Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Успеха ще е никакъв. Дано не си му платил предварително.

Някои хора прекаляват с мантрите за самонадъхване, самоусъвършенстване и самозадоволяване.

Брат, моля те, не ми пречи да си намирам нови клиенти, да го Ева... Какво съм ти сторил?

Какъв ти е проблема? Земи си пусни малко амон амарт и се успокои... И... по дяволите... лъскай, самозадоволявай се, няма лошо... наистина не прекалявай, ама... какво лошо има да се самонадъхваш и самоусъвършенстваш... мамка му... човече, живей щастливо...

...


така, спри сега амон амарт, пусни си дарк транкуилити и ето живота е прекрасен...
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Хаха Yor Inglish iz veri Beed :lol: Rijly

Епа, нали това му разпраам на човека, че съм мноо зле...

Йес, ай ноу, датс уот ай сей, сичуейшън ис плачевна... вери факинк инглиш, айм прост лайк мангал нот интелиджънс мен, мен ху донт ноу дъ уърдс, неграмоутниък,... тъжно е, тежко е положението май брадър....
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Горе тиквоча! Може да станеш от Изключително добър "сео експерт", в
Най-добрият в България SEO оптимизатор :p :lol:
/и да не забравиш да почерпиш/
 
От: най-добрият seo оптимизатор вероятно е reklamiotgoogle

Горе тиквоча! Може да станеш от Изключително добър "сео експерт", в
Най-добрият в България SEO оптимизатор :p :lol:
/и да не забравиш да почерпиш/

Бутилка бира или бутилка уиски?

то няма да се изненадам много, ако наистина аз се окажа [SUB]НАЙ-ДОБРИЯТ SEO ОПТИМИЗАТОР В БЪЛГАРИЯ[/SUB]

SEO ОПТИМИЗАТОР?
Това да не е някакъв революционен препарат? Поръчваш си от онлайн магазин продукта СЕО ОПТИМИЗАТОР и хоп след малко в жълто в гугъл гледаш себе си, експресна реклама...
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Брат, моля те, не ми пречи да си намирам нови клиенти, да го Ева... Какво съм ти сторил?

Какъв ти е проблема? Земи си пусни малко амон амарт и се успокои... И... по дяволите... лъскай, самозадоволявай се, няма лошо... наистина не прекалявай, ама... какво лошо има да се самонадъхваш и самоусъвършенстваш... мамка му... човече, живей щастливо...

...


така, спри сега амон амарт, пусни си дарк транкуилити и ето живота е прекрасен...

Така... а сега спри диска с мантрата: "Аз съм най-великия, аз съм най-добрия, няма по-добър оптимизатор от мен във вселената",
и покажи резултати и доволни клиенти!

И аз не ти преча да си намираш клиенти - сам си пречиш.
А и ти не търсиш клиенти, а шарани.
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

В момента, както горе забеляза един тук, съм на първо място при търсене на ДОБЪР СЕО ЕКСПЕРТ
ДОБЪР СЕО СПЕЦИАЛИСТ
Благодарение на тая тема тук във форума и на Вас :)

Иначе бях година и половина на първо място на РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТ, РЕКЛАМА В ГУГЪЛ, РЕКЛАМА В GOOGLE И Т.Н. такива разни... даже бях на три позиции на първа страница по едно време, едвали не половината резултати все аз... Сега съм на първа страница на РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТ, на втора на ИНТЕРНЕТ РЕКЛАМА (което съчетание му общъщам внимание отскоро) ... Трябваше да задействам нещата навремето към ттърсенето ИЗРАБОТКА НА САЙТ, ама много късно се светнах , че с тая фраза се намират клиенти.

Не съм се опитвал да класирам думата сео, щях да си купя домейн, в който има думата seo ако се бях опитвал.
Сайта ми беше правен на шега, после го занемерих и отскоро съм решил пак да се пробвам. Просто все попадам на хора, които не искат да дават пари, искат за нула време всичко да стане и т.н.

Интересно... Ако е по-удобно за теб , мога да търся в Google и по името на сайта ти. Тогава почти е сигурно да те намерим в първите позиции .
Уви, търсенето го определя този, който търси, а не SEO "експерта".
Жив и здрав и успехи !
Намирам, че във форума влизат все повече дечурлига, които правят "бизнес", опитвайки се са продават ... Въздух под налягане.
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Интересно... Ако е по-удобно за теб , мога да търся в Google и по името на сайта ти. Тогава почти е сигурно да те намерим в първите позиции .
Уви, търсенето го определя този, който търси, а не SEO "експерта".
Жив и здрав и успехи !
Намирам, че във форума влизат все повече дечурлига, които правят "бизнес", опитвайки се са продават ... Въздух под налягане.
Имаше една кампания преди време тука - Успей с нас. От там са всички откачалки.
 
От: От: От: най-добрият seo оптимизатор вероятно е reklamiotgoogle

Шия си ракийка аз ... Промоция

Брат, отворих ти темата и гледам си от най-добрите в България експерти в областта на сео за мода и фешъна. Прати ми оферта за писане на статии за маркови парцалки... И също за качване ръчно на продукти в opencart (ше ти прата инструкции как се качват), за продуктите обаче е до няколко месеца, че после ше се цъква база данни и от китайски ше се минава на американски труд... все още не съм разучил добре и може би ти давам фалшиви надежди за робски, китайски труд, ама все пак, ако искаш, пиши.

Зa fаshion очаквам скоро да си подновиме скайп дружбата с един приятел, който до днес се чудя бъзикаше ли ме, че след бан от гугъл за месец-два с ръчно писане на статии на английски правил хилядарки от адсенс... Ти би ли се вързал, не знам дали през гугъл или фейсбук му е трафика бил, ама така се хвалеше?
 
От: От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Така... а сега спри диска с мантрата: "Аз съм най-великия, аз съм най-добрия, няма по-добър оптимизатор от мен във вселената",
и покажи резултати и доволни клиенти!

И аз не ти преча да си намираш клиенти - сам си пречиш.
А и ти не търсиш клиенти, а шарани.

Стига, бе, братле, това е творческа хипербола и магьоснически оптимизъм, кво се прайшш... аз наистина сега съм най-добрия, ти също си най-добрия, той също... ние сме състезатели, всеки се нахъсва, че е най-добрия, за да стане, че може да мине другите, за да ги мине...
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Имаше една кампания преди време тука - Успей с нас. От там са всички откачалки.

Покажи един сайт от портфолиото ти да те видиме па тебе колко разбираш и колко си добър, че хулиш! Това дето ти е в подписа ... сериозно ли с тези велики постижения имаш самочувствието да ме гледаш от високо, малко ми е смешно... аз пиша хумористично и маркетинг, а ти си верваш, че си спец и мое да се бъзикаш с другите, хейтър комичен... ядосваш ме вече леко, чесно...
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Интересно... Ако е по-удобно за теб , мога да търся в Google и по името на сайта ти. Тогава почти е сигурно да те намерим в първите позиции .
Уви, търсенето го определя този, който търси, а не SEO "експерта".
Жив и здрав и успехи !
Намирам, че във форума влизат все повече дечурлига, които правят "бизнес", опитвайки се са продават ... Въздух под налягане.

Аз съм ударил 30-така, време ми е да излизам на проповед хахах, подобно на Христос, дето са честваме... А ти на колко си, батка? Какви са ти постиженията, че твоя въздух е с хелий, а не под налягане? Покажи, кой си, какъв си...
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Шефе, ако сканирам статии, вадя текста с програма от сканираната хартия и го хаквам в сайтовете ти, вместо да пиша и съчинявам гениални творби, които светът не заслужава още ххаха, проблем ли е?

Колега, много мило, но така изяждаш хляба на честните копирайтъри. Да не говорим, че това си е чисто плагиатстване, ако не го обявиш като цитат. Отиваш към чалга културата, където всички участници се кипрят само със заучени мъдри мисли, а сами не могат и името си да кажат, а и доста често и то не е истинското им. Нали чатна? Хубаво е да има човек самочувствие и да се самонадъхва, но и някакво покритие си трябва. :lol:
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Шефе, ако сканирам статии, вадя текста с програма от сканираната хартия и го хаквам в сайтовете ти, вместо да пиша и съчинявам гениални творби, които светът не заслужава още ххаха, проблем ли е? Щото отнема по-малко време, а количеството текст може да е достатъчно да се класира сайта преди тоя на другите "китайски" сео оптимизатори? Все пак живеем в ерата не на ръчния труд, а на компютрите?
Та, проблем ли ще ти е?
После още 20 неща дето ти не знаеш ако ги правя, имаш ли нещо против?
Щото това е проблема на най-дългогодишния ми клиент/шеф/сео учител. Той никога не слуша какво казвам да се прави, научил е там от лектор-сеотата някакви неща клишета и реално не съм сео за него, а бачкатор. Виждам, че и ти това искаш, но ако НЕ АЗ, а клиента определя какво да се прави и как да се класира сайта, то не давам никакви гаранции, че ше мина другите клише-сеота.
Нали за да минеш конкуренцията трябва да си различен и по-добър , иначе не става.
После има много излишни неща според мене, които не мисля, че има смиъл да ги правя.
Иначе отчети ше ти давам, шефче.
Навит ли си?
Евентуално може да правим компромиси и от време на време да правя ненужни неща? И ти да прайш компромиси?


Дадох пример само че ще се работи. Начина и идеята я оставам на теб. Писал съм ти в скайп. Направиш ли всичко това което говориш тук на останалите - Ще те похваля в тема "Най добрата инвестиция за СЕО" :wink:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Чакай да се абонирам за темата.

Обичам този форум, защото има невероятни образи.

reklamiotgoogle ми напомня за един Апостол навремето с разни стратегии, методи, чудеса...

Ама айде оня поне имаше някакъв успех книги, а-у!
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ама айде оня поне имаше някакъв успех книги, а-у!
Ааа.. не съм съгласен. По-скоро си търсеше някой инвеститор да си издаде и да продава книгата срещу част от правата на книгата и там да си цепим печалбата, а-у.. Ама много бързаше за чужбина, че май се намери тогава един добър чичко, който го привика към Германия.. Такива спомени ми се навъртат..
Неговата сила идваше от космоса.. Моята е отвъд него! :rolleyes:
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аз съм ударил 30-така, време ми е да излизам на проповед хахах, подобно на Христос, дето са честваме... А ти на колко си, батка? Какви са ти постиженията, че твоя въздух е с хелий, а не под налягане? Покажи, кой си, какъв си...

"Батката" е малко над 40 и постиженията му са доволни за него самия към този момент. Та няма и нужда от изхвърляния , колко е велик или по-по-най. По-скоро тук е да намери подходящи хора , за дейности свързани с развитие на онлаин частта на бизнеса му. Последната ми мисъл е да показвам/казвам/демонстрирам , каквото и да било. Когато мога и знам- помагам. Толкоз от моето верую !
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Батка у нас по рафтовете се навърта една книга с фокуси на Апостолов нямам идея кой я е купил :-o

Още пред очите ми са статиите му за онлайн бизнеса дето ги праскаше тук във форума гоУем човек, гоУемо нещо.


Ааа.. не съм съгласен. По-скоро си търсеше някой инвеститор да си издаде и да продава книгата срещу част от правата на книгата и там да си цепим печалбата, а-у.. Ама много бързаше за чужбина, че май се намери тогава един добър чичко, който го привика към Германия.. Такива спомени ми се навъртат..
Неговата сила идваше от космоса.. Моята е отвъд него! :rolleyes:
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ааа.. не съм съгласен. По-скоро си търсеше някой инвеститор да си издаде и да продава книгата срещу част от правата на книгата и там да си цепим печалбата, а-у.. Ама много бързаше за чужбина, че май се намери тогава един добър чичко, който го привика към Германия.. Такива спомени ми се навъртат..
Неговата сила идваше от космоса.. Моята е отвъд него! :rolleyes:

Астролога Апостол Апостолов ли имате предвид http://ludipari.wordpress.com този?
 

Горе