Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
А и качеството и големината на плаката говореше че са ПЪЛНИ с ПАРИ!
Или пък, че са използвали субсидиите по предназначение, а не са ги откраднали?!

И все пак, имат повече място в следващия парламент от войнолюбците. И аз няма да гласувам за тях, но е хубаво опозицията на пионките да е по-голяма.

Освен това, утре по сливенско ще духа бурен вятър, та можеше да оставиш природата да си свърши работата. ;)

Аз съм махала плакати на тиквун. И пак бих, ама нещо не ги виждам по наше село тая година. :)
 
Ето какво имат като програма:


Позволи да го шерна.

Виж файлът 28576
Не виждам чата с поздрава, дето му пратих... :rolleyes:
 
Или пък, че са използвали субсидиите по предназначение, а не са ги откраднали?!
Щом не са ги откраднали, значи са достатъчно НАЯДЕНИ.

Комунисти - евентуално ако видя имена като Сарийски и Ваня Григорова, примерно.
Може и Жан Виденов :love:

:hankey: Мая, Кадийски :hankey: и прочие исторически обременена и документирана измет => за кофата.
 
Последно редактирано:
Аз така махам плакатите на изи кредит. Отивам на пазар и гледам 'сички стълбове нашарени - минавам, обирам и на хората по кофите. Айде!
У ваше Плевенско село и Изикредит ли имате ? :eek:
 
У ваше Плевенско село и Изикредит ли имате ? :eek:
Хахаха. Аз днес имах малко свободно време и си взех стъргалката за винетки и свалих на няколко прозореца досадните лепенки на локални интернет и кабелни доставчици. Лепнати от години. Идеално падат с топла вода, да се накиснат добре, минавайки ги с гъба и после с лекота се изтъргват. :)

Политически нямаме за наш късмет. И не знам каква е точно тази безумна реклама да мацаш с лепило и да лепиш. Направо си е за глоба, ама тази от 4 цифрените суми. Не, че са ни много яки някои ръждясали стълбове и ел. табла, но се слага масово навсякъде, спирки, травопости, сгради, и къде ли не.
 
У ваше Плевенско село и Изикредит ли имате ? :eek:
Къде па у плевенско ме прати, бре приятелю? Ич не ти работи радиолокацията.

у северозападо сме ние. Баш по средата между София и Враца, баце.
 
Не, че са ни много яки някои ръждясали стълбове и ел. табла
На баце бяха сложили върху контейнерите за смет преди години. Баш къде си требе.
 
Къде па у плевенско ме прати, бре приятелю? Ич не ти работи радиолокацията.

у северозападо сме ние. Баш по средата между София и Враца, баце.
Ми така ти излиза у фейсо фейк профила от 2013 година :)
 
Ми така ти излиза у фейсо фейк профила от 2013 година :)
И профила ми намерил, ма не е моя.

Приятелски съвет: не се занимавай с разузнаване. :D
 
И профила ми намерил, ма не е моя.

Приятелски съвет: не се занимавай с разузнаване. :D
не съм ти го търсил профила за да го намирам... в една от днешните публикации които пусна един скрийншот ти се вижда профила на Мила
 
Докато чистех останките от тиксото, забелезах че от другата страна има и две залепени малки срамежливи листчета на "Възраждане".
След неколкосекунден размисъл ги оставих :) Засега.
А? Абее.. нещо много скалъпена, малко така филмова ми се чини тая история.

Сигурно веднага са прехвърчали лайкове, любовни стрели, изчистил е праха и петънцата лепило по краищата, и е написал с флумастер Айде наще! Давай Коце!
 
Ето какво имат като програма:


Позволи да го шерна.

Виж файлът 28576
Ще борят неравенството с административно вдигане на пенсиите и заплатите, прогресивен данък, данък богатство, тавани на цените и тн. Имат и някои смислени неща но на фона на другите няма да имат ефект. Реално ще постигнат точно обратното. Хубаво, че няма да влезнат.
 
Абе имат малък шанс:
Но е доста малък.
Clipboard02_7367704593990382486_big.jpg
 
Смешно, смешно, но на дебата (който успях да изтърпя само до средата поради общото надприказване) най-трезви и обосновани отговори даваше представителя на ДПС. Докато БСП-то само подвикваше "мене няма ли да ме питате нещо", "аз тука накрая да се преместя ли по-близо", а политиката им "ще даваме пари напосоки, на всички, пари и пари". Откъде ще ги вземат - не е важно, те ще дават, народа да гласува.
После класическите комунистически идеи - тавани на цени и на печалби щели да слагат горките. Щели да таксуват богатите да има равенство. Остана само да предложат закон, който да ни задължава да се обръщаме един другиму с другарю/другарке.
Толкова са некадърни, че чак е смешно. Дори очакваните 7.4% от гласоподавателите са им много. Иначе...ясно е кои ще са те - купен вот, търтеи, които чакат държавата да дава, защото нали...длъжна им е, на такива все някой им е длъжен.

ПП да теглят заеми, БСП - да раздават пари (които най-вероятно ще дойдат от заеми), Възраждане е новата Атака с малко по-добър лидер, Левица, Български възход и подобни драпат да влязат в парламента за да се пришият към някого. Кои остават?

Аз не съм "за" да ми вдигат още данъците, защото някои са решили да теглят заеми за да симулират изкуствено подобрение на живота в страната (чрез повишаване на административни разходи и публични плащания без да има средства за това).
Искам да видя държавни инвестиции в инфраструктура, въвеждане на контрол над институции/подобряване на работата им и привличане на инвестиции в страната. Засега за това говорят само от ГЕРБ и ДПС.
Народа си е втълпил, че ако гласува трябва да не е за ГЕРБ, без да му идва на ума, че всички без изключение в момента кандидати са еднакви и реално промяна няма да има. Разликата е в това коя формация колко политически опит има и как е водила страната/бюджета докато е управлявала преди.
ПП в тандем с БСП, ДБ, ИТН - катастрофа
БСП - колкото пъти са управлявали винаги е било с повишаване на престъпността, допълнително задлъжняване на страната и криза
ГЕРБ - бюджетни излишъци, стегната фискална политика
ДПС - не са управлявали самостоятелно
 
Голямото вадене на стар парцаляк от нафталина на тия избори. След НДСВ (движение Симеон Втори, без Симеон Втори), сега и това. Абе, къде е Яне Янев???

337876290_737064234464160_6597856205850249604_n.jpg
 
ГЕРБ - бюджетни излишъци, стегната фискална политика
Ама в каква гео-политическа обстановка??? При липса на евтини горива, тиквун ще бъде още по-зле, отколкото винаги е бил. А да се говори за инвестиции и България в едно изречение е меко казано нелогично. В държава, в която държавната машина мачка безпощадно частната инициатива, термините ''бизнес климат'' и ''инвестиции'' са оксиморон.

Както и тоя имиджов подход. Да се правиш на бай-Тошо, целейки се в лево-либерастката сган, която е едва 5% от имащите право на глас е смехотворно.

338010517_544248011025638_3628073359703580428_n.jpg

338023832_249553164079196_8042679048815751286_n.jpg
 

Горе