Изграждане на Wordpress сайт

От: Изграждане на Wordpress сайт

Как добави галерията на страницата, със shortcode ли? Защото проблемът идва от това, че линковете към изображенията не са верни и не могат да се визуализират. Пробвай да добавиш галерията само с този код в страницата: [nggallery id=nomer], където 'nomer' ти е номера на галерията. Също виж тук.
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Много,много благодаря за бързия отговор.Изтрих всичко,добавих нова галерия в NextGen Gallery,след което я добавих към страницата Галерия,чрез този shortcode, но пак ги показва по същия начин.
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

В администрацията на приложението -> Gallery -> Other options е зададен път по подразбиране wp-content/gallery/, което вероятно не е правилното място, на което трябва да се качват Вашите снимки.
Ето това също бях посъветва,да сменя пътя по подразбиране.Пробвах,но не се получи,може и аз нещо грешно да съм пробвала.Сега пак си е това wp-content/gallery/
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Забравих да кажа, че трябва имената на галериите да не са на кирилица. Изтрии я и като я именуваш изпиши името на латиница, след което я добави отново с кода да видим дали ще проработи :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Лелеее стана.Супер съм благодарна SoulReaver. А толкова четох и се мъчих няколко дни.Вече мислех,че няма да стане. :D
Мерсииииии!
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Сега мога да продължа,да видим какво ще успея да направя с галерийката.
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Радвам се, че всичко работи. Успех със сайта :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Здравейте,имам още един проблем с галерията.Нарежда албумите на страницата отвесно само в един дълъг ред.Някой има ли представа как бих могла да ги подредя в няколко реда.Доста се рових но не можах да разбера :) Благодаря предварително
Ето и линк към галерията : http://www.svatbenaagenciamagic.com/?page_id=10
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Здравейте,нова съм в работата с WordPress. Опитвам да си направя сайт за сватбена агенция.Бих искала да има и галерия с албуми.Инсталирах plugin NextGen Gallery. Като цяло се оправях,но като кача снимки на самия сайт не ги отваря.Дава ми някаква грешка "The requested content cannot be loaded.
Please try again later." Много ще се радвам ако някой би могъл да ми помогне с този проблем.Изчетох всичко каквото намерих,но не се справих досега.
Благодаря предварително!
Теодора

Здравей,

Провери си линковете на снимките или ги линкирай на ново. Ако си ги местила или сменяла имената след като си ги качила в галерията се получават такива неща.
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Сега не мога да се справя с подредбата на албумите на страницата.Нарежда ги отвесно само в един дълъг ред.Не знам как да ги подредя в няколко реда.Доста се рових но не можах да разбера Благодаря предварително
Ето и линк към галерията : http://www.svatbenaagenciamagic.com/?page_id=10
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

@ teddymagic

Погледни това, ще ти е от полза за подредбата ти: http://demos.cyberchimps.com/responsivepro/responsive-grid/

Но преди да започнеш да дялаш каквото и да е във връзка със сайта ти, по-добре седни и прочети малко...да кажем 2-3 дни чети всичко по този форум, без значение дали е във връзка с вътрешна, външна оптимизация или за wordpress, плъгини и тем подобни...пример: снимките ти почти всички са с някакви имена DSC000..., да знам че това са от фотоапарата имената, но нямат работа снимки с такива "служебни" имена на сайта ти!
Чети, защото колкото и ентусиазъм да имаш, то всичко ще отиде на вятъра ако не си малко по-добре подготвен/а...

...всъщност, не съм сигурен и дали твоите въпроси са на точното място (имам предвид в тази тема), но това е отделен въпрос.
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Нали темата е за изграждане на WordPress сайт.Аз това се опитвам да направя :)
Много четох,но не мога да се справя с този responsive grid.Ако някой има идея,моля да ми пише.
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Здравейте,търся някой който може да ми помогне при изработка на онлайн магазин с wordpress,разбира се срещу заплащане.
Ако някой има време и желание моля да пише,може и на E-mail: [email protected],или да се свърже с мен на тел.0897671746
Благодаря предварително!
 

Горе