Изработване на сайтове и онлайн магазини

От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Тебе те знаем вече.
Без да съм те и виждал и познавам съм сигурен че си пълна мижитурка, карикатура отвсякъде.
Айде колко 20 експерта ли станахте и никой не може да покаже добре направен от него сайт и цена да каже колко струва.
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Влез в ThemeForest, разгледай малко теми, сравни ги с визията на твоя сайт, направи си заключение.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Влези ти и си разглеждай утре ще отговоря на другите че много време отделих за глупости.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Първо трябва да победиш егото си...
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Andriyan Maslarov, защо така на нож още в началото на темата? Хората ти дават обективни, положителни критики и съвети, а ти някак надменно отговаряш. Разбирам да са един-двама, но 1/2 форум ти пише едно и също нещо. Явно има резон...замисли се над това.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Обяснил съм няколко пъти защо и не аз съм на нож.
Това ако сте половината форум значи работата не е на добре.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Обяснил съм няколко пъти защо и не аз съм на нож.
Това ако сте половината форум значи работата не е на добре.

С това си изказване отново затвърди горното... Схващането ти е - "Ние" лошите и неразбиращите срещу теб "мега уебсайт девелопъра".


Иначе това според теб не е на нож така ли:

Здравей, от забележките ти намирам уместна само за H1 таговете и е коригирана, другото си е чист хейт не виждам кое не се чете и не вярвам ти да си критерий за добър дизайн.

totally uncalled for, но ти си знаеш. :)
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

@Andriyan Maslarov нарочно ти дадох репутация за да я видиш само ти и да помислиш малко. Обиждаш всички наред, което е просто малоумно. Човек който не е имe в даден бранш не може да си позволи това, но ти явно си ЛОЛ.
Мерси за отрицателната репутация дано някога разбереш темата в която ми беше поста, че да разбереш колко си делече от истината.

Сайтовете ти няма да коментирам другите са казали каквото трябва. Бих те препоръчал само очен лекар, защото е явно че имаш проблем, който не осъзнаваш... а здравето е най-важно!
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Младежо, много ми напомняш на Волен Сидеров. Той също повтаря колко е уникален и неповторим и как целия свят - цигани, евреи, турци, американци, германци, французи, ЦРУ, Америка за България, Сорос и извънземните са срещу него (значи и срещу България), а той единствен е в час на тая Земя. Същия си, и както виждаш, не ти го казвам само аз.

Знаеш ли кое е жалко? По-горе uphero даде линк към твоя тема в софтуни, където питаш за някакъв код. В момента аз разбирам незначително PHP, а MySQL - изобщо (но работя по въпроса). Но дори аз видях и разбрах какъв малоумен въпрос задаваш. Не е ли странно - ти, който си девелопъра на века, не можеш да видиш идиотските си грешки, а аз, който не разбирам PHP и MySQL, ги забелязвам? Това е жалкото. И не само.

Жалък е начина, по който пишеш в този форум - обидите, нападките и неблагодарността ти. Евтините лъжи, които се опитваш да пробутваш - например на мен, че видиш ли си разгадал някакъв мой план, ама от ОТЧТИВОСТ (!!!) си ми пратил на лично сайтовете си, които биха били модерни през деведесе и трета, а освен това правиш измама - на всички сайтове, включително и своя собствен слагаш една и съща тема, като само леко я пипваш. И си мислиш, че хората ядат доматите с колците.

Жалък е начина, по който сам си противоречиш. Жалко е как се оправдаваш за некадърността си с аргумента "дай теб да те видим какво можеш". Че кой е толкова ниско, че на теб да тръгне да се доказва? Аз няма да се определям като "професионален дизайнер" или някакъв друг "професионалнист", докато ти го правиш. Само че с нищо не припокриваш тази своя претенция за професионализъм. Имам сайтове на WP, които аз съм ги правил и са в пъти по-добри от твоите. А както казах, не се определям като мастър!

Знаеш ли как дойдох тук? Видях в Офтопика, че си пуснал тема срещу uphero. Разбрах, че е било заради тази тема. Преди години бях админ на една социална мрежа и там във форума 14-15 годишните пускаха теми от този сорт като твоята в ОФФ-а. И аз имам познат, който ми е казвал, че е недоволен от uphero, несериозно бил подходил към нещо, изобщо не съм го питал към какво. Само че не е пуснал тема и да крещи колко лош е някой. Като не са се разбрали - кой откъдето и край. А в твоя случай е много по-зле - uphero отправя към теб напълно обосновани и нормални критики, а ти го определяш като мижитурка и едва ли не враг на народа. Неблагодарност от висша форма!

Въпреки вонящото ти на некролог поведение се намериха хора, които човешки да ти обяснят къде грешиш - и върху тях скочи. Сигурен ли си, че си добре? Имаш ли реални социални контакти или просто интернет е начинът ти да изкараш комплексите и натрупаната агресия в себе си? Защото не знам как би имал приятели с такова отношение.

И вместо да се надуваш като пуяк, погледни се как стана за тотален резил. Дори утре да се научиш да правиш хубави сайтове, никой от този форум няма да дойде да си поръча при теб, дори безплатно да му предлагаш. Поне това се надявам че разбираш защо е така.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Ставаш за писател за друго не като папагали сте едно и също едно и също добре защо трябва да ми натрапвате мнението си постоянно казах ви че не струвате единия гледа какво изкарвам, другия гледал теми някъде, един сео ама много добър в дизайна, последния писател не разбирал много ам ми открил грешките пълен смях.
И пак да повторя не претендирам че съм кой знае какво вие май се взимате много на сериозно.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Това е човек, за който всичко, което се каже срещу него или неговото мнение е хейт и не го интересува. Много мразя хора, на които дори да им го покажеш черно на бяло и изсипеш една кофа факти, те пак си знаят тяхното, пък ти си хейтър. vDimitrov само дето си изхабил толкова време за писане.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Спирам да пиша оставям ви темата обсъждайте си на воля и си пишете романи точно това сте тук хейтъри от класа от прост по прост.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Човече, ти си монументален измекяр!

Има един термин в психологията, и по-специално в социалната психология, наречен "когнитивен дисонанс". Плюс за всеки маркетолог е да знае малко или много поведението на публиките. За теб не е необходимо, защото ти не си маркетолог, а вуду в уеб дизайна, както видяхме.

Та - успокой се, не е необходимо да проверяваш в тълковния речник какво означава "когнитивен", нито пък "дисонанс". Ще ти обясня с просто примерче:

Президентът те е поканил на голямо парти, на което има всякакви авторитетни хора. Ти отиваш там, ядеш и пиеш на корем, защото е безплатно. Накрая се насираш в гащите от толкова ядене. Ама ти е тъпо и срамно, защото си на толкова години, а си се насрал като двегодишен. За това намираш причина - абе няма как току така да се насера, със сигурност готвача е сготвил кофти тея хапки, а нищо чудно и сервитьора да ми е сипал и разхлабително. За това съм се насрал. Вина нямам, мен са ме преебали.

Та това е когнитивния дисонанс - при издънка от твоя страна да търсиш външна причина. Подсъзнанието и съзнанието ти я търсят. В твоя случай лесно я намират - предлагаш мултимощните WP сайтове, но в тоя форум всички са се организирали да правят кампания срещу теб и некадърността, която лъха от теб, не е реална - тя е плод на внушенията на целия форум, който се изреди да пише в тази тема. Иначе си велик, ама форумците са мега злетата.

Ама така де, когнитивния дисонанс те е подминал - ти не му се поддаваш ;)

Почерпи се, младеж, и си удари главата в стената - https://www.youtube.com/watch?v=mhJh5_6MuCk
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Това сигурно е твое лично преживяване направо се оженете с ъпхерото голям защитник си е намерил.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Не вярвах но вече се убедих че голям процент и тук са помияри готови само да сипят помия, чак ме гнус да ви чета коментарите и ще ви го докажа.
Откъде толкова злоба не знам но само чакате някой да почне и сте като овце след него.
Яд ме е само че изгубих време да ви го обясня по по-заобиколен начин.

..............................
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Не вярвах но вече се убедих че голям процент и тук са помияри готови само да сипят помия, чак ме гнус да ви чета коментарите и ще ви го докажа.
Откъде толкова злоба не знам но само чакате някой да почне и сте като овце след него.
Яд ме е само че изгубих време да ви го обясня по по-заобиколен начин.

До сега се въздържах, ама ще вкарам и аз моите 5ст.

Ти си палячо, който се мисли за най-велик от всички без грам покритие.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Принципно не съм човек пишеш по чужди теми без причина, но всяко правило си има изключения.

Чета, чета и немога да повярвам, че това е реална тема в форума..... "приятел" няма да ти коментирам уменията и способностите ти в изработката на сайтове, но прави впечатление уникалната ти наглост или може би неразбиране на заобикалящия те реален свят.

Логично би било да седнеш и да прочетеш всяко едно чуждо мнение в темата ти поне по 3 пъти и да го асимилираш, след това ако имаш достойнство и си поне малко мъж да се извиниш на всеки един писъл до момента.....

Успех
 

Горе