Измама! Докладвайте тази страница

От: Измама! Докладвайте тази страница

Поведението му е нагло, да. Сигурна съм, че ще си получи заслуженото по един или друг начин. Такива като него си намират майстора. Мисли се за голям тарикат, но всъщност се занимава с кокошкарски истории.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Бъдете внимателни и ако Ви пишат от този профил във ФБ - https://www.facebook.com/georgi.sabev.50 Това е другият профил, от който Георги администрира страницата си за измами Психодиспансер. В сайтовете за видеосподеляне и във фалшивия си профил във ФБ вече е изтрил снимката си, коят явно много харесва. Georgi.JPG
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Бъдете внимателни и ако Ви пишат от този профил във ФБ - https://www.facebook.com/georgi.sabev.50 Това е другият профил, от който Георги администрира страницата си за измами Психодиспансер. В сайтовете за видеосподеляне и във фалшивия си профил във ФБ вече е изтрил снимката си, която явно много харесва. Виж файлът 4529
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Малко се поразрових и открих това, тъй като мернах някъде по-горе някаква рожденна дата, както и първите две имена.. Явно се представя с друга фамилия, или има брат. Но това ЕГН поне е валидно ;) Лицето изглежда от 3 години е без работа и се чуди какви мизерии да прави из нет-а.

ЕГН: 9104048260
Име: ГЕОРГИ СЕРГЕЕВ СЪБЕВ
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Малко се поразрових и открих това, тъй като мернах някъде по-горе някаква рожденна дата, както и първите две имена.. Явно се представя с друга фамилия, или има брат. Но това ЕГН поне е валидно ;) Лицето изглежда от 3 години е без работа и се чуди какви мизерии да прави из нет-а.

ЕГН: 9104048260
Име: ГЕОРГИ СЕРГЕЕВ СЪБЕВ
По скоро преди 3 години е завършил училище и от тогава не е хванал работа.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

докато има шарани ще има и рибари :)

хората масово правят страници и продават на рибоци (лапни шарани, кьор кефали и тн)


tHECrazyBastard разпространяваш лични данни в интернет!
 
От: От: Измама! Докладвайте тази страница

докато има шарани ще има и рибари :)

хората масово правят страници и продават на рибоци (лапни шарани, кьор кефали и тн)


tHECrazyBastard разпространяваш лични данни в интернет!
Съжалявам, че се опитвам да помогна.. Все пак по-горе се опитвахте да разкрието дадено лице по неговите профили, снимки и егн.
 
От: От: Измама! Докладвайте тази страница

Благодаря ти! Всяка информация е добре дошла. :)

Съжалявам, че се опитвам да помогна.. Все пак по-горе се опитвахте да разкрието дадено лице по неговите профили, снимки и егн.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Притеснявам се да пиша подробности тук, тъй като ОНЯ също може да чете.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Само не разбирам как може да пратиш 200 кинта и то банков превод на човек с ник героги "Кома", сигурно е от години в кома от пиене и пушене. Хубавото в случая е, че каквото и да стане е лесен за намиране, а има и хора които решават подобен тип "недорозомения".

Надявам се да се развият в твоя полза нещата.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Знам я тази страница.
А той ти е писал от нея ли, сигурно ли е, че е Мениджър или собственик на страницата?
Като има развитие, пиши.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

този и мен се опита да измами преди месец
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Скоро ми скочи на стената няква глупост от общ, който се облъчва в тази "групичка", не пропуснах да тегля една майна на няколко техни поста - ест Гошето дебне и трие глупостите...
Та Репортнах си го още тогава.

Определено младежа е безделник и тревчо, като гледам какви каши е сътворил. Само не можах да разбера... как ще си сложиш на стената на групата подобна простотия от сорта на "страницата се продава" ... Думи нямам
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Надявам се този да си получи заслуженото, защото направо ме втрещи с наглостта си. Какви младежи има ... ужас. Как я мислят тази работа акъла ме ми го побира.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Не че нещо, ама тоя тип като го гледам не ми вдъхва доверие, че да му преведа 200 лева по банката, а и като ти каже че различната фамилия е прякор или нещо такова би трябвало да си направиш изводите. Дано го хванат тоя тип от полицията ако не потърси "експертна" помощ.;)
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Има ли някакво развитие ? Прочетох цялата тема и ми е интересно
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Аз тоя малък клошар го знам къде живее и роднините му познавам, за тяхно съжаление тоя е страшен боклук, парите няма как да си вземеш, друг път на доверие недей, особено ако е някакъв психясал тийн, как въобще с тия снимки на профила му си се вързала бе момиче?
За тази цел във форума има изградена репутация и iTrader, гледай завбъдеще ако ще правиш сделка с някой да видиш дали е в Черния списък на форума и каква му е репутацията, а с някакви си рандоми с шантави снимки избягвай бизнес контакти освен ако на лична среща не ти докажат че са сериозни.
Дори и да го набиеш няма смисъл, само проблеми ще си създадеш, просто го остави на ударите на живота, той е достатъчно тъп за да се провали сам, без никой да му помага.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Хаха, вчера писах по темата аз и днес го видях в фб. Беше писал в един пост на The Voice
 

Горе