Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аман от грешни рецепти и предозирали със стимуланти!

Бива ли толкова несериозна оферта, бъкана с милион малоумни грешки, нелепо поднесена?! Като ще е така, поне ги пускайте в офтопика
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

За това колко си изключително добър, трябва да го кажат клиентите ти, не ти.

Ще го кажат тука в тая тема скоро може би... А ти с тая изцепка за българия стотици хиляди хахахха показа колко разбираш

Морала на хората тука, които отговарят, ми показва, че тука има само комплексирани маниаци, никакви бизнесмени не влизат и не четат тука, а малкото бизнесмени, които го правят всичко си работят сами и дават жълти стотинки на разни бедняци и зубъри да им бачкат като роби...

Моля за нови хейтърства периодично, моля за съвети, критика, анлизи, разконспирирайте всичко, също доброжелателно нещо може и да кажете по някое време , измежду целият хейт...

От всички тука, дето отговориха, ако някой и някога е класирал сайт на първа страница в Гугъл, да си дигне ръцете, силно се съмнявам, даже се обзалагам, че почти никой от вас хейтърите не е класирал никога нищо за дълго време.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Имам сайтче, на което като подредя в GWT резултатите по позиции, първите 1000 фрази са от 1 до 10 позиция, което означава първа страница, но това не е равносилно на печалба. Прави разлика..
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ще го кажат тука в тая тема скоро може би... А ти с тая изцепка за българия стотици хиляди хахахха показа колко разбираш

Морала на хората тука, които отговарят, ми показва, че тука има само комплексирани маниаци, никакви бизнесмени не влизат и не четат тука, а малкото бизнесмени, които го правят всичко си работят сами и дават жълти стотинки на разни бедняци и зубъри да им бачкат като роби...

Моля за нови хейтърства периодично, моля за съвети, критика, анлизи, разконспирирайте всичко, също доброжелателно нещо може и да кажете по някое време , измежду целият хейт...

От всички тука, дето отговориха, ако някой и някога е класирал сайт на първа страница в Гугъл, да си дигне ръцете, силно се съмнявам, даже се обзалагам, че почти никой от вас хейтърите не е класирал никога нищо за дълго време.

Чуй ме сега и чети внимателно, оптимизаторе!

Казвал съм го и на други, само че почти доказали се от областта: Да ми предлагаш услуга с абстрактно очаквани крайни резултати, базирани на кула от предположения и зависещи от нещо извън твоя контрол, но да обясняваш, че си най-печения и да ми искаш пари без да можеш да защитиш цена и оферта е нелепо!

По тема оптимизация съм се обръщал към няколко човека, и единствено от Фози получих отговор, който мога да нарека "ОФЕРТА". Момчето беше дало причини, нужни действия, цена на труда, срок и очаквани резултати на база всичко това. Без да се налага да питам бе посочил цена с и без ДДС, тоест даваше инфо, че е фирма и работи както би следвало всеки, който тук се титулова "предприемач" да прави.
Ето на това аз казвам бизнес предложение, оферта и защита на цена. Дали ползвам или не услугата решавам на база моите критерии, очаквания и тн.

Това, което такива като теб НИКОГА няма да разберат е, че са ми еднодневки - днес си ми смешен и скучая и пиша в темата ти. Утре няма да те помня, така както не помня преди 5 дни дали си купих вафли или солети. А човек, който както дадох по-горе пример с Фози, е отделил време да проучи, изготви и синтезира предложението си остава в главата ми.

Неадекватен си още от първият си хупер-мега-интергалактически пост в тази тема. Не може да пишеш като дрогиран мангал от Столипиново с колосалното постижение 4ти завършен клас, да ми говориш за двамата си клиенти, ама единия ти бил учител и да скокнеш с 2400лв цена. За какво?

Искаш ли да направим обратното като си толкова добър? Аз ще ти предплатя не 2400, а 3000лв. Подписваме договор и слагаме срок - 2,3,4,5,6 месец за 1 дума в топ 3. Аз определям думата. Подписваш ми записна заповед за 10 000лв. Ако срока изтече и сайта не е в топ 3 слагаме точка в договора, че сумата от 10 000 е предсрочно изискуема и имам право да предявя записната заповед. Аз бих се навил, макар че ако се стигне до там няма да има какво да ти взема, а аз много искам да съдера поне един път в живота си един ей такъв като теб. За назидание на всички много повярвали си.

И накрая - потресен съм, че май има такива, които ти се връзват. Надявам се да е саркастично, а не казано сериозно, защото ако наистина са сериозни и вярват на подобни предложение, то еб@ати предприемаческото мислене.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аз съм навит да използвам услугите ти, но тези 100лв ще ти ги плащам в края на всеки месец след показани резултати. И тъй, като съм от първите използвали услугата ти искам поне едни 20% месечна отстъпка. Обмисли и ми пиши!
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Това е бизнес оферта от

Не се бъзикам, това не е шега, класирате ли си сайт на първо място в която и да е бизнес нисша почти, можете да станете милионери... След това при търговски умения и нещо (примерно имоти), което да заложите, за да вземете кредит за инвестиция и при вече лесните за досещане фактори... наистина ще бъдете милионери до 5-10 години.

Ако си чак такъв експерт, би трябвало и ти да си милионер вече след като 6 години се занимаваш с това.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Имам сайтче, на което като подредя в GWT резултатите по позиции, първите 1000 фрази са от 1 до 10 позиция, което означава първа страница, но това не е равносилно на печалба. Прави разлика..

Евала!

Дай сайт и да обсъдим, похвали се, може ето да си намериш клиент...
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ако си чак такъв експерт, би трябвало и ти да си милионер вече след като 6 години се занимаваш с това.

Абе мани-беги! Даже и акъл дава за експанзия. Като ония дето троли по сите форуми за СЦИ и тяхната експанзия в Хонг Конг...

Просто такива като ги прочета и не мога да се уморя да наливам и храня с големия черпак до откат.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Колега, току що класирах на първо място в google темата ти във форума по фразата "добър сео експерт", чакам си процента от бъдещи поръчки. Да не кажеш после, че съм хейтър. Даже хайде, приеми, че безвъзмездно съм ти помогнал ;)
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Чуй ме сега и чети внимателно, оптимизаторе!

Казвал съм го и на други, само че почти доказали се от областта: Да ми предлагаш услуга с абстрактно очаквани крайни резултати, базирани на кула от предположения и зависещи от нещо извън твоя контрол, но да обясняваш, че си най-печения и да ми искаш пари без да можеш да защитиш цена и оферта е нелепо!

По тема оптимизация съм се обръщал към няколко човека, и единствено от Фози получих отговор, който мога да нарека "ОФЕРТА". Момчето беше дало причини, нужни действия, цена на труда, срок и очаквани резултати на база всичко това. Без да се налага да питам бе посочил цена с и без ДДС, тоест даваше инфо, че е фирма и работи както би следвало всеки, който тук се титулова "предприемач" да прави.
Ето на това аз казвам бизнес предложение, оферта и защита на цена. Дали ползвам или не услугата решавам на база моите критерии, очаквания и тн.

Това, което такива като теб НИКОГА няма да разберат е, че са ми еднодневки - днес си ми смешен и скучая и пиша в темата ти. Утре няма да те помня, така както не помня преди 5 дни дали си купих вафли или солети. А човек, който както дадох по-горе пример с Фози, е отделил време да проучи, изготви и синтезира предложението си остава в главата ми.

Неадекватен си още от първият си хупер-мега-интергалактически пост в тази тема. Не може да пишеш като дрогиран мангал от Столипиново с колосалното постижение 4ти завършен клас, да ми говориш за двамата си клиенти, ама единия ти бил учител и да скокнеш с 2400лв цена. За какво?

Искаш ли да направим обратното като си толкова добър? Аз ще ти предплатя не 2400, а 3000лв. Подписваме договор и слагаме срок - 2,3,4,5,6 месец за 1 дума в топ 3. Аз определям думата. Подписваш ми записна заповед за 10 000лв. Ако срока изтече и сайта не е в топ 3 слагаме точка в договора, че сумата от 10 000 е предсрочно изискуема и имам право да предявя записната заповед. Аз бих се навил, макар че ако се стигне до там няма да има какво да ти взема, а аз много искам да съдера поне един път в живота си един ей такъв като теб. За назидание на всички много повярвали си.

И накрая - потресен съм, че май има такива, които ти се връзват. Надявам се да е саркастично, а не казано сериозно, защото ако наистина са сериозни и вярват на подобни предложение, то еб@ати предприемаческото мислене.


Вие, уважаеми господине,

имате 1 220 мнения в този форум.

Бизнес ли правите или се забавлявате във форум?

Как ще ме убедите, че имате 100 лв. в джоба да плащате на месец на който и да било, при положение, че Вие си губите времето да чатите и пишете дълги мнения, вместо да правите бизнес?

Аз не искам от никой 2 400 лв, господине!!!

Искам 100 лв. на месец, като резултатите и работата и напредъка ще са видими още на първата седмица !!!

Може да допуснем, уважаеми, че и двамата сме неадекватни. Първо, никой още не ми се е вързал, сърказъм и хейт е всичко, но Вашият хейт е първият наистина откровен и искрен хейт, за което Ви свалям шапка. Предпочитам такива мнения, а не подигравки на идиоти (каквито тук естествено няма, тук всички са интелигентни, грамотни, знаят правописа и са прочели някоя статия от огнян младенов вероятно)...

Вие сте очевидно незапознат с класирането на сайтове в гугъл, защото искате на една единствена дума да се класирате до 6 месеца - това показва само, че сте чел сайтове на фирми за реклама и предприемач и нямате опит и постижения.

Аз не съм написал, че 100% ще постигна успех, а 99% на фраза, а не на една единствена дума. На една единствена дума съм написал два пъти по-горе, че не гарантирам. Но е много възможно.
Особено ако се работи година-две, три, чтири, пет години, а може би шест години усилено и всеки месец. Тогава след шест години ще имате на една дума класиран сайт 99% сигурно, но ако се работи здраво и от разбирачи.

Уверен съм в успеха, защото съм видял фактите и постиженията с годините. И защото болшинството са хейтъри и точно некомпетентни и без нужните качества за успех.

...

А сега сериозно!

Няма как да се измисли по-добра оферта от моята или за сега не се сещам...
Обикновено добрите в тая облас искат 500 лв. на месец минимум предварително или гарантирано, че ще се плати 500 лв. на месец. Но това именно е измама, а не моята честна и искрена оферта за партньорство срещу 100 лв.

Някои пък само дават акъл срещу стотици левове, да ти прегледат сайта и да ти кажат, че нещо си там не знам си какво... ихоп дължим им няколко стотин лева. Сео одит и т..н. измами.

Класирането в гугъл е състезание, подобно на бягането.
Няма как без пари да Ви се класира сайт, изисква се работа.
Но ако сте умен, можете и сам да си го класирате без сео оптимизатор.

Аз не съм си класирал мой сайт на думата имоти или на думата кредити или на думата коли или на думата оналйн магазин и т.н. не за друго, а защото нямам време и финансов ресурс достатъчен. Съгласете се, че инвестицията във свой бизнес проект също е инвестиция. Вместо да работя, аз трябва да стоя да бачкам без пари (за себе си) с идеята, че след години може да ми се класира сайта, може по някакъв начин да намеря много хиляди евро да отворя офис, да купя стока или да наема служител, че може да ми се намерят първите клиенти, че да имам портфолио, че може да изградя репутация и т.н.... Нищо не е лесно в тоя свят.

Все пак го правя, постепенно си класирам разни сайтове, включително и на английски имам проект и след 5 години примерно или 1-2 в най-добрия случай ще правя десетки хиляди евро от гугъл и други рекламни мрежи.

Да не мислите, че ми се разправя с хейтъри и луди или озлобени бизнесмени, не...
Но няма начин, нищо не е лесно в тоя живот...

Поздрави за сео оптимизатора, който ви е излъгал, фонзи ли беше.. :) истината е, че сео оптимизацията е измама винаги, но това няма да го прочетете на много сайтове за сео оптимизация :) Всичката сео оптимизация е една лъжа и измама.
От една страна...

От друга страна трябва си сео специалист за всеки сериозен бизнес сайт. Така че мисля, че 100 лв. месечно без договори, по човешки и на доверие си е максимално добрата оферта.
Това е еднодневната заплата на айти специалист, а аз я искам на месец...
Какъв по-голямо предложение за бизнес партньорство към незапознатите с гугъл тайните да предложа...

Май трябваше да сложа цена от 1 000 лв. на месец и по-малко щеше да се хейтва, но аз не искам да мамя хората, както правят мнозина , предлагащи такава услуга. Сериозните фирми за уеб дизайн и интернет реклама НЕ ПРЕДЛАГАТ класиране на сайтове в гугъл и сео оптимизация.
 
От: От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Който не може да чака една -две години предлагам изработка на мъдро направена реклама в adwords и facebook.
Плащате ми предварително!!! 100 лв. правя Ви рекламата, отчитате си за тея 100 лв. колко стока сте продали и колко клиента сте намерили. Ако сте успяли да продадете нещо, продължаваме с 1 000 лв. на месец за google adwords... и просперирате.
Офертата важи само за фирми с една година опит на пазара и ежемесечни успешни сделки.

След постигане на успеха, очаквам 50-100 лв. месечно от фирмата за наглеждане и осъвременяване на adwords рекламата при бюджет от 1 000 лв. за гугъл. Може да е от Ваш профил през Ваша дебитна карта.
Поздрави!
 
От: От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Който не може да чака една -две години предлагам изработка на мъдро направена реклама в adwords и facebook.
Плащате ми предварително!!! 100 лв. правя Ви рекламата, отчитате си за тея 100 лв. колко стока сте продали и колко клиента сте намерили. Ако сте успяли да продадете нещо, продължаваме с 1 000 лв. на месец за google adwords... и просперирате.
Офертата важи само за фирми с една година опит на пазара и ежемесечни успешни сделки.

След постигане на успеха, очаквам 50-100 лв. месечно от фирмата за наглеждане и осъвременяване на adwords рекламата при бюджет от 1 000 лв. за гугъл. Може да е от Ваш профил през Ваша дебитна карта.
Поздрави!

Ти спешно трябва да смениш дилъра! Само това мога да ти кажа...
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Браво на автора на темата и за неговият предприемачески дух.. Не може без риск, това е ясно. Живеем в рискова среда постоянно. Поне има някакъв собствен опит, който само той си знае колко е, но е решил да работи за себе си за една средно месечна заплата за страната, която е около 700. И когато превърне това негово хоби в сериозен бизнес, тъй като ако не се справи ще е наложи да стои гладен, ще даде всичко от себе си, ще му даде стимул да работи повече и по-качествено.
Всеки тук е чел, чел, правил си е опити, мисли си че разбира, гледа лошо на останалите - това ни е народна черта, но когато той се занимава с друго като мен, изкарвам си прехраната с пот и физически труд в живота, така не мога да се отдам напълно на интернет бизнеса. Продължавай така и не забравяй мечтите си, защото само с късмет и надежди да ти се падне нещото от тотото е равносилно на безнадежност и липса на борба с живота. :) Успех!

Брат, нека Силата бъде с теб :) Ще повярвам на искреността ти и ти благодаря за думите.



Форумите са училище за живота...
Днес си припомних защо в България трудно се стартира успешен и честен бизнес...

Как да си намери човек сериозни клиенти, когато всички хейтват колко е зле?

За това и 66% от клиентите ми са такива, на които съм препоръчан ххахаха

Имам един клиент, на който не съм препоръчан и той общо взето не искаше да си плаща.

Трудно се стартира бизнес, трудно, трудно се и успява...
 
От: От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Който не може да чака една -две години предлагам изработка на мъдро направена реклама в adwords и facebook.
Плащате ми предварително!!! 100 лв. правя Ви рекламата, отчитате си за тея 100 лв. колко стока сте продали и колко клиента сте намерили. Ако сте успяли да продадете нещо, продължаваме с 1 000 лв. на месец за google adwords... и просперирате.
Офертата важи само за фирми с една година опит на пазара и ежемесечни успешни сделки.

След постигане на успеха, очаквам 50-100 лв. месечно от фирмата за наглеждане и осъвременяване на adwords рекламата при бюджет от 1 000 лв. за гугъл. Може да е от Ваш профил през Ваша дебитна карта.
Поздрави!

opu 0j[
][]ioj[p]k[
]';,';pk]
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Колега, току що класирах на първо място в google темата ти във форума по фразата "добър сео експерт", чакам си процента от бъдещи поръчки. Да не кажеш после, че съм хейтър. Даже хайде, приеми, че безвъзмездно съм ти помогнал ;)

Искаш да кажеш, че върви добре за сега тазнощната ми рекламна кампания... безплатна... и всичките ми безплатни хейтъри - сео бакатори, които ми пишат уникален текст под обявата ми се справят добре... верно е на първо място
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Отивам на кафе, приятели... благодаря ви за забавно изгубеното време в тоя форум... хейтвайте и пишете, като се върна от кафето, ще ви насоля и аз..
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Само аз ли виждам яката игра с PAINT в тая снимка
Виж файлът 8559

качена в сайта му? (скролнете да я видите отблизо и разликата в цифрите)

Горното мнение е типичен пример за учебник по психология. Къде съм писал в тая статия, че това е от мой адсенс, бе, приятел? Статията в сайта ми за интернет реклама е хумористична и се вижда от 100 км. Тази обява тук, тази тема обаче е сериозна.

Автора горе, ако си фен на конспирациите, по-добре виж тези книги за четене отколкото да ми търсиш под вола теле, малко морал, малко етика и добро възпитание са качества, чрез които и пари се изкарват.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Приятелю аз наистина исках да работиш за мен, но ти така и не отговори. Ти ли си тоя дето ще говориш какви били хората, каква била България. Виж се ти. Поне едно "Не ме устройва" не каза. Ти си доказателство за поредния пишман предприемач. И какво мислеше, че ще вземеш на 6-7 човека по 100лв да изкараш новогодишните празници, като баровец и както се появи така и да изчезнеш. Ей заради такива бизнесмени, като теб е държавата на това дередже. Върви се моли за милостиня при тези на които си им оптимизирал сайтовете (в което силно се съмнявам). С тая тема вече си имаш солидно портфолио! Седни сега докато си пиеш кафето и си помисли, какво ще разберат за теб бъдещите ти не клиенти, като прочетат темата..
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

при търсене на "добър сео експерт" - http://bit.ly/JStNY4

излиза предприемача, още една добра стъпка към популяризирането на форума... Благодарим за новата тема и предложение

:D
 

Горе