Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Миналата година - няма нужда от заеми, само спираме кражбите. Ама ще източим 600 млн от автомагистрали да има за пенсии, ще ги върнем през актуализация на бюджета юни 2022. Какво си мислите, като ги няма ГЕРБ ще спре строежа на магистралите ли?
Тази година - заем след заем до 10 милиарда. Няма върнати 600 млн. Карджов - няма пари предвидини за довършване на магистралите.
 
Герб и ДПС казваха че утре може те да са на тяхно място и да не правят от парламента присъди хахахах
ето че нещата се обръщат.. честито

 
Продаваме оръжие за Украйна през трети страни, вече не внасяме газ от Русия, скоро и петрол няма да внасяме от там, не пуснахме самолета на Лавров, може да вдигнем ветото за Македония... явно русофилите искат да свалят това правителство. ИТН се показаха на трети март какви руски подлоги са, и как се гънеха за Украйна - отдавна съм ги отписал така или иначе.

проруски партии, като ГЕРБ, ДПС, Вгъзраждани и онзи Янев, които откровено споменават за излизане от НАТО и ЕС, и да ни върнат като владение на Путкиновата Кочина на източно монголците .
А пътят ще бъде утъпкан от служебно правителство, което руския ни резидент Радев ще избере!
 
Последно редактирано:
Огромна грешка ще е за България ако се отворим отново към нацистите от източна монголия ПедеруZия. Буквално както сме си назад и сега във всяко едно отношение ще се върнем направо на година 1990-а. Трудно ми е да повярвам но у нас има страшно много прости хора, толкова прости, че Русия затова пробва основно с нас нацистките си хватки. При толкова простотия ще изпаднем като Унгария в групата на руските гъзоблизци и от ЕС ще ни еб@т мам@та с пълно основание (спиране на евросредства и т.н.). Точно започнахме да правим истинска и добра за България политика и сега всичко да приключи със завръщане на комунистите (доста партии са) е нечовешко.

Щом и БСП са изненадани и стреснати, значи положението е крайно трагично. Израждане само чакат нови избори за да може всичкия боклук и неграмотен електорат ( антиваксъри и педеруZки изчадия ) , у нас да ги подкрепи.
Тези руско-български нацисти са за излизане от НАТО, ЕС и т.н. Огромна беля ще стане, трябваше да се забрани тази партия навреме.


Истинските патриоти ако има такива трябва да гледат само на запад, там е цивилизацията и там са нормалните хора ( това е факт, не е повод за спор или дискусия ). Евразия на източно монголските мизерници и кочината им е бич, смърт. Украйна ни го доказва, води се война на живот и смърт срещу връщане в Евразия, срещу руския нацистки деспотизъм. Няма как да си български патриот и да буташ съзнателно родината си в тинята на мракобесието и застоя, остава само да си руски родолюбец, закърмен с простотията на болшевизма и отгледан с петрол и газ. Аман от тази проклета Русия, аман от преходи и перестройки...
Какво толкова намериха в този сибирски клозет някои, че все натам дърпат, обаче те да живеят като на запад (ммм), извратено е,
а още по-лошо, че във форум като този, дори тук се намират няколко подобни индивида, които нямат друга работа, освен да пропагандират ежендневно в 2 теми. На фона на 30-40 средно онлайн, 5 души изключително кресливи и спамещи опорките на педеруZия, сите подкрепят източно монголците, ама искат да живеят като запада, както всеки нормален човек. Извратена работа.

На следващите избори - ако има шанс да ни управляват путлерастка коалиция дето са със източно монголските боклуци и кочина на застоя и неграмотността - русия, - ще се емигрира някъде - поне ще има свободно предвижване из граница, преди да почнат да управляват
 
Последно редактирано:
Много ми е странно, че няма протести това лято. Миналото лято колко хора излязоха да протестират и то за няма нищо като се сравнят нещата със сегашната ситуация. Хората в магазини не ходят ли? Аз по себе си усещам една инфлация от 40% и работата е доста зле, не знам как връзват двата края повечето хора, но всички си мълчат и търпят, много странна работа. И не, не навсякъде е така. Инфлация има в различни размери в момента в Европа, също и цените на ток, парно, бензин варират, не е еднакво навсякъде. Разбира се, ние пак сме най-зле. Та се чудя, защо коалицията се разпада отвътре, а хората не се вдигат на протест, наистина не разбирам, при положение, че ни чакат супер гладни 2-3 години. И основна заслуга за това има настоящето некадърно управление. Почвам да си мисля, че при нас има някаква странна форма на мазохизъм и огромно търпение...
 
Много ми е странно, че няма протести това лято. Миналото лято колко хора излязоха да протестират и то за няма нищо като се сравнят нещата със сегашната ситуация. Хората в магазини не ходят ли? Аз по себе си усещам една инфлация от 40% и работата е доста зле, не знам как връзват двата края повечето хора, но всички си мълчат и търпят, много странна работа. И не, не навсякъде е така. Инфлация има в различни размери в момента в Европа, също и цените на ток, парно, бензин варират, не е еднакво навсякъде. Разбира се, ние пак сме най-зле. Та се чудя, защо коалицията се разпада отвътре, а хората не се вдигат на протест, наистина не разбирам, при положение, че ни чакат супер гладни 2-3 години. И основна заслуга за това има настоящето некадърно управление. Почвам да си мисля, че при нас има някаква странна форма на мазохизъм и огромно търпение...
Защото при нас всички протести са платени от някоя политическа партия. Самоинициативи няма от 90-те години :)
 
Много ми е странно, че няма протести това лято. Миналото лято колко хора излязоха да протестират и то за няма нищо като се сравнят нещата със сегашната ситуация. Хората в магазини не ходят ли? Аз по себе си усещам една инфлация от 40% и работата е доста зле, не знам как връзват двата края повечето хора, но всички си мълчат и търпят, много странна работа. И не, не навсякъде е така. Инфлация има в различни размери в момента в Европа, също и цените на ток, парно, бензин варират, не е еднакво навсякъде. Разбира се, ние пак сме най-зле. Та се чудя, защо коалицията се разпада отвътре, а хората не се вдигат на протест, наистина не разбирам, при положение, че ни чакат супер гладни 2-3 години. И основна заслуга за това има настоящето некадърно управление. Почвам да си мисля, че при нас има някаква странна форма на мазохизъм и огромно търпение...
Последните години, @slavchev е прав, че повечето, да не кажа всички, протести са платени и подбудени от една група партии, които имат за цел да дестабилизират ситуацията в страната, но пък и не като сегашните да не си помагат сами в това с тяхното управление. Не знам какво точно са учили, какви точно кадри имат, но никой не го интересува какви глупости правят и какви интриги си въртят до момента, в който това не почне пряко да засяга обикновения човек и бизнес.

Парламентът в момент въобще не се придържа към слогана си - Обединението прави силата. По-разединена и враждебна среда от тази, която наблюдаваме в момента не е имало в последните години. Всеки дърпа към себе си. Прекалено покварени и алчни хора не могат да градят. И това не е нужно да се доказва исторически, просто е логично. На единия са му малко милиардите, на друг това, че не му се чува гласа, трети мислят, че всичко е тяхно и им принадлежи. И това е една неудържима спирала, в която завъртяха държавата преди много години.

Не знам защо е толкова трудно да седнат всички и да започнат да работят и да гледат в една посока - да заздравят неустойчивото положение и да извадят България от дъното на всички класации. Но може би всички се сещаме защо. Просто защото те нямат еднакъв общ интерес, защитаващ българското и народа, а всеки има лични и чужди интереси, които налага. От там започва всичко, според мен. Нещата няма да се оправят до отстраняването именно на този червей, ядящ от вътре всичко.

Да повишиш пенсиите, да направиш детските градини безплатни, да компенсираш бизнеса в криза, да намалиш ДДС-то на определени стоки, и още куп други такива инициативи са супер и ги одобрявам. Но това е като да мажеш атопичен дерматит с крем Бочко. Генерално проблема е много под повърхността. За жалост нямаме личности, които първо да го осъзнават, второ да почнат да го лекуват. Всичко след това ще си дойде от само себе си на мястото.
 
Огромна беля ще стане, трябваше да се забрани тази партия навреме.
Странно изказване за такъв радетел на евроатлантическите ценности :D
 
Херо не успя да уреди достатъчно на брой :hankey: американски подлоги :hankey: че да се получи стабилно правителство и шефчетата във Вашингтон не са доволни...

 
Последно редактирано:

Да зарежеш самолет хахаха
нещо интересно ще се появи и тук.. случват се странни работи.. Да не е възкръснал ПАБЛО ахахахах
 
На Боцинката стоката е дошла, че няма пара за протести :D
 
Усетиха жегата зад ъгъла...

 
Тая Генчовска мързи ли я да говори или е изкарала два тежки инсулта?

Много мразя хора, които говорят, ходят и изобщо правят всичко бавно. :D
 
Тая Генчовска мързи ли я да говори или е изкарала два тежки инсулта?

Много мразя хора, които говорят, ходят и изобщо правят всичко бавно. :D
Мери си думите и много внимава.

То не мое сичките като тебе да са.
 
На второ преглеждане, тя и изреченията не може да подреди добре и май речникът й не е много богат, ама нали все някой е трябвало да сложат на поста там...
 
Плякам така, ама Ноке не може да го види, та ще го лепна и като цитат


Анастасия Гешева:

''Щом обичайните говорещи глави казват, че смяната на Мустафа нямала нищо общо с вътрешните събития в България, значи е точно обратното. Както и че мандатът изтекъл и затова я сменяли. Освен това я сменяли със същия вид дипломат, нищо нямало да се промени, според Ленчето, която краде.
Аз обаче ще оспоря.
Смяната може да е наближила, но мандатът не е изпълнен.
Вярно е, че смяната още не е одобрена, нито гласувана.
Категорично смяната има общо с вътрешните събития в България! Категорично.
От всички американски посланици, които са пребивавали в България, Мустафа е най-некадърният и некомпетентен, да не кажа хубавата пълносмислема дума прост избор. Проста персона и нищо повече!
Типично за цялата управленска немощ на световната ДД, която свикнахме да наблюдаваме в цял свят, където демокрацията е победила. Ако има някой прост инструмент, на който да се подпре Простото Правителство (ПП), то това е Просто Мустафа. Какъвто посланика, такива и избраниците му, такива и политиката им.
Не забравяйте, че посланикът представлява държавата си. Като гледам посланика, ясно ми е докъде се е докарала държавата САЩ!
Аз, обратно на общоприетите рефлекси, известно е, винаги обръщам негативите в позитиви. Всички говорят какво влияние имат американските посланици у нас. Аз обаче го обръщам наобратно и казвам - АМЕРИКАНСКИТЕ ПОСЛАНИЦИ У НАС ПРЕДСРАВЛЯВАТ НИВОТО НА САЩ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ.
Следователно, не аз трябва да се притесняваме от тях, а те от мен, защото нивото на компетентност и зрялост на тази власт отива под дъното, а аз се издигам високо нагоре в истината, знанията и градивната работа.
И под АЗ, нямам предвид личността си, а имам предвид всички мислещи, знаещи и можещи в реалното развитие на света хора!
За новия кандидат все още нищо не казвам. Засега изглежда ястреб, но като знам как ги скубят ястребите в момента, мисля, че сметките ще излязат криви.
И накрая.
Най-отговорно заявявам, че вчерашното появяване на Костадин Костадинов на приема в руското посолство е тежка политическа грешка!!!
Поредната!
Защото той така прави точно това, което критикуваме и не желаем да виждаме. При заявките за политически възход, който се очертава около него, това решение е меко казано грешка и ще има задължително последици. Да, зная, че някои избиратели на Възраждане биха се определили по това. Но това не променя факта, че демонстрацията на присъствие в което и да е посолство, е тежка политическа грешка за човек, който претендира да бъде водеща политическа сила и аз много съжалявам, че и този нов герой не може да надскочи елементарното ниво на политиците в България!
Да, точно така, това го казвам аз, която милея за любовта между България и Русия!
И мога да докажа позицията си чисто политически!''
 
Тъпо ми е заради наистина възрастните хора...
...Знаем, въпроса не е до тази, или другата партия?
......Манталитета, приказката за малкото камъче и каручката.
.........Става въпрос за това, че властта превръща хората в животни...
......Но какво може да се направи по този въпрос? Може ли?
...Аз съм дълбок скептик по този въпрос. Все пак надеждата.
Тъпо ми е и за наистина младите хора. И какво?
 

Горе