Изграждане на Wordpress сайт

От: Изграждане на Wordpress сайт

Да,разбира се,благодаря,че толкова бързо се отзовахте :)
 
От: Re: Изграждане на Wordpress сайт

Да,разбира се,благодаря,че толкова бързо се отзовахте :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Искам да изкажа голяма благодарност към този форум.Радвам се,че го открих.Изключително полезен е за мен.

Специални благодарности към Blinky за помощта-за неговата отзивчивост и професионализъм.

Горещо препоръчвам COOLICEHOST!
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

При втори сайт ще се възползвам от стъпките :) Ще гледам да понауча това-онова, на 26 съм, дано не е прекалено късно :D
 
Re: От: Изграждане на Wordpress сайт

При втори сайт ще се възползвам от стъпките :) Ще гледам да понауча това-онова, на 26 съм, дано не е прекалено късно :D

Хаха, не е естествено. Те първа има какво да учиш ново и ще наваксваш бързо. То и не е чак толкова. Като игра си е. ;)

@teddymagic, няма нищо, мерси за думите ти и се надявам да сме си все така полезни. :)
 
От: Re: От: Изграждане на Wordpress сайт

Принципа е учим се докато дишаме ... Blinky е много прав, като игра. Особено когато от началото научиш правилата на играта, после само градиш, накрая си става "краста" :)
 
Re: От: Re: От: Изграждане на Wordpress сайт

Принципа е учим се докато дишаме ... Blinky е много прав, като игра. Особено когато от началото научиш правилата на играта, после само градиш, накрая си става "краста" :)

Да, абсолютно е така. :) Последно време дори ми е тръпка, като ми се налага да нареждам и оправям някой WP. :) Естествено, малко цикъл в началото, докато разбереш логиката за подредба, но винаги се получава. Дори наскоро, преди има няма 1 седмица, наредих един WP за има няма 3 часа - хубавото беше, че трябваше да се мигрира от една тема на друга, но си разпозна всичко - менюта, съдържание, полета. Филмът е когато започне с разминаването. :) Ето тогава си 3-то ниво преди боса. :)

Но от моята практика мога да кажа, че никога не минава безпроблемно. Винаги ще се намери нещо да те спъне за момент. Дори и малко да е. Но то така се учиш, като се сблъскваш с проблеми. С две думи, няма страшно. Както много пъти съм казвал, едно време си редиш HTML-а и си свиркаш, ама хората искат интерактивни неща и да им е лесно при слагане на нова страница и съдържание. А сега даже има и кой да те надъха да продължиш тук, преди време - не съвсем. :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Полезно ли е в сайт изграден на Wordpress да се активира trackbacks and pingbacks на постовете или страниците?
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

При втори сайт ще се възползвам от стъпките :) Ще гледам да понауча това-онова, на 26 съм, дано не е прекалено късно :D
не е късно , аз започнах да се уча на 39 години , тоест преди една и продължавам...:)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

не е късно , аз започнах да се уча на 39 години , тоест преди една и продължавам...:)

И аз започнах да се уча :) Най-малкото да мога елементарно да поддържам сайта си, който ми направи delindadar :) Но ме сърбят ръцете да направя един и аз, че ми стана доста интересно. Определено никога не е късно :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

И аз започнах да се уча :) Най-малкото да мога елементарно да поддържам сайта си, който ми направи delindadar :) Но ме сърбят ръцете да направя един и аз, че ми стана доста интересно. Определено никога не е късно :)

Има ли желание, има всичко :) Годините не са от значение, стига да го желаеш. Желаеш ли да се научиш, дори на 50 ще го направиш. Ако пък някой ти каже, че е късно значи просто го е яд :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Има ли желание, има всичко :) Годините не са от значение, стига да го желаеш. Желаеш ли да се научиш, дори на 50 ще го направиш. Ако пък някой ти каже, че е късно значи просто го е яд :)

Не искам да се приема за реклама, но сайтът ми става все по-хубав и по-хубав и всичко дължа на Delindadar от форума :) А и на самия форум, разбира се - че го има и чета да се образовам :) Послушах съветите на хората тук за оптимизирането на рекламите и вече всичко стана супер.
А и е голяма краста. Постоянно ровя да търся нови неща и искам да започна някой сайт и аз :)
 
От: Изграждане на Wordpress сайт

Не искам да се приема за реклама, но сайтът ми става все по-хубав и по-хубав и всичко дължа на Delindadar от форума :) А и на самия форум, разбира се - че го има и чета да се образовам :) Послушах съветите на хората тук за оптимизирането на рекламите и вече всичко стана супер.
А и е голяма краста. Постоянно ровя да търся нови неща и искам да започна някой сайт и аз :)

Работила съм с много хора, но ти определено си от тези, които обръщат внимание на насоките, които им се дават. Учиш много бързо и ще успееш.
Похвали се, че въпреки че почна да учиш преди по-малко от месец, сам си поддържаш сайта :D /с почти никаква помощ от моя страна/.

За мен е удоволствие да работим съвместно !
И благодаря за добрите думи. Старая се.
 

Горе