Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Аз да ви кажа чесно винаги си нося "газов" пистолен с мен и не дай си боже да видя някой да тормози някое животно без да се замислям стрелям по боклука.. с газов пистолет нищо няма да му стане, което е жалкото. Както вече бях казал за животно изпитвам жал, но за човек никога! И сега сигурно някой пак ще ми каже, ами aко това куче охапе някое дете? Това куче за да хапе по-горе съм написал защо е така.

Никой човек не се ражда садист или убиец. Нито никое животно не се ражда озлобено. За кучетата ще кажа отново, че за да хапят тези кучета са видели нещо лошо от човек и вече не знаят какво да очакват от него нито какво може да му напави. За това те могат да се бранят само като хапят. И тези които говорят врели некипели не ми е ясно защо пишат по темата.
 
Последно редактирано:
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Да сравнявате Коледното прасе с кучето..., не върви!
И двете причиняват болка/смърт. Така е, НО...
1. Ако не убием прасето по Коледа, то ние ще нарушим традиция, която е създадена, за да имаме причина да убиваме животинките и да ги консумираме.
2. Ако обаче аз ей сега хвана едно куче и му отрежа нещо, каквото и да било и не го "изконсумирам", къде е логиката да причиня болка/смърт на животинчето, като аз самия няма да получа нещо жизненоважно?

Та така... няма как да я караме без да убиваме животни, защото ще започнем да се избиваме помежду си, както каза AMOUN.
Обаче да ги нараняваме с цел удоволствие, а не храна и съответно живот - няма логика!

По твоята логика означава, че може да убиеш животно само ако има логика ли ? Не те разбрах нещо..
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Има организиран протест на 3 Април от 10:00 ч. пред Народното Събрание!
Бъди Българин, ела! Всеки ден се извършват жестоки престъпления към животни. Въпросът е до кога.. Бойко, ако това беше едно от твоите кучета?

Следните грешки се появиха,след като това съобщение беше изпратено
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
Човек да не може да постне само един цитат..
 
Последно редактирано:
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Еми да, да не влезе някой и да мрънка, че не сме дали сорса.... :) И това се е случвало.... хахаха.

А по темата, чак и протест....малко се прекалява...просто човека е болен и да го затворят.

П.П: Обаче българите видяха, че протестите работя. Дано има повече.... ;)
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Ако няма протест този 100% няма да е в затвора, което му е дори малко, ще си си прай квот си иска. Ама спинозната ни Държава май е ще му прасне само глоба.. та нали политиците само пари искат да изкарат. Не ги ебе за такива неща. 1 Касапин да тръгне да изтрепе всички турски и обратни политици и ще е доволен народа!! Back da fuck up..

Явор Гечев: Садистът, отрязал с трион четирите крака на дряновското куче, е касапин по професия
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

и тва хайванче ся (Мима ли се казваше - не помня) кво ша го праят? ветеринарите няма цял живот да го гледат я! тва в Белица беше резерват за мечки, ама за кучета не се сятам да има. имаше в зоопарка в Пловдив едно сакато мече навремето, ама сега сигурно и то е в резервата. иначе кучешки развъдници - бол, ама те гледат чичко-паричко и те - никой няма с Мимето да се занимава. или ще й теглят такова 5-цифрено ценораписче дето 1000 каракачанки можеш да изхраниш.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Еми ще я умъртвят, защо да се мъчи животинчето.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Поредната гадост извършена от дегениралата измет населяваща Българските земи и нямаща право да си нарече Българи

Обесиха куче в столичен квартал +18

Да не гледат хора със слаби сърца !!!!!!!!!!!!
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Изродията няма край. Отварителното не свършва с това, че се убиват животни, които на практика не са застрашили живота на никой, но това е дело на много болен човек. Представете си този човек е на свобода. Според мен, човек с такива наклоности се е направо за диспансера. Тукашните организации просто си седят и нищо, като повечето в България. Даже не знам защо се споменава в статията за нея? Явно за да се знае, че има нещо някъде.

Това да убиеш нещо или някой по-слаб от теб по такъв начин говори много неща за психо-профила ти, но обобщеното е: психар, който е имал кофти детство, развил чувство за малоценност, защото не става за нищо, употребяващ нелегални субстанции и лежал по 3 пъти някъде - я пандиз, я лудница. То се връща. Кофтито е, че като се връща, се връща многократно. ;)
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Дано някой да се сети да убие тоя селяк, който го е направил.

А когато куче нахапе до смърт някое дете ? Нито някой ще се сети да направи тема ,нито нищо... Айде да не прекаляваме с прекалената си загриженост за животните.Не защитавам постъпката на човека ,но напоследък се грижим повече за животните отколкото за хората.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

А когато куче нахапе до смърт някое дете ? Нито някой ще се сети да направи тема ,нито нищо... Айде да не прекаляваме с прекалената си загриженост за животните.Не защитавам постъпката на човека ,но напоследък се грижим повече за животните отколкото за хората.

Когато куче нахапе дете го убиват. Аз съм за тая практика да я въведем и в обратния случай, изверги гадни!
И какво значи "Айде да не прекаляваме с прекалената си загриженост за животните" ???
 
Re: От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Когато куче нахапе дете го убиват. Аз съм за тая практика да я въведем и в обратния случай, изверги гадни!

Това съвсем не е така за съжаление. За нахапаните хора на никой не му пука, най-много глоба. За тормоз на куче - всички вдигат шум до небето. И закони се правят чак, сериозни наказания има.
 
От: Re: От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Това съвсем не е така за съжаление. За нахапаните хора на никой не му пука, най-много глоба. За тормоз на куче - всички вдигат шум до небето. И закони се правят чак, сериозни наказания има.

1. закони няма, това бяха лъжи в медиите, дори не е стигано до гласуване. И наказания няма никакви
2. нахапани хора са предимно от охранени домашни кучета със стопани идиоти
3. винаги като хващани такива кучета са умъртвявани, освен в случаите когато не са на някоя мутра, дето си плаща
 
За мен лично няма значение от какво куче са нахапани хората. Единствено недоумявам защо никой не направи група във фейсбук за момиченцето дето го убиха помиярите преди няколко месеца. Или за онази баба, която остана без крака. Или за някой от другите безброй случаи. Това може да се случи на всеки един от нас. Или на наш близък. И това се случва всеки месец!!! Защо никой не направи подписка за въвеждането на някакви закони за домашните кучета? Да се извеждат единствено с вързани / с намордници и т.н. Както и органи, които да контролират.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Ами защото такива случаи никога не остават без последствия, единствено ако песовете изчезнат някъде. Не се правят и групи, защото закони си има и без това, въпроса е да се спазват.

А в обратния случай като обесиш куче на сред парка, така че да го гледат всички (има много такива случаи, не е само тоя), си остава безнаказан и единствено може да се възмущаваш. Нищо не ти пречи да излезнеш и да почнеш да режеш краката на кучетата по улицата, никой няма да ти каже копче. И много хора го правят действително. Затова има толкова групи.
 
Е какви последствия има, това е несериозно. 200 лв глоба ли имаш предвид? Или обществено порицание за собственика? Ще ми покажеш ли някое истинско последствие?
Има някакви смешни закони да, но защо не се правят групи приканващи за спазването им? Май на хората им пука повече за помиярите, отколкото за другите хора. До момента, в които не се случи нещо, което пряко да ги засяга. Такива сме си тука, прекрасни хора.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Факт е, че тук всяка една организация и учреждение спи. Даже се чудя някои защо взимат пари? И за какво ги взимат.

В цялата тази дебилщина нищо не се случи, като винаги. Луната спи.... :) НО е редно за всеки да има наказания, ако искат да изкарват агреся - има камани за чукане.
 
От: Re: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin...ta_za_stopanisvane_na_domashni_lyubimtsi.html

Ротвайлерът, който захапа главата на 10-месечната Мина преди няколко дни най-вероятно ще бъде умъртвен. Кучето е с доказана история на агресивно животно и срещу собствениците му са подавани няколко жалби.
За тоя случай знам, но със сигурност има още. Друг е въпроса че в повечето случаи тия кучета ги трепат и не се и разбира даже. Всмисъл никой няма да остави такова куче живо на улицата. Те домашни трепат, а какво остава за бездомните.

А мене друго ме чуди - винаги като някой изверг обеси куче и хората почнат да се възмущават, веднага се намира някой да извърта темата по най-дебилския начин... Е добре бе, някой агресивен пес (повечето пъти домашен) е нахапал човек, значи трябва да бесим невинни кучета по стълбовете, това ли ви е логиката? Никой нормален неможе да направи такова нещо, това са оскотели изверги, дето трябва да се пребиват и затварят после.
 

Горе