Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Разбираш, че форума е мъртъв когато и след подобен цирк никой не пише за него ;)
Е, то не пишеш и като се изтакова и кучето до блока ти. Нещо, което всеки ден гледаме от тези. ;) Ако трябва да коментираме всяка тяхна глупост, първи ще си опъна въжето на душа. ;)
 
Защото беше зает да търсиш снимки на младата Урсила Дер Лайнен и да ги сравняваш с тези на Шарапова. :D
И въобще не ми се занимава с войни, продукти, цени, бензин, евреи, тъмни сделки, масони и т.н. Пак ще вляза с нещо, но не сега.
 
Нова изцепка ли имат нашите украинци?
не, започнаха да се бъзикат с тях заради постоянните недоволства.
Иначе ако трябва да съм обективен, всички македонци са ме изтрити от приятели във фейса и всички украинци, освен двама. Но тези двама не ми говорят :D
 
не, започнаха да се бъзикат с тях заради постоянните недоволства.
Иначе ако трябва да съм обективен, всички македонци са ме изтрити от приятели във фейса и всички украинци, освен двама. Но тези двама не ми говорят :D

Кому са нужни приятели от менте държави?
 
Най голямата глупост беше да пуснат самолет до Македония ахахахах
Направиха са на интересни и си мислеха че има стотици хиляди пътуващи за там хахаха
ужс..
Хората изобщо не им пука за македония.. трябват ни пари
 
Най голямата глупост беше да пуснат самолет до Македония ахахахах
Направиха са на интересни и си мислеха че има стотици хиляди пътуващи за там хахаха
ужс..
Хората изобщо не им пука за македония.. трябват ни пари
Нищо не разбираш от външно-политическа дипломация и отношения. :D Толкова си могат бе.
 
Какво толкова се вълнувате от Македония. Прав им път.
 

Вижте им тениските
Тва вече толкова подигравки с тоя Harvard че ако стане новина в чужди държави хората ще се замислят да си пращат децата в Харвард ахахаха
този им направи такава Антиреклама че скоро ще излезнат с някакво изявление от Харвард и ще кажат че няма нищо общо с Унито ахахах
 

Има ли някой с истинска диплома хаха
 

Има ли някой с истинска диплома хаха
Това се знаеше още когато Радев я назначи за служебен министър, на мястото на канадския си министър. Та въпросите са към него.
 
Това се знаеше още когато Радев я назначи за служебен министър, на мястото на канадския си министър. Та въпросите са към него.
Калинка - не?
 
@Blinky, от няколко дни има (аз поне имам) проблем с приложението медия. При опит да се вмъкне пост от фейсбук, изписва следното"

"The specified URL cannot be embedded as media."

За пореден път се налага да постна текста като цитат:

''Колкото и да се заяждаме с пишман-десните не можем да им отречем едно -те са герои от антична гръцка трагедия. Едип-цар пасти да яде пред тях. Страшно много им се иска да правят секс с брюкселската им майка, а тя не само, че ги игнорира, ами и 12 години предпочиташе да прави секс с доведения им брат, който освен всичко е полу-идиот.
И когато си мислеха, че са дочакали момента (майката разкара доведения им брат), се оказа че пак не са преброили доведените си братя. И още един брат-полуидиот, дошъл от далеч зае мястото, което много искаха да заемат те.
Ами то нормален да си, ще луднеш от гняв, а те и така не са от най-нормалните...''

Вили Благоев
 
Андрей Гюров (председател на парламентарната група на ПП) в 'Политическо некоректно':
Референдум по въпроса за ветото на РСМ, само би забавил решаването на въпроса.
 

Горе