Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Приятелю аз наистина исках да работиш за мен, но ти така и не отговори. Ти ли си тоя дето ще говориш какви били хората, каква била България. Виж се ти. Поне едно "Не ме устройва" не каза. Ти си доказателство за поредния пишман предприемач. И какво мислеше, че ще вземеш на 6-7 човека по 100лв да изкараш новогодишните празници, като баровец и както се появи така и да изчезнеш. Ей заради такива бизнесмени, като теб е държавата на това дередже. Върви се моли за милостиня при тези на които си им оптимизирал сайтовете (в което силно се съмнявам). С тая тема вече си имаш солидно портфолио! Седни сега докато си пиеш кафето и си помисли, какво ще разберат за теб бъдещите ти не клиенти, като прочетат темата..

Приятелю,
Няма никакъв проблем. Ще се разберем, но не и да бачкам един месец и после да не платиш, ще трябва да се разберем справедливо, т.е. ще трябва да дадеш капаро или в другия случай, който се сещам - 1. казвам ти кой домейн да купиш, как да го насочиш към мой хостинг, инсталирам ти сайт, оформям го - плащаш, правя му сео оптимизация, наливам текст и съдържание - плащаш - периодично през няколко дни плащаш. Като вече си имаме доверие - почваш да плащаш, както каза в края на месеца по 100 лв. само и единствено ако наистина виждаш смисъл и ефект и си доволен от работата ми.
Поздрави и успех в бизнеса и габровския манталитет, т.е. скръндзъвския :)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аман от грешни рецепти и предозирали със стимуланти!

Бива ли толкова несериозна оферта, бъкана с милион малоумни грешки, нелепо поднесена?! Като ще е така, поне ги пускайте в офтопика



Моля, споделяйте в бъдеще Вашето недоволство от хората и света на своя психоаналитик, на близък приятел с познания в областта на психологията, а най-добре със свещеника си.

Омразата и хейтърството, което таите в душичката си, няма да е добър Ваш съветник. Пожелавам Ви най-чистосърдечно добро възпитание, добро отношение, добро сърце и финансов просперитет, здраве и щастие. Весели празници!
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Моля, споделяйте в бъдеще Вашето недоволство от хората и света на своя психоаналитик, на близък приятел с познания в областта на психологията, а най-добре със свещеника си.

Омразата и хейтърството, което таите в душичката си, няма да е добър Ваш съветник. Пожелавам Ви най-чистосърдечно добро възпитание, добро отношение, добро сърце и финансов просперитет, здраве и щастие. Весели празници!

Чичо, че аз тук съм си сред свои. Ако не тук, къде да си споделя? Куцо е като ти кажат в очите колко си се изложил, но за това е измислен и термина "хейтърство". Иначе с какво да го обясниш?!
Ако беше прочел внимателно щеше, макар и с малкото наличен капацитет, да осъзнаеш, че съм квалифицирал начина на поднасяне на офертата, а не човека. Това съм убеден останалите тук могат да го направят като извод.
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Чичо, че аз тук съм си сред свои. Ако не тук, къде да си споделя? Куцо е като ти кажат в очите колко си се изложил, но за това е измислен и термина "хейтърство". Иначе с какво да го обясниш?!
Ако беше прочел внимателно щеше, макар и с малкото наличен капацитет, да осъзнаеш, че съм квалифицирал начина на поднасяне на офертата, а не човека. Това съм убеден останалите тук могат да го направят като извод.
Кво му се връзваш на тоя папур????
Не виждаш ли, че и идея си няма от нищо
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Колеги много грубо взехте да пишете, явно е някаква пред коледна забава. Да изпратим старата година забавно.
Давайте да не пишем повече глупости ами да види какво ще се случи.
Свързал съм се с момчето. Нека да видим какво ще направи.
В крайна сметка тези пари които ще му плащам всеки месец, ще са на базата на някакъв отчет "Това и това направих за еди си какво".
Сега в крайна сметка, шанса за успех никой не може да каже какъв ще е.
Но ако даде момчето отчет на края на месеца.
Примерно:
"Направих 5 сателитки, написах 15 статии, събмитнах по директори и социалки, направих 100 блог коментара, вкарах 20 артикъл дир."

За мен си заслужават 100-те лева да му се дадат.
Успеха няма да е гарантиран на 1-ва страница, ни пък ще има макар и малък но ще го има успеха.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Колеги много грубо взехте да пишете, явно е някаква пред коледна забава. Да изпратим старата година забавно.
Давайте да не пишем повече глупости ами да види какво ще се случи.
Свързал съм се с момчето. Нека да видим какво ще направи.
В крайна сметка тези пари които ще му плащам всеки месец, ще са на базата на някакъв отчет "Това и това направих за еди си какво".
Сега в крайна сметка, шанса за успех никой не може да каже какъв ще е.
Но ако даде момчето отчет на края на месеца.
Примерно:
"Направих 5 сателитки, написах 15 статии, събмитнах по директори и социалки, направих 100 блог коментара, вкарах 20 артикъл дир."

За мен си заслужават 100-те лева да му се дадат.
Успеха няма да е гарантиран на 1-ва страница, ни пък ще има макар и малък но ще го има успеха.

Успеха ще е никакъв. Дано не си му платил предварително.

Някои хора прекаляват с мантрите за самонадъхване, самоусъвършенстване и самозадоволяване.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

По-добре ги дари на някое детенце болно от рак тия пари, отколкото да ги даваш на такива шарлатани.
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Приятелю,
Няма никакъв проблем. Ще се разберем, но не и да бачкам един месец и после да не платиш, ще трябва да се разберем справедливо, т.е. ще трябва да дадеш капаро или в другия случай, който се сещам - 1. казвам ти кой домейн да купиш, как да го насочиш към мой хостинг, инсталирам ти сайт, оформям го - плащаш, правя му сео оптимизация, наливам текст и съдържание - плащаш - периодично през няколко дни плащаш. Като вече си имаме доверие - почваш да плащаш, както каза в края на месеца по 100 лв. само и единствено ако наистина виждаш смисъл и ефект и си доволен от работата ми.
Поздрави и успех в бизнеса и габровския манталитет, т.е. скръндзъвския :)

Aко му погледнеш профила и трейдъра, може да си направиш обосновано предположение, че едва ли ще е за 100 лева. Докато ти идваш днес тук и си никой за комюнитито. Няма как да очакваш предплата. Всъщност винаги може разбира се, зависи. А това от няколко години да имаш 2-3 клиента - сериозно ли?

Наскоро имах случай с един човек, с който се чухме по телефона няколко пъти. Искаше някакъв репорт с 30 линка и се разбрахме *** сума, малко повече от твоята - пита ме как действам - казах давай 50 процента сега, 50 процента след работата. После се чухме още няколко пъти - направих си малко търсене в гугъл за човека и ми се видя сериозен - свърших работата и чак тогава исках някакво заплащане. Дори той ме потърски няколко дни след репорта за да ме попита как да ми преведе сумата, че съм забравил да му дам сметката си и да започнем следваща задача.
Направи си извод от тая история...



Отделно в jobs.bg постоянно търсят сео оптимизатори - за 1 седмица има към 5-6 обяви за SEO - въпреки, че там не знам как ще ги обясняваш ако в СВ-то нямаш поне 10-тина клиента. Но пък с хубаво мотивационно писмо може да те вземат някъде.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

И е хубаво сам да не се хвалиш с думи като - изключителен сео експерт или да наричаш хора, които вземат 500 лева, че лъжат, само защото ти не можеш да вземаш същите пари или просто не си намерил кой да ти ги плаща. Пич - милионер в коя ниша ще станеш :lol: , така ли мислиш, че се става - с някакви уникални на месец по някоя дума? То така да ставаха нещата... знаеш ли колко милионери щеше да има.

Виж сега щом си толкова изключителен - теглиш си едно кредитче - класираш се по която / които думи искаш и като станеш милионер ще изплатиш кредита.


пс: аз съм с доста клиенти в топ3 в трудни ниши и честно да ти кажа, не са милионери тези клиенти :lol:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

г-н Експерт, вашия сайт се намира след 10-та страница в Google с търсене на SEO България.
Нещо май не сте толкова добър ?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Мене ми се струва, че този "сео експерт" е некъв майтапчия и си прай ташак:mrgreen:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

г-н Експерт, вашия сайт се намира след 10-та страница в Google с търсене на SEO България.
Нещо май не сте толкова добър ?

Новите правила на гугъл са отзад на пред. :-o
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Колеги много грубо взехте да пишете, явно е някаква пред коледна забава. Да изпратим старата година забавно.
Давайте да не пишем повече глупости ами да види какво ще се случи.
Свързал съм се с момчето. Нека да видим какво ще направи.
В крайна сметка тези пари които ще му плащам всеки месец, ще са на базата на някакъв отчет "Това и това направих за еди си какво".
Сега в крайна сметка, шанса за успех никой не може да каже какъв ще е.
Но ако даде момчето отчет на края на месеца.
Примерно:
"Направих 5 сателитки, написах 15 статии, събмитнах по директори и социалки, направих 100 блог коментара, вкарах 20 артикъл дир."

За мен си заслужават 100-те лева да му се дадат.
Успеха няма да е гарантиран на 1-ва страница, ни пък ще има макар и малък но ще го има успеха.

Шефе, ако сканирам статии, вадя текста с програма от сканираната хартия и го хаквам в сайтовете ти, вместо да пиша и съчинявам гениални творби, които светът не заслужава още ххаха, проблем ли е? Щото отнема по-малко време, а количеството текст може да е достатъчно да се класира сайта преди тоя на другите "китайски" сео оптимизатори? Все пак живеем в ерата не на ръчния труд, а на компютрите?
Та, проблем ли ще ти е?
После още 20 неща дето ти не знаеш ако ги правя, имаш ли нещо против?
Щото това е проблема на най-дългогодишния ми клиент/шеф/сео учител. Той никога не слуша какво казвам да се прави, научил е там от лектор-сеотата някакви неща клишета и реално не съм сео за него, а бачкатор. Виждам, че и ти това искаш, но ако НЕ АЗ, а клиента определя какво да се прави и как да се класира сайта, то не давам никакви гаранции, че ше мина другите клише-сеота.
Нали за да минеш конкуренцията трябва да си различен и по-добър , иначе не става.
После има много излишни неща според мене, които не мисля, че има смиъл да ги правя.
Иначе отчети ше ти давам, шефче.
Навит ли си?
Евентуално може да правим компромиси и от време на време да правя ненужни неща? И ти да прайш компромиси?
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Aко му погледнеш профила и трейдъра, може да си направиш обосновано предположение, че едва ли ще е за 100 лева. Докато ти идваш днес тук и си никой за комюнитито. Няма как да очакваш предплата. Всъщност винаги може разбира се, зависи. А това от няколко години да имаш 2-3 клиента - сериозно ли?

Наскоро имах случай с един човек, с който се чухме по телефона няколко пъти. Искаше някакъв репорт с 30 линка и се разбрахме *** сума, малко повече от твоята - пита ме как действам - казах давай 50 процента сега, 50 процента след работата. После се чухме още няколко пъти - направих си малко търсене в гугъл за човека и ми се видя сериозен - свърших работата и чак тогава исках някакво заплащане. Дори той ме потърски няколко дни след репорта за да ме попита как да ми преведе сумата, че съм забравил да му дам сметката си и да започнем следваща задача.
Направи си извод от тая история...



Отделно в jobs.bg постоянно търсят сео оптимизатори - за 1 седмица има към 5-6 обяви за SEO - въпреки, че там не знам как ще ги обясняваш ако в СВ-то нямаш поне 10-тина клиента. Но пък с хубаво мотивационно писмо може да те вземат някъде.

За сео на чуждестранни сайтове ли?
Можеш ли да пишеш на английски граматически правилно? Аз не мога, без английски или немски примерно, мислиш ли че ще си намеря работа като сео оптимизатор за над 600-700 лв., не знам такива бг работодатели, ти знаеш ли? Може да бачкам в някой онлайн магазин, ама сигурно повече ше опаковам стока и ше звъня в такъв... Как виждаш сео оптимизатор с лош англйски, според тебе има ли такива? И на разговорна комуникация ми е смешен инглиша... Ше си намеря ли такава сео работа от джобса според тебе?

Иначе аз не съм търсил клиенти, работил съм за разни фирми през тези години, не съм се заниамвал само с това. Адсенс опитвах също и т.н.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Не, за български! + това вместо да се оплакваш хвани и научи английски език. Нарича се усъвършенстване.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

И е хубаво сам да не се хвалиш с думи като - изключителен сео експерт или да наричаш хора, които вземат 500 лева, че лъжат, само защото ти не можеш да вземаш същите пари или просто не си намерил кой да ти ги плаща. Пич - милионер в коя ниша ще станеш :lol: , така ли мислиш, че се става - с някакви уникални на месец по някоя дума? То така да ставаха нещата... знаеш ли колко милионери щеше да има.

Виж сега щом си толкова изключителен - теглиш си едно кредитче - класираш се по която / които думи искаш и като станеш милионер ще изплатиш кредита.


пс: аз съм с доста клиенти в топ3 в трудни ниши и честно да ти кажа, не са милионери тези клиенти :lol:

Благодаря за съветите.
Подбирай си така клиентите, че да могат да станат милионери, не да пропиляват доброто си класиране.
Я да видим кой твой сайт е в топ 3 и при търсене на какво?
Докажи си хвалбите.

То и аз можех да напиша, че имам 300 клиента и 500 сайта в топ 3, докажи са хвалбите си или мамиш тука си прайш самореклама?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

г-н Експерт, вашия сайт се намира след 10-та страница в Google с търсене на SEO България.
Нещо май не сте толкова добър ?

В момента, както горе забеляза един тук, съм на първо място при търсене на ДОБЪР СЕО ЕКСПЕРТ
ДОБЪР СЕО СПЕЦИАЛИСТ
Благодарение на тая тема тук във форума и на Вас :)

Иначе ремонт на покриви бях година и половина на първо място на РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТ, РЕКЛАМА В ГУГЪЛ, РЕКЛАМА В GOOGLE И Т.Н. такива разни... даже бях на три позиции на първа страница по едно време, едвали не половината резултати все аз... Сега съм на първа страница на РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТ, на втора на ИНТЕРНЕТ РЕКЛАМА (което съчетание му общъщам внимание отскоро) ... Трябваше да задействам нещата навремето към ттърсенето ИЗРАБОТКА НА САЙТ, ама много късно се светнах , че с тая фраза се намират клиенти .

Не съм се опитвал да класирам думата сео, щях да си купя домейн, в който има думата seo ако се бях опитвал.
Сайта ми беше правен на шега, после го занемерих и отскоро съм решил пак да се пробвам. Просто все попадам на хора, които не искат да дават пари, искат за нула време всичко да стане и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Мене ми се струва, че този "сео експерт" е некъв майтапчия и си прай ташак:mrgreen:

Доста ме поласка, винаги съм имал комплекс , че нямам чувство за хумор, ама може би писмено повече ми върви, мерси.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

По-добре ги дари на някое детенце болно от рак тия пари, отколкото да ги даваш на такива шарлатани.

Това го лайквам!

Всички сео оптимизатори са измамници, когато попаднат на клиенти, разбиращи под сео оптимизация класиране на сайт в гугъл...

Принципно и живот след смъртта Гугъл мрази сео оптимизаторите, все му създават работа, така че най-вредното нещо за един сайт е да му се прави сео оптимизация от български сео експерт, който е чел как се класира сайт, а не се е опитвал и сам не е открил как става...
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Не, за български! + това вместо да се оплакваш хвани и научи английски език. Нарича се усъвършенстване.
Ти знаеш ли го? Можеш ли да ми пишеш свободно без гугъл транслейта на английски примерно отговора следващия ти... Някакви таки long sentences if you wont to rite or not? My brother, in this fucking world, only seo experts know the true of everyting, they now 42, they now the seacret and how women thing in her brain
 

Горе