Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

?

  • Не, защото така се подигравам с труда на хората (но тегля като луд филми и музика от тракерите)

    Votes: 16 16.2%
  • Не,защото така се подигравам с труда на хората(също си купувам музика и филми от видеотеката :) )

    Votes: 1 1.0%
  • Никога не съм ползвал и не мисля да ползвам!

    Votes: 7 7.1%
  • Ползвам само да видя функциите на даден скрипт, а ако ми хареса си го купувам!

    Votes: 34 34.3%
  • Нямам излишни пари, иначе бих си плащал....

    Votes: 23 23.2%
  • Дори и да имам пари, като го има безплатно защо да плащам ?

    Votes: 8 8.1%
  • Друго ... (ще си напиша мнението в темата :) )

    Votes: 10 10.1%

  • Общо гласове
    99
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Защо реши, че е фейк?
Защото не вярвам на дядо коледа.
Кажи ти защо се доверяваш?
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Не се доверявам на 100%, но си е вид тест, а ти вярваш ли в тестове, ако не тогава не би трябвало да ползваш никакви онлайн инструменти за каквито и да било тестове.
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

В гората се е напълнило с бахти тъпите индиици заклевам се, вчера бързах и направо купих една тема която ми хареса за 100лв, понеже нямах време да си играя да я свалям преди това да я тествам и разбира се после пълен шит, 10 дена ще имам само да я настройвам, това насрано произведение и пиша аз на съпорта, че темата има проблеми и им казвам къде и защо и скапания индиец ми връща писмо, да му дам 5 звезди оценка на темата и да напиша положителен коментар и тогава щял да ми помогне за разрешаване на проблемите свързани с темата. Колко ги мразя тези мазни индиици..... А каква негативна оценка ще му прасна сега, ще го *** в тариката...
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

За това плащаш си във випвариъра 8$ и теглиш нулнати на воля, тестваш и след това купуваш, аз така правя след като един инджикитаец и на мен ми скъса така нервите цял месец ме разиграва.
 
Това не е много драма, не че е нещо, което пожелавам на всеки, но ако ви кажа, че последно време какъвто модул взема от опенкарт, все не рънва от първия път. Единият ми го настроиха с полу функционалности, а другия съпорта забегна, че се доработваше, третия не беше направен каго хората - беше тъпо опция за парите си, което точно с две настройки в кода можеше да се постигне резултата. Както казах и в ДР форума преди няколко години - налазят ли те индианци, нещата само ще потъват.
Аз по принцип съм голям фен на това всичко да е купувано и с поддръжка, но последно време почват много да ме отказвят от тази ми идеология. Диспутите в пайпал са бавни, обикновенно сайта продавача ти блоква даунлодите, ако подадеш диспут, говорят ти на развален английски, ако въобще ти отговарят и това в комбинация тотално би обезверил всеки купувач на теми, плъгини, модули, екстеншъни и др.

Не знам във вашата практика как се случват нещата, но при мен лично зачестиха супер рязко. За това последно време си питам хората и после купувам, нищо, че е супер даунлодвян даден продукт или рейтинга му е висок. Каго гледат какво е писал колегата, рейтинг се проси. Вярно е, че и Цените не са нещо мега надути, но реално или продаваш нещо работещо или не си правиш грам труда да продаваш. Иначе ебаси и маркета. За момента съм много доволен от темплейтмонстъра. От там съм купувал теми и все всичко е било ОК. Ще видим и там до кога ще е така. Но мисля, че имат по-тежки апрулав процеси. ;)
 
От: Re: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Това не е много драма, не че е нещо, което пожелавам на всеки, но ако ви кажа, че последно време какъвто модул взема от опенкарт, все не рънва от първия път. Единият ми го настроиха с полу функционалности, а другия съпорта забегна, че се доработваше, третия не беше направен каго хората - беше тъпо опция за парите си, което точно с две настройки в кода можеше да се постигне резултата. Както казах и в ДР форума преди няколко години - налазят ли те индианци, нещата само ще потъват.
Аз по принцип съм голям фен на това всичко да е купувано и с поддръжка, но последно време почват много да ме отказвят от тази ми идеология. Диспутите в пайпал са бавни, обикновенно сайта продавача ти блоква даунлодите, ако подадеш диспут, говорят ти на развален английски, ако въобще ти отговарят и това в комбинация тотално би обезверил всеки купувач на теми, плъгини, модули, екстеншъни и др.

Не знам във вашата практика как се случват нещата, но при мен лично зачестиха супер рязко. За това последно време си питам хората и после купувам, нищо, че е супер даунлодвян даден продукт или рейтинга му е висок. Каго гледат какво е писал колегата, рейтинг се проси. Вярно е, че и Цените не са нещо мега надути, но реално или продаваш нещо работещо или не си правиш грам труда да продаваш. Иначе ебаси и маркета. За момента съм много доволен от темплейтмонстъра. От там съм купувал теми и все всичко е било ОК. Ще видим и там до кога ще е така. Но мисля, че имат по-тежки апрулав процеси. ;)

Така е има ли индиици и всичко се скапва, обаче никъде не пише, че темата е разработена от индиици, но като тръгнах да пиша в съпорта и мазната индииска физиономия се появи и чак тогава се разтърсих и видях как се насадих, то се случва неща да не работят така е, но при условие, че му пиша на тоя, че има проблеми и му задавм прост въпрос как да процедираме аз ли да си ги оправя или той и той ми казва, че ще ми обърне внимание, като му прасна рейтинг, сега някой който няма възможност и знания да си ги оправи и настрой нещата веднага ще му прасне звездите на капута и седни после обяснявай, че не е качествена тая тема... На всичкото отгоре темата трябваше да има 5 home page разработени страници при мен идва само 1 и го питам къде са тия страници , а ми е сложил само линкове редиректващи към неговото демо и тоя ми вика че те са само за визия.....
 
Re: От: Re: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

На всичкото отгоре темата трябваше да има 5 home page разработени страници при мен идва само 1 и го питам къде са тия страници , а ми е сложил само линкове редиректващи към неговото демо и тоя ми вика че те са само за визия.....

Това често се случва в гората, не защото е някакъв бъг, а защото автора обикновено забравя да качи в download-а, това което е качил на демото, и от там се получава цялата драма. На мнение съм, че каквото показваш, такова трябва да продаваш, иначе се получава много недоволство. Случвало ми е в веднъж, но не съм търсил автора, защото бързо схванах логиката на темата и си нагласих бързо хоума, които ми бе нужен. Но не е редно така. Последният свестен от опенкарт, от който купих модул бе крък и доста добре се получи. Останах доволен, нищо, че не тръгна веднага и че модула не предоставя в сегашния си вид всички функционалности. Но останах доволен от отношението и бързата намеса. Това не мога да кажа за един пакистанец, който ми отговори веднъж в началото (преди закупуването на модула), че това, което искам го прави и след закупуването - никой. ;)
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Има ли как да пусна диспут, ако съм платил през Paypal, но със карта не през акаунт, тоя ще го е*а в кретена темата му не става за лайно ще загубя цял месец да му оправям бакиите на тоя, сега с удоволствие ще му напраскам бая негативни коментари на скапаната тема и снимки ще сложа да гледат хората. Всякакви скапани теми съм взимал ама 3 пъти да ми кажеш пусни ми 5 звезди и положителен коментар и ще погледна е бахти наглостта ...
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Има само че не носят отговорност за Virtual goods, прегледай Terms, май не се води Paypal safe.
 
Re: От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Има ли как да пусна диспут, ако съм платил през Paypal, но със карта не през акаунт, тоя ще го е*а в кретена темата му не става за лайно ще загубя цял месец да му оправям бакиите на тоя, сега с удоволствие ще му напраскам бая негативни коментари на скапаната тема и снимки ще сложа да гледат хората. Всякакви скапани теми съм взимал ама 3 пъти да ми кажеш пусни ми 5 звезди и положителен коментар и ще погледна е бахти наглостта ...
Шари бате, да се научаг. Този бизнес е само за сериозни хора, не за некви мижитурки. Аз въобще не им цепя басма. Направо ги шаря. Нали ако ми за запънат така като при теб. ;)
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

А бре я ги кажете от къде ги копате тези нулнати благини.?!!? Искам и аз, не ще че тръгна да ги ползвам ..
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

просто си харесваш тема после и пишеш името в google придружено с Nulled theme name и теглиш от там дето няма да ти пищи антивирусната
 
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

А тя пищи почти на всякъде:), това е грешния вариант, теми може да си теглиш и от някой торентракери има и плъгини ама по-малко,другите варианти са руски форуми за
споделяне, там до някъде споделят проверени връзки и файлове или да си платиш символична сума за да теглиш сравнително безопасно без да попадаш в минни полета:) има такива сайтове които предлагат това срещу символична сума, така им го набиваш на всички инджикитайци които са скъсали нервите ти:) , шегувам се, така просто тестваш и след това купуваш, а не купуваш тестваш и рабираш, че е за кофата.
 
Последно редактирано:
От: Използвате ли nulled скриптове/темплейти и т.н. ?

Аз надали ще го ползва. По ми е интересно кое как е направено ..
 

Горе