Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
ДПС, Възраждане и ГРОБ.
Да, малко повече е от една партия. Баси, в каква свинщина живеем, политическа, гнусна. От 20+ години се търкалят едни и същи изроди да грабят и затъват държавата. За да се промени всичко това, трябва да се случи нещо доста крайно. Не виждам друг начин.
 
Да, малко повече е от една партия. Баси, в каква свинщина живеем, политическа, гнусна. От 20+ години се търкалят едни и същи изроди да грабят и затъват държавата. За да се промени всичко това, трябва да се случи нещо доста крайно. Не виждам друг начин.
Направи една партия и ме назначи за министър на пропагандата.
 
Те щото ПП тръгнаха да ни оправят. (Сигурно бизнесче нещо сте завъртели симпатизантите им, по някое проектче туй-онуй. Дано ви потръгне.) От едната страна са те, мульовците командировани от "харвардските програми за управление на животни в контекста на новите програми в новите глобални условия", тъй да се каже, а от другата страна - всички останали стари и нови (които щом встъпят във "власт", мигом ще продължат това дето Киро пое от Бойко и продължи - службата на истинската власт). А ората ще цъкат и ще викат "И тия са маскари - долу! Дайте следващия!"
"Туземният вожд" трябва да е слабо образован, по възможност с безличен или дори пародиен външен вид. По правило неговото поведение се моделира така, че да бъде презиран от съплеменниците му, готови почти по всяко време да го "сварят в казана"
 
За да се промени всичко това, трябва да се случи нещо доста крайно. Не виждам друг начин.
Гарантирам ти, че скоро, до броени години, ще се случи това крайното и ще се промени много. (Ама не ти гарантирам, че ще е за добро. Даже не гарантирам, че ще е до лично усещане - за един добро, за друг - лошо.)
 
Направи една партия и ме назначи за министър на пропагандата.
И за мен ако може някоя службичка, партиен критикар нещо, фалшив дисидент, да създадем усещане за реална демократична свобода на словото. В крайна сметка може и прост трол на щат, ако нема друго.
 
Гарантирам ти, че скоро, до броени години, ще се случи това крайното и ще се промени много. (Ама не ти гарантирам, че ще е за добро. Даже не гарантирам, че ще е до лично усещане - за един добро, за друг - лошо.)
Ванга беше го предрекла:


Но няма да има никакво обединение скоро, защото има разделение на интереси, повлияни от чужбина най-вече. Нормално, никоя европейска държава и всяка друга в света не иска да има силна балканска държава с такова стратегическо влияние. Ако всичко ни върви като хората и ни управляват нормални хора, а не алчни и покварени изроди, има няма след 5-10 години ще сме сериозна държава с доста силни позиции в световен мащаб. Но както писах, никоя друга сила няма интерес в това. Нека погледнем малко по-отгоре, за да ни се изясни защо в последните години се върти един и същ сценарии.
 
Те щото ПП тръгнаха да ни оправят. (Сигурно бизнесче нещо сте завъртели симпатизантите им, по някое проектче туй-онуй. Дано ви потръгне.) От едната страна са те, мульовците командировани от "харвардските програми за управление на животни в контекста на новите програми в новите глобални условия", тъй да се каже, а от другата страна - всички останали стари и нови (които щом встъпят във "власт", мигом ще продължат това дето Киро пое от Бойко и продължи - службата на истинската власт). А ората ще цъкат и ще викат "И тия са маскари - долу! Дайте следващия!"
Никакви бизнеси, Киро ни плаща направо с куфарчета. Кажи обаче при каква ситуация и от кое управление ще си доволен ти. Кой искаш да ни управлява и как. С Русия или с ЕС?
 
  • Like
Реакции: OSH
Ванга беше го предрекла:


Но няма да има никакво обединение скоро, защото има разделение на интереси, повлияни от чужбина най-вече. Нормално, никоя европейска държава и всяка друга в света не иска да има силна балканска държава с такова стратегическо влияние. Ако всичко ни върви като хората и ни управляват нормални хора, а не алчни и покварени изроди, има няма след 5-10 години ще сме сериозна държава с доста силни позиции в световен мащаб. Но както писах, никоя друга сила няма интерес в това. Нека погледнем малко по-отгоре, за да ни се изясни защо в последните години се върти един и същ сценарии.
Мда: хората се сменят, политиката си върви по сценарий.. А не е като да нямаме стратегическо местоположение, а и някои ресурси. (@Krumov ако не ме лъже паметта знае туй-онуй за златото, ако не се лъжа - и от първа ръка. Като държа да отбележа, че на мен ми е еднакво неприятно да ни управляват и крадат от Запад, от Русия, или родни мутри необвързани с външно влияние.)

Народът ни не е прост, моля ви се само да кажа. Тая мантра от медиите, дето се тиражира (мога да кажа и що се тиражира, ама айде да не влизаме в приказки...). Навсякъде мнозинството е просто. Но дайте да сметнем изнесените в чужбина мозъци, поради създадени условия, които не им позволиха да реализират потенциала си. Те не са само "миячи на чинии". Нали качеството на народа се мери според брой реализирани хора на глава от населението. На Запад има и доста спрямо общият брой българи успели в различни области. Да сметнем и мистерията: как аджеба, като сме толкова прост материал, българчетата заемат челни места в олимпиадите по математика, от мижавите десетина милиона българи.

И ред други неща/фактори.:)
 
Никакви бизнеси, Киро ни плаща направо с куфарчета. Кажи обаче при каква ситуация и от кое управление ще си доволен ти. Кой искаш да ни управлява и как. С Русия или с ЕС?
Еми трябва да помисля кое харесвам повече: куфарчета или чувалчета. (Виждал съм лично едно от тия прословути на времето, при предишната перестройка, чувалчета; когато бях лапе. На семейно гости при един филисоф - не голям партиец, не мастита мутра, а просто филисоф - смятайте до кви ниски нива е стигало даването. Навиваше баща ми да правили бизнес, а той спря да му говори - честен кат куче:) После филисофа остана без апартамент - не му тръгнал бизнеса и трябвало "да връща".)

Ми глей ся, да видим кво иска/планира ЕС и кво - Русия, кво е общото и кво различното. Разпрах се да поствам по темата. С две думи: същото. Пълен фарс и смях е "политиката" в колониите, те трябва просто да изпълняват плановете.

А иначе ти си бъди за който щеш и дано си прав и сполучиш. Ще разберем и почувстваме всички кво и как ще е, когато старата "власт" продължи, или новата поеме, няма начин. Аз казвам, че няма грам значение и всички разлики са бутафорни.
 
Еми трябва да помисля кое харесвам повече: куфарчета или чувалчета. (Виждал съм лично едно от тия прословути на времето, при предишната перестройка, чувалчета; когато бях лапе. На семейно гости при един филисоф - не голям партиец, не мастита мутра, а просто филисоф - смятайте до кви ниски нива е стигало даването. Навиваше баща ми да правили бизнес, а той спря да му говори - честен кат куче:) После филисофа остана без апартамент - не му тръгнал бизнеса и трябвало "да връща".)

Ми глей ся, да видим кво иска/планира ЕС и кво - Русия, кво е общото и кво различното. Разпрах се да поствам по темата. С две думи: същото. Пълен фарс и смях е "политиката" в колониите, те трябва просто да изпълняват плановете.

А иначе ти си бъди за който щеш и дано си прав и сполучиш. Ще разберем и почувстваме всички кво и как ще е, когато старата "власт" продължи, или новата поеме, няма начин. Аз казвам, че няма грам значение и всички разлики са бутафорни.
Киро си отстоява позицията и за това страдаме с горива и глупости.
Ако дойде копейката ще страдаме понеже ЕС ще тръгне да ни заличава. Левовете ще ги ползваме само до тоалетната като ходим. Не знам тоя народ защо не схваща че средната позиция между двете неща е до време. Страхливците никой не ги помни и трябват решения...
 
мхмхм. "бивши служители на РТ обясняват на българите ситуацията в България на английски" на клип (не съм го гледал естествено), като @contraпункт на лъжливата западна/американска пропагадна..

(тоз сашко хистофорко художниче ли беше, демек специалист-разбирач на политиката?

брао контрич - кратичко и ясничко. цар си
Е гледай го - има хубави кадри от Атина.
Ама за коментарите отдолу говорех, не за видеото, а и Сашо по-скоро задава въпроси, а не обяснява.

Или художник, или театрал - нещо от рода беше, не си спомням.
 
Тази и тя иска да е шефка и да нарежда
100% ще си направи партия ама 100%
Като видях думите и веднага ми стана ясно.. Тя вижда че избори ще има.. И напуска парламента и ще си направи партиика..
Гунчева е тъпа и никаква партия няма да направи.
Не й е мястото в политиката.
 
Киро си отстоява позицията и за това страдаме с горива и глупости.
Ако дойде копейката ще страдаме понеже ЕС ще тръгне да ни заличава. Левовете ще ги ползваме само до тоалетната като ходим. Не знам тоя народ защо не схваща че средната позиция между двете неща е до време. Страхливците никой не ги помни и трябват решения...
:):):) Приказката да върви. Няма такова нещо, Димитров, можеш да си спестиш дерзанията (ако искаш). Какво средно положение? Между кое и кое? Приказки, предназначени за поддържане на разделението е тва, което страшно се засили напоследък (засилиха ГО, а народа кълве като невидял). "Разделяй и владей" в пълна мощност.
Страхливците са тези, които не желаят да погледнат действителността с широко отворени очи. Ако я погледнат, може би ще имат друго виждане за едно кое и за другото, и няма да се прехласват по евентуалните вреди и ползи от влиянието на едното и другото (между които дефакто не просто няма разлика, а са част от едно цяло).
(Естествено, че няма средно положение, има само две: виждането на нещата такива, каквито са И нещата, както предпочитаме да ги виждаме.)

Но ти си се пали както желаеш де, явно сте тука масово пламенни натури, дето повече обичат да чувстват;):)
---

А, е го и контрата - любителят на другата позиция. А добре дошел байно! (И спорен ви спор.) :)
 
Анастасия Гешева:

България е първият и случай на ПАДНАЛО от власт правителство в ЕС от началото на войната в Украйна. Много интересно, пак сме първи! Това безумно правителство издържа много дълго! Цели 6 месеца. Аз му казах на Киро, че така ще стане, когато го срещнах пред Руското на Шишман, оказа се, че съм го срещнала пред неговото училище, емблематично руско училище в София. Той ми се ухили насреща със своята дебилна усмивка. И, докъде стигна Кирчо?

Не мога да не я обичам тая жена. :D
 
Айде почна са; да са мащам да не изям без вина виновен некой шамар в калабалъка...
 
Анастасия Гешева:



Не мога да не я обичам тая жена. :D
Че то що да не сме първи, все някой трябва да е първи, нали. А ние си ги имахме още от миналата година предпоставките за това. Да, не сме първи по икономически ръст, но това е някаква титла. :D Като оня хард виж:

Минава човек покрай гроб и гледа оплакващ, питайки го:
- Тъщата?
- Не, жената.....
- И това не е зле.
 
290052274_395242809306387_2914729161287797266_n.jpg
 
Айде още един дисидент се роди. Държи се гадно с добронамерени към него хора, което го кара да се чувства репресиран от тях.

Има логика... :rolleyes:
 

Горе