Изпозастреляха се на България

От: Изпозастреляха се на България

Забравих, че ние мъжете не умеем да гледаме, където трябва, според жените, а всяка жена има различно мнение по въпроса.
Не! Изобщо нямах това на предвид. Не исках никой да обиждам и се извинявам, ако някой се е засегнал от думите ми!
Исках да кажа, че те още са почти деца и имат изключително голям избор пред себе си. Светът не се свършва само с тая Деси.
 
От: Изпозастреляха се на България

Епа това на мъжъ си би ли го прошепнала?
Да! Даже съм му го казвала. В началото като тръгнахме изобщо не го вземах на сериозно и постоянно се опитвах да го убедя, че аз не съм за него. Няма да споменавам защо - това вече е твърде лична тема.
 
От: Изпозастреляха се на България

Не! Изобщо нямах това на предвид. Не исках никой да обиждам и се извинявам, ако някой се е засегнал от думите ми!
Исках да кажа, че те още са почти деца и имат изключително голям избор пред себе си. Светът не се свършва само с тая Деси.
С Деси може да не свърши, ама след Ани можеш ли да кажеш какво ще стане? Питай Niks за повече подробности. Той ги знае по имена, кой с коя апокалиптична дата и събитие е свързан.
 
От: Изпозастреляха се на България

Питай Niks за повече подробности. Той ги знае по имена, кой с коя апокалиптична дата и събитие е свързан.
:D:lol:
Темата е изключително сериозна, обаче ти ме разсмя!
 
От: Изпозастреляха се на България

Накрая ще излезе вярно, че магнитното поле, вибрациите и не знам още какво си се променя и всички масово сме тръгнали за 4ти километър.
 
Наръгаха с нож футболист на Славия

Шибаните изроди продължават да вилнеят. Не знам за каква полиция си плащаме, ама като гледам как си върши работата, направо се чудя ще останат ли живи хора да им плащат заплатите.

Лекари вадят краставици, вибратори, чукчета и дюли от задници!

Този народ яко се такова отзад и преносно и буквално. :) Не знам до къде ще се деградира и може ли още надолу да се затъва.
 
От: Re: Изпозастреляха се на България

Лекари вадят краставици, вибратори, чукчета и дюли от задници!

Този народ яко се такова отзад и преносно и буквално. :) Не знам до къде ще се деградира и може ли още надолу да се затъва.
“Дойде при мен един млад мъж, хомосексуалист и каза: “Извинявайте, но си напъхах една дюля в задника”, разказва д-р Валентин Андреев. Оказало се, че младежът се хванал на бас с приятели, че ще успее да вкара плода в задника си.
Това трябваше да го пуснеш, като нова тема. :)
 
От: Re: Изпозастреляха се на България

е хайде стига чак такава нова тема не ни трябва ние тук бизнесл ли да правим сме се събрали :) или да обсъждаме доколко може да изтрещиш българина...
Блинки е виновен - линкът е негов. :mrgreen:
 
От: Re: Изпозастреляха се на България

Наръгаха с нож футболист на Славия

Шибаните изроди продължават да вилнеят. Не знам за каква полиция си плащаме, ама като гледам как си върши работата, направо се чудя ще останат ли живи хора да им плащат заплатите.
Сами ще се изтрепем и ще загинем като нация.
 

Горе