Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
щом господарите са монтирали клипа.... освен това не виждам нищо ненормално и лошо Костадин да разпределя заплатите
И те са поръчкови, но много неща като ги наблюдавам идващи от тази партия съвпада с казаното. Не съм изненадан, че са същите, както и че ловят именно патриотичната аудитория, която явно е доста наивна или обезверена и вярват във всичко, което някой им го поднесе по начина, по който искат да го чуят. Ще ги видим и тях. Не знам за вас, но аз получавам Дежавю.
 
И те са поръчкови, но много неща като ги наблюдавам идващи от тази партия съвпада с казаното. Не съм изненадан, че са същите, както и че ловят именно патриотичната аудитория, която явно е доста наивна или обезверена и вярват във всичко, което някой им го поднесе по начина, по който искат да го чуят. Ще ги видим и тях. Не знам за вас, но аз получавам Дежавю.
то не остана за кой да гласуваме вече.... засега най близки до моите виждания и разбирания са Възраждане.
 
то не остана за кой да гласуваме вече.... засега най близки до моите виждания и разбирания са Възраждане.
Всеки има правото да гласува за партията, която най-добре би го представлявала, дори и да не е най-доброто решение.
Мой познат например ще гласува за някакви доста неизвестни и както ги наречи "алтернативни", само и само да не е сегашните скици. И неговата логика може да се вземе под внимание, но е наясно, че няма да влязат, но все пак мрази да не си упражнява гласа.

Аз лично съм супер разочарован от всички, но ще успея да си подбера партия, за която да дам гласа си, колкото водещите му подбуди да са, че го правя, за да не го дам на другите, които повече не му допадат.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Всеки има правото да гласува за партията, която най-добре би го представлявала, дори и да не е най-доброто решение.
Мой познат например ще гласува за някакви доста неизвестни и както ги наречи "алтернативни", само и само да не е сегашните скици. И неговата логика може да се вземе под внимание, но е наясно, че няма да влязат, но все пак мрази да не си упражнява гласа.

Аз лично съм супер разочарован от всички, но ще успея да си подбера партия, за която да дам гласа си, колкото водещите му подбуди да са, че го правя, за да не го дам на другите, които повече не му допадат.
Аз от известно време си казвам, че и това няма да направя, но все още го правя. Взе да се изтърква плочата. Стари, нови, нови, стари. То това звучи като касета със сайд А и Б и я обръщаш по собствена воля нон-стоп. Но все повече ми се струва, като плоча, която има само една страна и дори игличката на грамофона не достига края на историята, а е зациклила на едно място и прескача между две, или няколко съседни омагьосани линии. Което може и да не е толкова лошо, но кофтито е че живота ни преминава. И той не е нито касета, нито грамофонна плоча.
 
@Blinky, да си знаеш какво подкрепяш:


Освен ако вече не си направил правилния избор, както е редно. ;)

1679921585622.png

 
Последно редактирано:
@Blinky, да си знаеш какво подкрепяш:


Освен ако вече не си направил правилния избор, както е редно. ;)

Виж файлът 28574
Ще се чуя с Симо, да видя каква програма имат. Иначе Левицата ми е някаква опция. :)
Дори ще му пиша днес, че ми и интересно какво ще правят. :)
 
Ще се чуя с Симо, да видя каква програма имат. Иначе Левицата ми е някаква опция. :)
Дори ще му пиша днес, че ми и интересно какво ще правят. :)
Само така. Правилната политика към трансджендърите от ппдб е това:

337843092_1192015355008257_4695086531662253462_n.jpg


И специални поздрави на Симо!
 
Само така. Правилната политика към трансджендърите от ппдб е това:

337843092_1192015355008257_4695086531662253462_n.jpg


И специални поздрави на Симо!
Да, ще му предам. :)
Обеща ми да прати каква програма ще имат. И ще го попитам дали може да се споделя, макар, че май трябваше да я има някъде публично, точно преди изборите.
 
дали може да се споделя
То не само може, а е задължително. При тях кофти шега ще им изиграят Майчето и Танчето, но искрено се надявам да влязат. Колкото повече опозиция на коалиция "войнолюбци'', толкова по-добре.
 
  • Like
Реакции: Vbb
На стълба точно пред нази гледам некой залепил огромен предизборен плакат на "Левицата".
Веднагически го махнах.

Докато чистех останките от тиксото, забелезах че от другата страна има и две залепени малки срамежливи листчета на "Възраждане".
След неколкосекунден размисъл ги оставих :) Засега.

Все пак нали по закон всеки отговаря за добрия вид на улицата пред имота си а на Левицата изпълнението беше твърде неестетично.
 
На стълба точно пред нази гледам некой залепил огромен предизборен плакат на "Левицата".
Веднагически го махнах.

Докато чистех останките от тиксото, забелезах че от другата страна има и две залепени малки срамежливи листчета на "Възраждане".
След неколкосекунден размисъл ги оставих :) Засега.

Все пак нали по закон всеки отговаря за добрия вид на улицата пред имота си а на Левицата изпълнението беше твърде неестетично.
И тва от потомствен комунист. Не го очаквах от тебе. :confused:

Аз така махам плакатите на изи кредит. Отивам на пазар и гледам 'сички стълбове нашарени - минавам, обирам и на хората по кофите. Айде!
 
На стълба точно пред нази гледам некой залепил огромен предизборен плакат на "Левицата".
Веднагически го махнах.

Докато чистех останките от тиксото, забелезах че от другата страна има и две залепени малки срамежливи листчета на "Възраждане".
След неколкосекунден размисъл ги оставих :) Засега.

Все пак нали по закон всеки отговаря за добрия вид на улицата пред имота си а на Левицата изпълнението беше твърде неестетично.
Като чуя 'Възраждане', се сещам за това:
 
Ето какво имат като програма:


Позволи да го шерна.

Screenshot from 2023-03-27 19-34-28.png
 
Изглежда
Ето какво имат като програма:


Позволи да го шерна.

Виж файлът 28576
Нямаше нужда. Просто трябваше да кажеш, че основното лице на 'Левицата'е Мая Манолова.
 
И тва от потомствен комунист. Не го очаквах от тебе. :confused:

Аз така махам плакатите на изи кредит. Отивам на пазар и гледам 'сички стълбове нашарени - минавам, обирам и на хората по кофите. Айде!
Сегашните комунисти не ги харесвам.

От Левицата пък хептен се отвратих след поста на Партито за Кадийски.

А и качеството и големината на плаката говореше че са ПЪЛНИ с ПАРИ!
Хептен крадливи тея комунисти - не ги щем.
 
Изглежда

Нямаше нужда. Просто трябваше да кажеш, че основното лице на 'Левицата'е Мая Манолова.
Да, и какво. То едни красавци са на другите партии водещите лица, тази е като божа кравичка в сравнения с тях. На другите места са доста тежка категория #@)*
 
Барем да си беха сменили домейна?
Тва "изправи се" вече го играхме и си е бита карта...
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе