Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Ама, недейте се подиграва на тиквунчо, щото той е част от жълтопаветната сган и бъдещ коалиционен партньор на ''ДеБаПродължавамеПародията" - заповядано от господаря и декларирано от Буци с погнуса.

Бъдещите му съучастници засега избягват да споделят ''благата вест'', щото някои неразбрали щатни протестанти може да се отдръпнат баш преди вота. ;)
 
Аз се чудя кога ли българите ще се събудят най-накрая. Цяла Франция се вдигна на протести, че не искат да се пенсионират на 64, а тук трябва да работиш доживот за мижавата пенсийка...
 
1679597788480.png
 
Аз се чудя кога ли българите ще се събудят най-накрая. Цяла Франция се вдигна на протести, че не искат да се пенсионират на 64, а тук трябва да работиш доживот за мижавата пенсийка...
В Турция ей преди 1 месец приеха закон всички над 40 години се пенсионират.. и ще продължават да си работят..
 
Желанието им на французите е да върнат възрастта за пенсиониране на 60г, а за работещи при тежки условия - до 55г.
Имат развито гражданско общество - като има нещо, с което не са съгласни си отстояват интересите. А тук какво е? Отиват 5 автобуса с платени псевдо-протестиращи, играят хора, ядат кебапчета, повтарят една и съща фраза и след няколко дни - кой откъде е. Дори и утре да ни кажат - ще се пенсионирате след като навършите 90 години, никой няма да се мръдне да протестира, още по-малко с такава настоятелност и по такъв начин....че то в София преди година-две един го хванаха под ръка полицаите и взе да вие на умряло и да припада...
 
Малко са го заобиколили като нарушение. А и докажи, че не е забравена или оставена там временно.
Макар, че кой би взел храна, която е седяла без надзор навън? Малко глупава ми идва идеята.
 
Малко са го заобиколили като нарушение. А и докажи, че не е забравена или оставена там временно.
Макар, че кой би взел храна, която е седяла без надзор навън? Малко глупава ми идва идеята.
то не е било само една торбичка, на над 50 къщи са били оставени такива торбички
 
Въпросът е на каква стойност са? :) Да видим как се оценяват гласовете на едно домакинство. :D
при сегашните цени .... може и да надхвърлят 50 лв
 
  • Like
Реакции: Vbb
Чат-пат пускам някое публицистично, като цяло Референдум по БНТ става, водещата е много обиграна.
Всички говорят за корупция, но малко говорят за законодателството от което започва всичко. Оттам се почва. Явно няма "политическа воля" за едно по-изчистено законодателство, и такова което не може да се тълкува по 505 начина. Исках да кажа 404 начина...
 
Тоя в средата с татуираните крачета е съветник от опозиционна на герб партия, явно.
Може да е бил първи мандат.
 

Горе