Изработка на лого 14.99$

От: Безплатна изработка на лого

cf071ea33db36cfa.jpg

Не ми дойдоха други идеи :(
 
От: Безплатна изработка на лого

и аз бих се възползвал , ако не е късно , ще ти пратя сайта на ЛС
И до сега не съм получил ЛС и нз кой е сайта...няма как да ти направя лого като нз за какво да е логото.Да напиша, ако искаш ЛОГО черно на бяло...?
 
От: Безплатна изработка на лого

Ето сайт за лого: http://artmedia-bg.com/ Да кажем цветовете да са черно и златно. Медийни, културни, светски събития и новини. Размер 948/155. Разбира се, може и всякакви други идеи. Просто насочвам. Харесва ми всичко, което видях до тук.
Благодаря.
 
От: Безплатна изработка на лого

evtini.jpg

artmedia твоето е хедър, а не лого, мога да го направя срещу някой $.
Мисля, че това са последните поръчки, ако пак съм пропуснал някой, да ми пише.Безплатните поръчки се изчерпаха, но ще продължавам с лого дизайна срещу смешни суми.Цената за лого-1 концепция с брой промени по желание на клиента специално за членовете на форума е 9.99$.

П.П.След време може да пусна безплатни визитки!
 
От: Безплатна изработка на лого

Моля, продължавам с изработката, но вече срещу скромни суми : )
 
От: Безплатна изработка на лого

Така и не ми беше изработено лого, въпреки че комуникирахме и чрез лични съобщения... поне да беше драснал да кажеш: не мога, нямам време, не ми идват идеи и тн
 
От: Безплатна изработка на лого

И аз не получих лого, въпреки че писах още на първа страница и съм опоменал какво искам, ко карай. Здраве да е. Също така бях готов да дам линк и написах това на втора страница.
 
От: Безплатна изработка на лого

clipche.jpg


Първото лого за 9.99$.

П.П. Момчета нямам нищо лично, просто съм пропуснал логотата, ще се опитам да ги направя, но имам доста поръчки и искам като всеки нормален човек да свърша първо тези, за които ще ми платят : )
 
От: Безплатна изработка на лого

Доволен съм от колегата! Бързо и точно си свърши работата !:)
 
От: Безплатна изработка на лого

Моля, продължавам с изработката, но вече срещу скромни суми : )
Аз също не получих. Писах лично съобщение, още в самото начало. След като се изработиха банери на заявили желание след мен, реших, че иска да го напиша публично. Направих го. И пак нищо не се случи. Сигурно си има причини за това.
 
От: Безплатна изработка на лого

webstil не постъпи коректно като първо пусна безплатна услуга, след това я направи платена и не изпълни "уж" поетият ангажимент за безплатни лога. Не е въпроса до логото и до парите а до това да се спазва, това което е казано!
 
От: Безплатна изработка на лого

itbs.jpg


Ей ти на, голям проблем го направихте, не било за пари, ама като трябва да дадете някой долар, голямо чудо става...
 
От: Безплатна изработка на лого

Ей ти на, голям проблем го направихте, не било за пари, ама като трябва да дадете някой долар, голямо чудо става...

Така като гледам ти си този който реве за пари! Първо предлагаш нещо, после не го изпълняваш, накрая трябвало да давам някой долар.

Няма да ти спамя повече темата, работиш добре, просто бъди коректен с хората!!!
 

Горе