Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Димитров продължава да ни информира за умствения капацитет на красивитета. Толкова кухи и импотентни мемета могат да сътворят само хора без никакво чувство за хумор и връзка с реалния свят.

Милите миленчета. Като си помисля, че това е бъдещето на света, не съм оптимист, ама никак.
 
Димитров продължава да ни информира за умствения капацитет на красивитета. Толкова кухи и импотентни мемета могат да сътворят само хора без никакво чувство за хумор и връзка с реалния свят.

Милите миленчета. Като си помисля, че това е бъдещето на света, не съм оптимист, ама никак.
Добре де няма да качвам повече...
 
Защо. То сега само смеха ни остана..... :)
Целта ми не е да обидя някого, а хората се обиждат от тях. Всички тези миймове всъщност се оказаха самата истина. Потвърждението днес си дойде от Елена Гунчева - ДЕПУТАТ ОТ ВЪЗРАЖДАНЕ!
 
Като си помисля, че това е бъдещето на света, не съм оптимист, ама никак.
Нанди, ти откъде се изтърси?
Нямам спомени за такова пародийно отношение в Парламента по време на която и да било криза (включително предишни кризи в по-малки и много по-малки размери).

Този сценарий на шоумените е интелектуална немощ. Те също не си вярват.
 
Целта ми не е да обидя някого, а хората се обиждат от тях. Всички тези миймове всъщност се оказаха самата истина. Потвърждението днес си дойде от Елена Гунчева - ДЕПУТАТ ОТ ВЪЗРАЖДАНЕ!
Очевидно си от тия, дето тъжат за ПП.
Интересна ми е тая гледна точка и не разбирам следните неща:
  1. Какво положително за България направи ПП за тия 6 месеца? Вкара Баце и Гешев в затвора ли, корупцията ли пребори, важни и дългоочаквани закони ли прие, позиционира ни добре на международната сцена ли, нещо направи против инфлацията ли, ... какво?
  2. Защо почти всички атаки са срещу Възраждане?
  3. Защо никой зъб не обелва конкретно против ДПС?
 
Нанди, ти откъде се изтърси?
Нямам спомени за такова пародийно отношение в Парламента по време на която и да било криза (включително предишни кризи в по-малки и много по-малки размери).

Този сценарий на шоумените е интелектуална немощ. Те също не си вярват.
Дефе, а ти откъде се изтърси?

Това беше единственото разбираемо в поста ти, затова отговарям само на него.

Защо. То сега само смеха ни остана.
Ма то не е смешно, бе. Сериозно ли се смеете на такива плоски опити за обяснение на моментната политическа реалност?

Сериозно ли не виждате, че няма никаква, ама абсолютно никаква разлика между политическите партии в България и между политическата клика в която и да е западна страна (с изключение на Орбан в Унгария)?

На фона на тая реалност, меметата за коалиция между сульо и пульо са изключително тъпи. Да маскариш едните, защитавайки другите е дебилно. Та те са едно и също нещо в различна (евтина) опаковка.
 
Дефе, а ти откъде се изтърси?

Това беше единственото разбираемо в поста ти, затова отговарям само на него.
Наясно съм, че не разбираш. Щото можеше да оставиш за малко едните на страни и да погледнеш какво вършат твоите хора. Някакъв меджик спел ли ти сложиха, какво стана, кога от бунтарка стана патка?
 
и да погледнеш какво вършат твоите хора
Кои са моите хора? :)


И относно полезното за страната ни присъствие на случайните минувачи - обслужващ персонал.

1656063174560.png
 
Албанския капут, който си позволява да ни нарича ''disgrace'' - позор. Заедно с чичо Сорос

290183050_5156063611137546_1459310306983733838_n.jpg
 
Очевидно си от тия, дето тъжат за ПП.
Интересна ми е тая гледна точка и не разбирам следните неща:
  1. Какво положително за България направи ПП за тия 6 месеца? Вкара Баце и Гешев в затвора ли, корупцията ли пребори, важни и дългоочаквани закони ли прие, позиционира ни добре на международната сцена ли, нещо направи против инфлацията ли, ... какво?
  2. Защо почти всички атаки са срещу Възраждане?
  3. Защо никой зъб не обелва конкретно против ДПС?
По цял ден плача за Киро. Бях написал доста, но реших да го изтрия понеже не си заслужава. Гледайте само да не изближете ануса на Копейкин до критични нива, за да може да ходи до тоалетна.
 
А най-тъжното е, че всички правителства по света играят по свирката на това недоразумение:

289749107_5096734783788365_3512716909549936553_n.jpg


289895072_5096734920455018_650780070942625058_n.jpg
 
Очевидно си от тия, дето тъжат за ПП.
Интересна ми е тая гледна точка и не разбирам следните неща:
  1. Какво положително за България направи ПП за тия 6 месеца? Вкара Баце и Гешев в затвора ли, корупцията ли пребори, важни и дългоочаквани закони ли прие, позиционира ни добре на международната сцена ли, нещо направи против инфлацията ли, ... какво?
  2. Защо почти всички атаки са срещу Възраждане?
  3. Защо никой зъб не обелва конкретно против ДПС?
Той е от тези, може би, които тъжат, че една скапана парламентарна сбирщина от идиоти не могат да се разберат по между си и всеки иска да е схемаджия. 6 месеца..........бате, Боко за 12 години какво точно направи? :) Не ми казвай магистрали. :) Тъжи се, защото се показа, че няма значение кой е на власт, мафията ще си намери начин да се вкопчи отново във властта, и ще го направят. Тъжи се, защото се видя, че политиката не обслужва народа, а обслужва частни и чужди интереси. Тъжи се, защото влизаме в постоянна криза, от която няма да се измъкнем скоро. За Киро точно никой не тъжи, защото всеки следващ ще е по-зле от него, рядко по-добре. ;)
Дефе, а ти откъде се изтърси?

Това беше единственото разбираемо в поста ти, затова отговарям само на него.


Ма то не е смешно, бе. Сериозно ли се смеете на такива плоски опити за обяснение на моментната политическа реалност?

Сериозно ли не виждате, че няма никаква, ама абсолютно никаква разлика между политическите партии в България и между политическата клика в която и да е западна страна (с изключение на Орбан в Унгария)?

На фона на тая реалност, меметата за коалиция между сульо и пульо са изключително тъпи. Да маскариш едните, защитавайки другите е дебилно. Та те са едно и също нещо в различна (евтина) опаковка.
Има разлика, разбира се. Нашите са дъното на политическия "елит". Не са смешни, но пък както писах, какво друго ни остана? :)
 
Нашите са дъното на политическия "елит".
Погледни поста точно над твоя и пак помисли ние ли сме дъното.
 
По цял ден плача за Киро. Бях написал доста, но реших да го изтрия понеже не си заслужава. Гледайте само да не изближете ануса на Копейкин до критични нива, за да може да ходи до тоалетна.
Ми то това е проблема, ако не го виждаш - всичките сте се активирали конкретно с/у Копейкин и сякаш не забелязвате ДПС и ГЕРБ.
Да не говорим за поразиите дето сътвориха Киро и компания.

Копейките все още никакъв реален ефект не са имали в/у управлението на д-вата, но иначе са най-големият враг.

Пуснаха ви меметата и всеки послушно си пое щафетката нататък...
 
По цял ден плача за Киро. Бях написал доста, но реших да го изтрия понеже не си заслужава. Гледайте само да не изближете ануса на Копейкин до критични нива, за да може да ходи до тоалетна.
Бате, само един апел.....виж, хората не са виновни в това, че взимат определена страна. Винаги ще е така, винаги ще има разделение. Една основна причина се корени в това - колкото да е тъжно това е самата абстракция, през която могат да погледнат, а това най-често е защото определена група от хора, сравнена с друга имат по-мащабен и адекватен поглед. Разделението се кри най-вече в образованието, самоосъзнаването, обкръжението, пътя през, който минава всеки ден и това към коя социална прослойка принадлежи.
 
Бате, само един апел.....виж, хората не са виновни в това, че взимат определена страна. Винаги ще е така, винаги ще има разделение. Една основна причина се корени в това - колкото да е тъжно това е самата абстракция, през която могат да погледнат, а това най-често е защото определена група от хора, сравнена с друга имат по-мащабен и адекватен поглед. Разделението се кри най-вече в образованието, самоосъзнаването, обкръжението, пътя през, който минава всеки ден и това към коя социална прослойка принадлежи.
Ах, колко многословен начин да кажеш ''мани ги, простаци''. :D

Я да ми обясниш сега това абстрактно изречение:

а това най-често е защото определена група от хора, сравнена с друга имат по-мащабен и адекватен поглед.

Коя е тая група с по-мащабния и адекватен поглед? Малцинството столични гъзета с по-голям от минималния за страната доход или по-голямата част от българите, които едва изкарват от заплата до заплата? Възрастните, болни хора, които се лишават от лекарства, за да си платят тока, или некви ''столичани в повече'', горди притежатели на джиджани вещи?

Много тъпо обяснение на логичната разлика в мненията на българите.
 

Горе