Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Келеш, даже и да си опънеш ушите на горе никога няма ми стигнеш нивото, аре ходи паси офцете по баира, няма кой да ти върже. Достатъчно бях толерантен, ама сам си го изпроси. Стигни ми нивото и тогава ме обсъждай......


Няма да се сравнявам с тебе, излишно е. Човек трябва да гледа своето ниво и да се състезава със самия себе си, с постиженията, които е имал вчера, утре да има по-големи.

За да стане добър, наистина добър в програмирането, човек трябва да се занимава години, почти ежедневно по някой и друг час. Да се учи, да експериментира, да опитва различни неща, търпеливо да учи и да практикува.

То е като в спорта, като във фитнеса, като с музикалните инструменти. ИЗИСКВА ВСЕОТДАДЕНОСТ, ЕЖЕДНЕВНИ ЗАНИМАНИЯ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ГОДИНИ.

Наи-бързо се успява, когато ти стане страст и можеш часове наред да се заниамваш, защото ти допада да се занимаваш. За това е добре човек да се насочи и да пракикува в областите, които го теглят, изработка на сайт, които му допадат, които са му на сърце.

Не вложи ли сърцето си и не обича ли човек това, с което се занимава, ефекта ще е по-лош и бавен.

Както писах и в коментара към bgtifo, ако направиш тези жертви, ако положиш такъв труд, неминуемо след години ще си много добър и ще взимаш заплата, каквато взимат твоите познати, но умножена по 10 или дори по 20.

Конкуренцията и желанието да станеш по-добър от другите не е добра мотивация, не може да се успее с нищо, за да натрие човек носа на другите. Трябва да се състезава със себе си, да жертва игрите, гоненето на мацки и забавленията и да се отдаде на заниманието си. Така е в спорта, така е в програмирането, така е и в сео оптимизацията.

Не да се играе на игрички и да се спори и псува с хората, да се бие по дискотеките и да търси на кой да си отмъсти за своя мързел... да се отдаде на злоба и реваншизъм, на съревнование с другите и надпревара... а да се занимава човек ежедневно, в продължение на години, да се състезава със себе си и да постига и преодолява трудностите в поставените цели.

Влез в сайта на ТЕЛЕРИК, учи се от форумите им, гледай и се включвай във всичките им безплатни уроци и курсове.... Обсъждай с тях проблемните моменти, искай помощ, когато нещо не разбираш, учи езици, за да намираш отговори и по английски и руски форуми... и така ще успееш някой ден да изкарваш 10 нормални заплати месечно, може би 20 пъти по-големи заплати от побойниците в дискотеките. Другият вариант е да си като тях и да не се получи така.

Не се ли направи обаче тая жертва, трудно се получава или не се получава. Ти си на прав път, просто трябва да вложиш постоянство и търпение, страст и след години да си наистина умел и всичко ще се нареди.

Но ако вместо това се отдаваш на реваншизъм, злоба и съравнование, подобно на момчетата побойници в дискотеките, няма как да се получи, просто няма как. Сам избираш пътя, по който вървиш и сърбаш онова, което си си надробил.
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Кво правим с блога? Нали уж беше навит?


Инвестираш 26 лв. за закупуването на хостинг и домейна, който ти казах.... после се занимавам - пращаш 10 лв., пак се занимавам, пак пращаш малко пари. За да съм застрахован, че няма да ми изгубиш времето и да не платиш.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Изби те на философски размисли и страсти,то затова по празници не се спори по сериозни теми особено с такива гръмки заглавия,все едно да напиша е**ч от класа 30 см+,30часа+ и 300+ на ден :) във форум за секс експерти:)(едва ли има такъв ама карай,може пък аз да не знам),ами много ясно че ше ми искат доказателства :beer:,и кат ги няма се подкарва на бъзик

Естествено, че има секс шампиони и техники за напреднали !!!

Трябва да минат 10 дни, за да мога да пускам обяви в пазара до колкото видях.
Тук е за забавление темата.
Аз съм отскоро в тоя форум, това са първите ми дни тук и експериментирам и се развличам.

Но може да издам в сайта ми някои от големите тайни и мистерии на Google, които съм открил в продължение на 12 години изследвания на уеб програмирането и сео оптимизацията... а може и тук да ги издам, ако си пийна някой път повече...
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Самия факт,че определяш себе си като "Изключително добър сео експерт",значи,че това твое самочувствие или наречи го както искаш трябва да е подкрепено с нещо,трябва да е базирано на дългогодишен опит,а ти искаш да правиш тепърва порт фолио некакси поне на мен не ми изглежда логично и правдоподобно,защото добър експерт не се става лесно както казваш,достатъчно е да посочиш сайтове които си класирал на предни позиции,всичко останало е празни приказки и философски размисли.
Виж ако всичко е на теория това е вече друг въпрос:mrgreen:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Самия факт,че определяш себе си като "Изключително добър сео експерт",значи,че това твое самочувствие или наречи го както искаш трябва да е подкрепено с нещо,трябва да е базирано на дългогодишен опит,а ти искаш да правиш тепърва порт фолио некакси поне на мен не ми изглежда логично и правдоподобно,защото добър експерт не се става лесно както казваш,достатъчно е да посочиш сайтове които си класирал на предни позиции,всичко останало е празни приказки и философски размисли.
Виж ако всичко е на теория това е вече друг въпрос:mrgreen:

Да, занимавам се от 12 години, а с компютри и графомания от 18 години, в процес на изграждане на портфолиото съм...
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Инвестираш 26 лв. за закупуването на хостинг и домейна, който ти казах.... после се занимавам - пращаш 10 лв., пак се занимавам, пак пращаш малко пари. За да съм застрахован, че няма да ми изгубиш времето и да не платиш.
Сайта ще е мой и така, че решавам да в блогър.
http://golqmhuy.blogspot.com/
Ей го блога, сега дай мейл да те направя автор и почвай да пишеш и другите работи и на 31 януари ще се разплащаме.
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

добър блог, ще чакам ефекта от сеото
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

добър блог, ще чакам ефекта от сеото
Пак да кажа, само срещу пълен отчет на свършената работа ще платя.
И работата не трябва да е през пръсти.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Само като добавиш някои подбрани парцала на Азис и би го вдигнал! :lol:
Че той голям е, и талатлив е... 8)
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Сайта ще е мой и така, че решавам да в блогър.
http://golqmhuy.blogspot.com/
Ей го блога, сега дай мейл да те направя автор и почвай да пишеш и другите работи и на 31 януари ще се разплащаме.

Нямаме сделка, но се надявам да си се забавлвал и да си бил наистина щастлив, творейки в блогспот. Приятно прекарване и с други във форума, приятни псувни и забавления и през новата година пожелавам.
 
От: От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Нямаме сделка, но се надявам да си се забавлвал и да си бил наистина щастлив, творейки в блогспот. Приятно прекарване и с други във форума, приятни псувни и забавления и през новата година пожелавам.
Лапешка работа
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

А бе, да попитам - какво, аджеба, е "сео експерт"?
Втората дума ми е ясна. Но първата ми убягва.

Седем страници съдържание, и нищо на първа страница в SERP-а...
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Майсторче :mrgreen:

Що за "майстор" трябва да си, та да не си класираш обявата в този форум в топ 10 със 7 страници тема?! :-o
Обикновено наличието на втора страница в тема от този форум ти дава такова класиране.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

А аз поръчах лого за блога...
 

Горе