето морски градове вече са мираж, тъй като в Черно море риба нема, или поне в тая част дето е наша. Тъй че всичко е внос и реално, къде ще ти го размразят не е от кой знае кво значение. Тук там има от време на време сафридче някъде и през година паламуд или калкан.

П.П. Едно време имаше по алея първа не лоши места с миди, но последно като ходих нещо са замрели, не знам дали стават още.
 
Нямам време, че хванах пак 100 неща на един път. Тея дни ще ви е спокойно.... Варна рулззз :)
Как нямаш време, не го разходи ли?
Този месец ще съм във Варна, я кажи къде правят най-добрата морска храна :)
И шекмбе чорба?
 
Айде, няма как и тази седмица да мине без един мийм с Бокича :)

image.jpg
 
Междудругото, да видим дали ще се случат изборите на 11-ти, че нещо с машините за момента не могат да се разберат. Не, че и очаквах другото де. Тия машини са пълна простотия като цяло, електронно разбирам да се гласува, ама тва пак ходиш до секция, но се плащат едни милиони. Отделно за възрастните хора си е голям зор и повечето ги е страх буквално от машините :D
Иначе в тая абсурдна позиция дето ни поставиха новите умове в НС, дори това дето казва фирмата да не е истина, ако си шефче на тая фирма напълно спокойно може да си поискаш повечко пари като реално нямаш алтернатива. Всеки би го направил, просто бизнес.
 
Досега сме били диктатура?
А как се нарича режим, изготвящ(допълващ) черни списъци според законодателството на чужда държава?
Не българсият съд, а премиер и културист решават кои фирми да са в този списък?
Важното е да козируваме пред щатите със събути гащи.
 
Важното е да козируваме пред щатите със събути гащи.
Това беше през управлението на буци. Сега законът магнитски е само предтекст да се реализира мемето на desoe. ;)
 
Този месец ще съм във Варна, я кажи къде правят най-добрата морска храна :)
Преди години... с цаца съм преяждал на Норд-а покрай моренцето, а със шкембенце на Гюрлата.
И двете са мизерии, ма както знаем на такива места готвят най-вкусно :D
 
На Славчо планът започна да се изпълнява: “Това е нашата земя. Ние не сме емигранти там (в България – б.р.). Турция е нашата родина. Останали сме там след Османската империя. Борбата ни е да защитим турската си идентичност. Да защитаваме езика си, религията и традициите си”, допълнил Карадайъ пред Ердоган.
 
Досега сме били диктатура?
А как се нарича режим, изготвящ(допълващ) черни списъци според законодателството на чужда държава?
Не българсият съд, а премиер и културист решават кои фирми да са в този списък?
Важното е да козируваме пред щатите със събути гащи.
Той баце не козируваше да знаЙШ
 
Той баце не козируваше да знаЙШ
Според опорките на ГЕРБ, Боцинката е уважаван и влиятелен европейски лидер :D
С Обама двамата нищили стратегията за борба с тероризма :D
 
Аз съм впечатлен от сценария признавам ги ако го осъществят :) Политическо инжинерство
Накратко:
Слави се кандидатира за президент печели на 90% ако е на балотаж с Радев - ГЕРБ гласуват за СЛАВИ :) т.е печели
Постига целта да е опозиция и да хейти ГЕРБ само или там които се навие да управлява ИТН няма да са част от правителство
Стъпка 3 местни избори вероятно от позицията на презитент + не е в управлението ще вземат не малко общини даже доста
И вече след 5 години може да дойде като спасител да управлява :)
Сценарият е добър и изпълним.
Доколкото разбирам Слави се спряга за "една друга институция", като по-скоро става дума за "министър председател". Но в медиите умишлено натягат на това "президент", за да го накарат да изплюе камъчето. Така че Слави не се е изказал - нека да си завърши мисълта и тогава е време да коментираме... Ако наистина Слави иска да се кандидатира за президент, то той не е толкова глупав (или по-точно има достатъчно умни около него), че да се изпусне така рано, защото автоматично губи голяма част от протестиралите миналата година, които го направиха точно заради президента Радев, а не заради БСП или отровното трио.
 
Доколкото разбирам Слави се спряга за "една друга институция", като по-скоро става дума за "министър председател". Но в медиите умишлено натягат на това "президент", за да го накарат да изплюе камъчето. Така че Слави не се е изказал - нека да си завърши мисълта и тогава е време да коментираме... Ако наистина Слави иска да се кандидатира за президент, то той не е толкова глупав (или по-точно има достатъчно умни около него), че да се изпусне така рано, защото автоматично губи голяма част от протестиралите миналата година, които го направиха точно заради президента Радев, а не заради БСП или отровното трио.
Смятам идеята Слави да се кандидатира за президент е много по-добра за ИТН. Ако се кандидатира то почти сигурно ще стане! Просто на балотаж имаш едни 700хиляди гласа от ГЕРБ за него, почти всички избиратели на ГЕРБ ще предпочетат Слави пред Радев.

Защо е по-добре за ИТН? Ами това ще им даве време (да изградят структури, да натрупат пари от субсидията и да овладеят общини) и позицията на критици преди да решът да атакуват вече реалната власт.

Това би било много добър политически ход с дълъг живот.

Важният въпрос е ако сега имат пак добър резултат, как пак ще се откажат от властта? А според мен те ще го направят.
 

Горе