Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Абе вие се ебавате, но така се дискредитираха всички партии, че Възраждане съвсем логично ще са втори или трети. Със сигурност над 10% са, не знам какви са социологическите проучвания, но аз ви го гарантирам. И това е най-нормалното нещо, защото може да са популисти, платени от Русия и т.н., но лидерът им говори приятно и отстоява позиция. Въпросът е, как ще се управлява с тях като в същото време към момента прокламират излизане от НАТО и ЕС, хубаво би било да са в управлението, ако посмекчат позициите си. Измислените партии като ДБ и ПП да си ходят там откъдето дойдоха - в нищото.

Аз съм с изцяло десни, демократични и прозападни настроения, но тези две партии са престъпни, те просто не са български и ще бъдат наказани от хората, все пак ИТ-тата на глава от населението не са толкова много...

П.П. От това НС, Възраждане спечели най-много, преди това те нямаха медийни изяви, масово хората чуха за тях едва сега през тези 6 месеца и то основно положителни неща па макар били те чист популизъм.
 
Кажи нещо за България. Доволен ли си, че македонците ще продължат да крадат историята ни, да подлагат на геноцид всички граждани с българско самосъзнание, да ни обиждат по всевъзможни начини, но вече от позицията на член на ЕС?

Кажи, доволен ли си, че любимата ти политическа банда отново наруши основния закон на страната ни?

На фона на това, очакваш ли, че някой някога наистина ще уважава България?

Продължаваш ли да си фен на най-антибългарското правителство?

И най-важното: НЕЩО ЗА НОВАТА КОАЛИЦИЯ - ГРОБ, ПРОДЪЛЖАВАМЕ АГОНИЯТА, Деба България, БСП, ДПС???
Искаш да ни заобичат по руски ли? Що не предложиш направо да ги нападнем и да им направим денацификация набързо? Как ще те заобича някой с насилие? Теб ако те бие някой и ти прави мръсно и те спира ще го обичаш ли? Продължаваме промяната си казаха, че са За отдавна. Останалите просто изневериха на копейката.
Именно де - колко адекватно ти се струва в настоящата ситуация най-голямата грижа да ти е Копейкин?

Нещо за газта, за инфлацията, за Македония?
(хинт: Копейкин не е основен фактор по тия проблеми)
Не ми e грижа хич. Гавря го напълно безплатно. :)
Газта и инфлацията идват от познай къде. От тези на които им пречи Македонците да са в ЕС, защото губят позиции. Никой не иска към Русия. :cry:
Путин ви обича, братя! Давайте още пари и наливайте в газ, за да си поддържа яхтата.
;)
 
Газта и инфлацията идват от познай къде. От тези на които им пречи Македонците да са в ЕС, защото губят позиции. Никой не иска към Русия. :cry:
Путин ви обича, братя! Давайте още пари и наливайте в газ, за да си поддържа яхтата.
;)
Некой друг да отговори на това, че аз просто не мога... :rolleyes: :(
 
Некой друг да отговори на това, че аз просто не мога... :rolleyes: :(
Знам, боли те! Попадате в жертва на собствената си пропаганда. Копейкин скоро ще го обявят за невменяем. ;)
 
Знам, боли те! Попадате в жертва на собствената си пропаганда. Копейкин скоро ще го обявят за невменяем. ;)
Не бе, от друго ма боли... :( че не си само ти дето ги вярваш тия неща и оттам отдето идваш има много като тебе.
 
Искаш да ни заобичат по руски ли? Що не предложиш направо да ги нападнем и да им направим денацификация набързо? Как ще те заобича някой с насилие? Теб ако те бие някой и ти прави мръсно и те спира ще го обичаш ли? Продължаваме промяната си казаха, че са За отдавна. Останалите просто изневериха на копейката.

Не ми e грижа хич. Гавря го напълно безплатно. :)
Газта и инфлацията идват от познай къде. От тези на които им пречи Македонците да са в ЕС, защото губят позиции. Никой не иска към Русия. :cry:
Путин ви обича, братя! Давайте още пари и наливайте в газ, за да си поддържа яхтата.
;)
Газта идва от Русия, харесва ли ни или не, тя си идва оттам. Най-евтино и изгодно логически би било да идва оттам при нас. Аз договорите не съм ги виждал и няма как да знам какво точно пише в тях, но обясненията, че ние видиш ли ще вземем газ от САЩ на по-ниска цена ми звучат като чиста проба лъжа. Това няма как да стане на пазарен принцип, друг е въпроса дали ще ни продават на загуба само и само по политически причини да не купуваме от Русия. Но това са САЩ, те на загуба не продават, просто нашите продават за пореден път интересите на гражданите си, които ще платят по-скъпата цена, както винаги. В случай, че другите държави прекратят доставките от Русия, то за нас просто газ няма да има, те ще ни надцакат в цените, хубавото е, че така или иначе нашето търсене на газ е капка в морето, тъй като икономиката ни е мизерна. Без значение от кой уж купуваме газ, то този газ ще идва от Русия, въпросът е през колко посредници ще минава и колко по-скъп ще ни е.

Инвестирам в суровини от известно време затова следя тази тема не с оглед политически лъжи и измислици, а с факти, които са неоспорими.

Инфлацията е световна, в България обаче доходите са мизерни, а действията на правителството - смешни, резултатът е още по-голяма инфлация и още по бедни хора. За инфлацията не е виновна Русия, а политиките на ФЕД и ЕЦБ, съчетани с неадекватните правителства в цяла Западна Европа, които скоро ще бъдат изметени едно по едно.

Стига толкова, че е петък, друг път като имам муза пак.
 
Не бе, от друго ма боли... :( че не си само ти дето ги вярваш тия неща и оттам отдето идваш има много като тебе.
Ако имаше много като мене сега нямаше да пишеш във форума, а да работиш здраво. Аз вярвам на факти, погледни БВП на САЩ и този на България и Русия, а след това замълчи завинаги.
Газта идва от Русия, харесва ли ни или не, тя си идва оттам. Най-евтино и изгодно логически би било да идва оттам при нас. Аз договорите не съм ги виждал и няма как да знам какво точно пише в тях, но обясненията, че ние видиш ли ще вземем газ от САЩ на по-ниска цена ми звучат като чиста проба лъжа. Това няма как да стане на пазарен принцип, друг е въпроса дали ще ни продават на загуба само и само по политически причини да не купуваме от Русия. Но това са САЩ, те на загуба не продават, просто нашите продават за пореден път интересите на гражданите си, които ще платят по-скъпата цена, както винаги. В случай, че другите държави прекратят доставките от Русия, то за нас просто газ няма да има, те ще ни надцакат в цените, хубавото е, че така или иначе нашето търсене на газ е капка в морето, тъй като икономиката ни е мизерна. Без значение от кой уж купуваме газ, то този газ ще идва от Русия, въпросът е през колко посредници ще минава и колко по-скъп ще ни е.

Инвестирам в суровини от известно време затова следя тази тема не с оглед политически лъжи и измислици, а с факти, които са неоспорими.

Инфлацията е световна, в България обаче доходите са мизерни, а действията на правителството - смешни, резултатът е още по-голяма инфлация и още по бедни хора. За инфлацията не е виновна Русия, а политиките на ФЕД и ЕЦБ, съчетани с неадекватните правителства в цяла Западна Европа, които скоро ще бъдат изметени едно по едно.

Стига толкова, че е петък, друг път като имам муза пак.
Прозападни настроения викаш, а? Ти си си жив руснак...
 
За Възраждане няма как да гласувам, тъй като лидерът им има възможно най-мазната физиономия от всички. Буквално физиономия "погледни настрани, за да ти бръкна в джоба, и ако може не се обръщай докато не ти го изпразня в моя джоб".

Аз честно казано не знам за кого бих гласувал изобщо... тези ПП и ДБ се оказаха пълни мизерници. Признавам си, че бях със симпатии към ПП, но с изключително големи задръжки дали няма да се окажат сган на сганта, каквито накрая излязоха. От 100 километра си личеше, че са подлоги на САЩ, но се надявах, че ще са дългосрочно мислещи подлоги, които най-много да прокарат някоя и друга глобализираща политика, обаче не - направиха разпродажба на българския народ.

Бойко - боклук. ДПС - боклуци.

Славито е смешник и той - като можеше да управлява се направи на интерсен, сега вече няма кой пак да му даде глас да се прави на интересен дали ще прави правителство или не.

Въобще, от 15 години винаги ми е била смешна и леко гнусна българската политика, като цяло даже не се занимавам да гласувам, Обаче сега и да тръгна да гласувам, няма нито една партия, която да не е гнусна паплач от явно продажни лъжци. Преди поне се прикриваха по-добре.

Аз съм в IT сферата, по-скоро в маркетинговата такава, имам компания в САЩ, компания в България... Ако имаше партия, която да проповядва свободен пазар с регуларции, които да ни пазят от интересите на големите играчи като САЩ, Китай и Русия, ЕС и тем подобни наглеци, която да дава свобода на хората, но не свободия тип джендър-флуид в САЩ, или липса на свободи тип Русия - с радост бих я подкрепил. Но на този момент от историята на света не мисля, че хората в отделните държави са пораснали достатъчно, за да подкрепят такава партия, т.е. независима от мафии, олигарси, интереси на големите икономики, клатена от джендърство... то такава партия няма кой да я финансира, за съжаление няма и как да я има.

Толкова съм сбесен на тези нещастници от ПП, че този път сериозно се замислям да отида да гласувам, за който и да е, просто да им стопя техния процент. И това го казвам като човек, който на последните избори ако бе гласувал щеше да е за тях. И аз като Киро си правя парите от САЩ, но това, че правиш с някото бизнес не означава, че трябва да импортираш културата му в собствената ти страна, или да поставяш неговите интереси пред твоите собствени. Този палячо просто му липсва една перука с цветовете на дъгата, за да заправилича на това, което всъщност е - фанатичен клоун с промит от запада мозък.
 
Последно редактирано:
Ако имаше много като мене сега нямаше да пишеш във форума, а да работиш здраво. Аз вярвам на факти, погледни БВП на САЩ и този на България и Русия, а след това замълчи завинаги.

Прозападни настроения викаш, а? Ти си си жив руснак...
За кое бе човек, ти в час ли си?

Да, на запад хората живеят по-добре.

Обаче, не няма как да избягаме от реалностите. Кво да направим, че Русия са най-богатата на ресурси държава, тва да не е от днес?

Зависимостта на Европа от Русия да не е от днес. Напротив последните години Европа прави всичко възможно да е максимално зависима от Русия чрез своите зелени политики. И сега ще платим цената не само ние в България, ами гражданите на всички развити европейски държави, които получават призиви да си намалят отоплението...

Нито съм Русия, нито съм САЩ, тва ни е проблема на цялата държава, че няма българи с българска позиция. Ние сме прашинка в морето и никога не можем да защитим нашите си интереси. Това е политиката да мислиш какво е най-добре за теб и за твоя народ и да правиш всичко възможно твоите глаждани да са ок, а не да се чудиш на кого да угодиш.

Ти твърдиш, че инфлацията идва от Русия ли какво?

Имаш ли идея, че тя започна повече от 10 месеца преди да избухне войната? И че за много икономисти беше кристално ясна може би дори преди 2 години, ощ ев началото на ковид?
 
За кое бе човек, ти в час ли си?

Да, на запад хората живеят по-добре.

Обаче, не няма как да избягаме от реалностите. Кво да направим, че Русия са най-богатата на ресурси държава, тва да не е от днес?

Зависимостта на Европа от Русия да не е от днес. Напротив последните години Европа прави всичко възможно да е максимално зависима от Русия чрез своите зелени политики. И сега ще платим цената не само ние в България, ами гражданите на всички развити европейски държави, които получават призиви да си намалят отоплението...

Нито съм Русия, нито съм САЩ, тва ни е проблема на цялата държава, че няма българи с българска позиция. Ние сме прашинка в морето и никога не можем да защитим нашите си интереси. Това е политиката да мислиш какво е най-добре за теб и за твоя народ и да правиш всичко възможно твоите глаждани да са ок, а не да се чудиш на кого да угодиш.

Ти твърдиш, че инфлацията идва от Русия ли какво?

Имаш ли идея, че тя започна повече от 10 месеца преди да избухне войната? И че за много икономисти беше кристално ясна може би дори преди 2 години, ощ ев началото на ковид?
За това, че Европа е силно зависима си прав. До 5-10 години обаче нещата ще се променят изцяло.
 
До 5-10 години обаче нещата ще се променят изцяло.
Кой ти го каза това?
Кирчо ли? :)

Кирчо вече го няма.

Скоро Макрон и БоЖо (и май и Шолц) ше го последват като гледам... демек гарантите си заминават заедно с куфарчетата :D
 
Ето за това става въпрос: "„Всичките премиери ни поздравиха. От Шарл Мишел, през Олаф Шолц, до Урсула фон дер Лайен – всички ни поздравиха." - Кирил Петков, министър-председател на Република България

Ето това ни е проблемът, ако бяхме една Гърция или Сърбия такива неща нямаше да бъдат допуснати. Но ние сме наказани с продажни политици.

Едниствено лавираме дали да лижем гъзовете на Западна Европа, на Русия или на САЩ, това ни е всеки път изборът. Няма БЪЛГАРИ, които да милеят за тази държава и да правят добро за нея и останалите хора тук. Едните изпълняват заповеди от едната страна, другите от другата и се кефят, че ги били поздравили...

Виждаш ли колко сме долу?

И не, не сме толкова малка държава...
 
Ето за това става въпрос: "„Всичките премиери ни поздравиха. От Шарл Мишел, през Олаф Шолц, до Урсула фон дер Лайен – всички ни поздравиха." - Кирил Петков, министър-председател на Република България

Ето това ни е проблемът, ако бяхме една Гърция или Сърбия такива неща нямаше да бъдат допуснати. Но ние сме наказани с продажни политици.

Едниствено лавираме дали да лижем гъзовете на Западна Европа, на Русия или на САЩ, това ни е всеки път изборът. Няма БЪЛГАРИ, които да милеят за тази държава и да правят добро за нея и останалите хора тук. Едните изпълняват заповеди от едната страна, другите от другата и се кефят, че ги били поздравили...

Виждаш ли колко сме долу?

И не, не сме толкова малка държава...
Кажи нещо за азерския газ, какво мислиш и какви са ти убежденията? Дай да развием малко темата...
 
Кажи нещо за азерския газ, какво мислиш и какви са ти убежденията? Дай да развием малко темата...
Няма как да стигне за цяла Европа, ако и другите държави искат от него ще се вдигне цената и за нас няма да има. Но за да се види пълната картина трябва да имаш достъп до договорите или някаква по-вътрешна информация. Политиците лъжат, както им е удобно. Накрая може да се окаже, че уж азерския газ първоначално идва от Русия отново...
 
Няма как да стигне за цяла Европа, ако и другите държави искат от него ще се вдигне цената и за нас няма да има. Но за да се види пълната картина трябва да имаш достъп до договорите или някаква по-вътрешна информация. Политиците лъжат, както им е удобно. Накрая може да се окаже, че уж азерския газ първоначално идва от Русия отново...
Всичко в този свят идва от Русия.
 
Знам, че на Нокето няма да му хареса, но е хубаво да се разбере отрано какви са някои хора. Уточнявам, че хич не харесвам Гунчева, дори женска солидарност не изпитвам към нея, но заслужава уважение затова, че защитава личната си позиция и напуска парламента заедно с партията.


 
Всичко в този свят идва от Русия.
Ми не всичко, но виж колко газ трабва за година на Европа, виж колко азерски може да получи Европа и ми кажи откъде ще дойде разликата? И съответно на свободен пазар, кой ще плати повече България или Германия?
 
Знам, че на Нокето няма да му хареса, но е хубаво да се разбере отрано какви са някои хора. Уточнявам, че хич не харесвам Гунчева, дори женска солидарност не изпитвам към нея, но заслужава уважение затова, че защитава личната си позиция и напуска парламента заедно с партията.


Четох го още събалян.

Ако не си забелязала, жената има нужда да й се обръща внимание и е обсебена от идеята да изявява "личната си позиция".
Тва отборът/партията/каузата е второстепенно.

Дори при оттеглянето си пак търси лек за накърненото си достойнство + вниманието на публиката и държи да излезе права накрая, па ако ще и да навреди на доскорошните си съмишленици (даже още по-добре така!)

Повечето мъже щяха да стиснат зъби и да направят каквато (вътрешна) жертва е необходима, ако наистина вярват в каузата.
Повечето жените се разпльокват под малко повече емоционален стрес.
Природа :)

ПП: Баце не се колебаеше да маха хората си при най-малката публична издънка. Коце засега е доста лоялен, въпреки резилите на обкръжението си (оня ваксинирания, Гунчева и т.н.)
 

Горе