Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И Биволъ се справя много по-добре, но не са фонд. Доста медии също могат да минат с разследващата си журналистика. За жалост смешното, което ме напуши е, че има нещо създадено, да бие алармата, а няма кой да реагира на нея. Като да си купиш кола без двигател. Извинявам се за рязкото изказване, но невзимането на действия и неналагането на санкции и присъди обезсмисля всякакви такива организации.
 
Герберастките тролчета явно почиват събота и неделя. От понеделник пак са на работа.
 
Бойко дава по милион на пост :)
По-вероятно е да ви взима по милион на пост.
Всеки ден излизат нови доказателства, че тоя изваждане в училище не е учил. ;)
 
И Биволъ се справя много по-добре, но не са фонд. Доста медии също могат да минат с разследващата си журналистика. За жалост смешното, което ме напуши е, че има нещо създадено, да бие алармата, а няма кой да реагира на нея. Като да си купиш кола без двигател. Извинявам се за рязкото изказване, но невзимането на действия и неналагането на санкции и присъди обезсмисля всякакви такива организации.


Прекрасно се справят...
 
Не е такъв графика, първо си правя кафе, после разхождам кучето, чак след това сядам да го пия и преглеждам 10-на канала, които ме интересуват и какви задачки съм си поставил за деня. Правя си някакъв план. Форума е един от каналите, някъде към края.
Горкото куче :D
 
Акцентът от днес:

 

Прекрасно се справят...
Не са цвете, просто ги сравних с явно официални организации, които разкриват корупцията също, но никой нищо, разбира се. :)
 
Почвайте дискусията… Слави се изказа :D
Аз съм впечатлен от сценария признавам ги ако го осъществят :) Политическо инжинерство
Накратко:
Слави се кандидатира за президент печели на 90% ако е на балотаж с Радев - ГЕРБ гласуват за СЛАВИ :) т.е печели
Постига целта да е опозиция и да хейти ГЕРБ само или там които се навие да управлява ИТН няма да са част от правителство
Стъпка 3 местни избори вероятно от позицията на презитент + не е в управлението ще вземат не малко общини даже доста
И вече след 5 години може да дойде като спасител да управлява :)
Сценарият е добър и изпълним.
 
Слави се кандидатира за президент печели на 90% ако е на балотаж с Радев - ГЕРБ гласуват за СЛАВИ
Тая фантастика в коя глава може да се роди, нямам идея? Славун е скритата лимонка на тиквун и скоро всички ще го разберат. Чалгоглавия не може да генерира и половината вот на Радев. Ще им се на гербушковците да имат свой президент на мястото на Радев, ама няма да стане.

На мен лично идеята ми харесва, защото тогава Радев автоматично влиза в реалното управление на страната. Тоест, прави силен шут в гъза на мафията и започваме да се оправяме. :)
 
Тая фантастика в коя глава може да се роди, нямам идея? Славун е скритата лимонка на тиквун и скоро всички ще го разберат. Чалгоглавия не може да генерира и половината вот на Радев. Ще им се на гербушковците да имат свой президент на мястото на Радев, ама няма да стане.

На мен лично идеята ми харесва, защото тогава Радев автоматично влиза в реалното управление на страната. Тоест, прави силен шут в гъза на мафията и започваме да се оправяме. :)
Слави не е скритата лимонка на БОКО, а е скритата лимонка на ДОГИ :)
 
Слави не е скритата лимонка на БОКО, а е скритата лимонка на ДОГИ :)
Е, значи и двамата с тиквун са служители в една и съща фирма. Факт е обаче, че играят комбина, колкото и единия от тях да се прави на ощипана мома. :)
 
Нямам време, че хванах пак 100 неща на един път. Тея дни ще ви е спокойно.... Варна рулззз :)
Този месец ще съм във Варна, я кажи къде правят най-добрата морска храна :)
 
Е, значи и двамата с тиквун са служители в една и съща фирма. Факт е обаче, че играят комбина, колкото и единия от тях да се прави на ощипана мома. :)
Трябваше да играят комбина и да се коалират още в тоя парламент, но на Славчо му платиха стабилно от чужбина, за да не го прави.
А сега вече идея нямам кви са им схемите, но Слави физически никак не е добре, видимо и не знам дали може да е президент изобщо, чисто физически, а и едва ли му се занимава. Иначе да си президент в България е супер сладка и готина работа, направо си е работа мечта, мен ако питате.

Интересно ми е да видя, дали ГЕРБ ще измъкнат отнякъде читав кандидат.
 
Интересно ми е да видя, дали ГЕРБ ще измъкнат отнякъде читав кандидат.
Те и да намерят "читав", с издигането на кандидатурата му от тяхната листа, мигновено ще го окалят. Така че Остави... Ич да не се хабят или да издигнат Цвета под слогана "п*тката на нацията" и да кажат, че са се отчели.
 

Горе