Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Убиец!!!! Къде отиде отговорността и загрижеността за непознатите хора? Нали не си забравил, че ваксината НЕ ТЕ прави устойчив на вирустта? Ти си преносител, пък и потенциална жертва на вируса. Дробчетата ти пак ще станат на пихтия, но няма да го усетиш. Блаженни са вярващите - воистина! ;)
Една жена в мола почти вдигна скандал защо имало хора без маски. Не знам по каква причина познавам, но познавам и това е то и от двете страни масова лудост. Все пак има и по-нормални хора, все още и дори да са загетнати от всичко това, ако има кажеш добра дума и не ги лъжеш включват на степен повече на нормалност и позитивност. Ти например, тотално поне така го изявяваш неглижираш обстановката. А други са наобратно.

Според мен има нещо, като отсяване. Иначе познавам някои хора, които бих ги опрделил като достатъчно силни ментално но също са засегнати.

Аз лично си нося маска на места където изрично го изискват, иначе по-скоро съм против маските 60 на 40. Ако има голямо струпване по мое си усмотрение си слагам, но като цяло не. Всеки случай на улицата и в парка не нося маска.
 
Ти например, тотално поне така го изявяваш неглижираш обстановката.
Това е логична човешка реакция, обяснена от психолог:

За съжаление тези, които трябваше да управляват кризата не само в България, но и в целия свят, тръгнаха по пътя на плашенето. Непрекъснато излизаха резултати колко са се разболели, колко е страшно. Ако човек сравни резултатите с друга пандемия - птичия или свинския грип, те са сходни, коментира психологът Христо Монов. Още миналата година казах: "Не ни притискайте до стената със страх", защото ще се появи ефектът на пружината.


Целия материал можеш да видиш тук:

 
Славчо, стана храна за кучетата
 
Славчо, стана храна за кучетата
Трябва да му целувате задника на Славчо, за тея простотии, дето ги навърши. Както и да е, власт няма да видите никога повече герберастите. Ще има нови избори явно! Рашков ще мачка таралежа още минимум 3 месеца, ама няма да е гол гъз, а с правата лопата :D
 
Ще има нови избори явно!
Може и да няма. Вчера кака Кури каза, че ако им бъде връчен мандата ще предложат да остане служебният кабинет. Тук трябва да се надяваме на обединение между бсп, дб, изправи се-огащи се и "и т.н.". Ясно е, че коалицията гроб-дпс няма да подкрепи този кабинет, щото им бърка по дупките. :)
 
Може и да няма. Вчера кака Кури каза, че ако им бъде връчен мандата ще предложат да остане служебният кабинет. Тук трябва да се надяваме на обединение между бсп, дб, изправи се-огащи се и "и т.н.". Ясно е, че коалицията гроб-дпс няма да подкрепи този кабинет, щото им бърка по дупките. :)
И това го има да, въпреки че се съмнявам да мине, но ако стане чудесно. Важното е на Буци да му е гадно, а като гледам как вият гробарите, значи се работи в правилната посока :)
 
И това го има да, въпреки че се съмнявам да мине, но ако стане чудесно. Важното е на Буци да му е гадно, а като гледам как вият гробарите, значи се работи в правилната посока :)
Чакам да ти направят данъчето 30 процента, тогава ще ревеш за ГЕРБ.
 
По висчко вече личи че ще ходим на нови избори. Не мога да разбера Слави и компания защо направиха толкова много глупости. Въпреки че не гледах шоуто му, заради многото простотии, го имах за интелигентен и умен човек. Имам чуството че нарочно искат да загубят със всичко което направиха, просто нямам логично обяснения за решенията им и начина на изразяване, обличане и какво ли още не.
 
просто нямам логично обяснения за решенията им и начина на изразяване, обличане и какво ли още не.


229671277_357267636042920_8961355702439529857_n.jpg
 
По висчко вече личи че ще ходим на нови избори. Не мога да разбера Слави и компания защо направиха толкова много глупости. Въпреки че не гледах шоуто му, заради многото простотии, го имах за интелигентен и умен човек. Имам чуството че нарочно искат да загубят със всичко което направиха, просто нямам логично обяснения за решенията им и начина на изразяване, обличане и какво ли още не.
Еми ковид-а и нещата свързани с всичко което става. Хората не са на себе си, ако преди са си мислели че са били или пък не са били те. Нали се вижда, че правят шутска програма, с посткласически придворни. Още явно не вярвате, че много хора се държат по различен начин. Аз поне не мога да кажа дали това е по-инстинската същност, която сега избива или напротив. Като цяло екипа им си е демонстрирал високомерие почти винаги. Според мен са въздух под налягане.
Служебния кабинет повечето са сериозни хора, начело с премиера. Зависи какъв картбланш биха имали, но се видя че набързо започна да хвърчи перушина в кокошарника.

Сега е много по-важно хората да си помагат, но се случва обратното. Повечето се държат още по-егоистично. Има и ще има отсяване, но не знам какво точно. Освен това са изнервени.
 
Когато си такава долна герберска измет, че не можеш да издържиш и 10 минути, без да си припишеш успеха на едни страхотни спортисти :)

kralev.jpg
 
Според изчисленията на Айнщайн, ако гол мъж тича около дърво със скорост 298км/сек, той има възможност да се оправи сам отзад. Но ако човекът не е спортист, той може да постигне същия ефект, просто като гласува за ГЕРБ. :) :)

Не можах да се въздържа. :)
 
Когато си такава долна герберска измет, че не можеш да издържиш и 10 минути, без да си припишеш успеха на едни страхотни спортисти :)

kralev.jpg
Изглежда си пропуснал събитията от последните седмици. И атаките на случайника на Радев от служебното министерство на спорта към Кралев.
И опитите за изчегъртване на работата му.
Ама нормално за фейсбук-трол, като теб. Балончето ти е нещо тясно.
Случайникът на Радев, дето никой не му запомни името, се включи от Токио, като активирана спяща клетка да оплюе направеното в спорта. Ама да си беше мълчал, че му запушиха устата с медали.
 
Изглежда си пропуснал събитията от последните седмици. И атаките на случайника на Радев от служебното министерство на спорта към Кралев.
И опитите за изчегъртване на работата му.
Ама нормално за фейсбук-трол, като теб. Балончето ти е нещо тясно.
Случайникът на Радев, дето никой не му запомни името, се включи от Токио, като активирана спяща клетка да оплюе направеното в спорта. Ама да си беше мълчал, че му запушиха устата с медали.
Най-жалкият герберски трол ще ми вика трол :D
Ходи да целунеш три пъти иконата на Тиквата за късмет, защото ще ви е нужен. Изчегъртването започна, а скоро професионални тролове като теб ще си търсят други начини да изкарат 10 лева.
 
По висчко вече личи че ще ходим на нови избори. Не мога да разбера Слави и компания защо направиха толкова много глупости. Въпреки че не гледах шоуто му, заради многото простотии, го имах за интелигентен и умен човек. Имам чуството че нарочно искат да загубят със всичко което направиха, просто нямам логично обяснения за решенията им и начина на изразяване, обличане и какво ли още не.
Абе то обяснение си има, виж какви са избирателите му.
 
Изглежда си пропуснал събитията от последните седмици. И атаките на случайника на Радев от служебното министерство на спорта към Кралев.
И опитите за изчегъртване на работата му.
Ама нормално за фейсбук-трол, като теб. Балончето ти е нещо тясно.
Случайникът на Радев, дето никой не му запомни името, се включи от Токио, като активирана спяща клетка да оплюе направеното в спорта. Ама да си беше мълчал, че му запушиха устата с медали.
Остави го, той е заклет фен на Пинокио. Също като него всеки коментар му е антигерб. Защото няма какво друго да каже.
А това, че Атанасов се кефи на Рашков удобно го пропуска обаче.
 

Горе