Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Untitled-2.jpg


{ЛОГО} - 3 концепции, до 3 редактирании 40 лева.
{Визитни картички} - 2 концепции, до 2 редакции Едностранна - 15лв | Двустранна - 25лв
{Сюиьфдшнь хь Portfolio} - Под 6 менюта - 100лв - От 7 до 16 менюта - 190лв.
{Подновяване и освежаване на дизайн на УЕБ САЙТ} от 100 до 200 лева, до 3 варианта, висококачествен процес!
Дизайна се изработва на photoshop и се предава изцяло в ПСД формат, съобразен цветевоете и не натрапчевите цветове към дадения уеб-сайт

Първите 2 логота поръчани тук в темата са безплатни! Също така и една безплатна визитна картичка за първият!
А следващите 5 поръчки ще са с намаление 20% от цената зададена в момента!

Sense Design Graphic

Последни проекти :)
color_studio.jpg

mashines2.jpg

m7rl0eoa1

kwc78pra5

raymanbird.jpg

frame.jpg

seo.jpg

mediart.jpg

mobikom.jpg
 
Последно редактирано:
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Взимам 1 лого.
За този сайт: be-flexy.eu
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Желая да взема второто безплатно лого
Сайт: learn-bg.com
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Също така и една безплатна визитна картичка за първият
Тъй като в момента си търся такава услуга, бих искал да се възползвам от това рявю, но фийдбека ми ще е безпристрастен, тоест ако не ми хареса работата, съответно ще напиша негативен фийдбек. Ако носиш на критики ( при положение, че не ми хареса твоята работа)пиши на лично за подробности.

ПП: Няма проблем, ако им отклониш предложението за това ревю.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Рагламента беше такъв... Не мога за всички да правя компромиси. Виж какво ще направя на кандидатите и след това ако желаеш си поръчай с отстъпката :).. Съжалявам но ако тръгна да правя компромиси, ще трябва да работя безплатно..
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Понеже хората все още ги няма.... А и потребителя заевил визитна картичка не ми е дал никаква информация, аз публикувам логотата :)

be-flexy.eu
beflexy3.jpg

beflexy4.jpg

beflexy5.jpg


Примерни логота съобразени с сайта:
be-flexy1.jpg

be-flexy2.jpg


Learn-bg,com:
learn%201.jpg

learn%203.jpg

learweb1.jpg

Логотата ги предоставям изрязани, готови за поставяне в сайта :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

nnikolov, здравей.
Отеглям ревюто си за визитните картички. Причината за това е, че принципно изисквам конфидициалност при работата си с фрилансъри тук, а ще е твърде нахално от моя страна да искам това в този случай.
Впечатленията ми от разменените лични съобщения с автора на темата са повече от положителни и му желая успех в начинанието.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

аз бих вземал ревюто за визитните картички ако ще има такова след отказването на waldes
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Ще чакаме да видим визитката на БКиров8)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Ето ги и двете визитки на БКиров
solution.jpg


В тази съм използвал ефекта който сега навлиза в България, а именно обръщане обратно на Гръб и Лице:). Ако Сте виждали такава визитка сте забелязали колко е ефектно :)
soulation.jpg
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Интересни ефекти : ))
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Айде 1 лого за 10 лева... Вече не знам имам свободно време, събота и нделя. И ако сега няма желаещи направо се отказвам от дизайнерството :d
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Айде 1 лого за 10 лева... Вече не знам имам свободно време, събота и нделя. И ако сега няма желаещи направо се отказвам от дизайнерството :d

Е, колега, всичко с търпение и труд се постига. :) Успех!
 
От: От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

В тази съм използвал ефекта който сега навлиза в България, а именно обръщане обратно на Гръб и Лице:). Ако Сте виждали такава визитка сте забелязали колко е ефектно :)

Я ми обясни за този ефект.. нещо не мога да схвана :)
как така обръщаш Гърба и Лицето?
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

nnikolov => Относно визитката на БКиров: що си мисля, че правилното изписване е SEO оптимизация, а не както ти си го написал, по грешния начин: СЕО оптимизация. Доколкото знам все още никъде няма такова "животно" "СЕО оптимизатор". В теб ли е грешката, че така си го написал или поръчителят на визитките БКиров иска така да му го напишеш?
 

Горе