Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Затова е и първата страница на темата, за да седнеш и да прочетеш, какво е искал клиента, а не да си пишеш само простотии....

Ти бластера не го ли позна? :lol:
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Блистер ти ли си ?!?
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Блистер ти ли си ?!?

Че кой друг? Но като гледам как се разтяга в другите теми, май и тук ще го яде бана или там в каквито листи са го вкарали. ;)

НО както и да е, той не е важен, важно е какво се случи с този велик сайт? :) :) :)
 
От: Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Още си е стария:
http://klimatici.info/
Че кой друг? Но като гледам как се разтяга в другите теми, май и тук ще го яде бана или там в каквито листи са го вкарали. ;)

НО както и да е, той не е важен, важно е какво се случи с този велик сайт? :) :) :)
 
Re: От: Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Още си е стария:
http://klimatici.info/

Баси вица е този сайт. ;) Ако някой поръча от тук климатик, аз лично ще се откажа от интернет подвизаването си. ;)

klimatici.info/remont-na-klimatici-html/

Това е много иновативно решение за URL адреси. :)

Ее, пожелавам им някой да вземе да им направи нещо по-добро. Но като знам каква е конкуренцията в тази ниша, с този бюджет не знам до къде ще го добутат. :)
 
От: Re: От: Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Баси вица е този сайт. ;) Ако някой поръча от тук климатик, аз лично ще се откажа от интернет подвизаването си. ;)



Това е много иновативно решение за URL адреси. :)

Ее, пожелавам им някой да вземе да им направи нещо по-добро. Но като знам каква е конкуренцията в тази ниша, с този бюджет не знам до къде ще го добутат. :)
Преувеличаваш. Лол, за 1к лева, ще се избият да им правят сайт.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Преувеличаваш. Лол, за 1к лева, ще се избият да им правят сайт.

Добре, брат. :)

Настисни тук: https://www.google.bg/search?q=климатици&gws_rd=cr,ssl&ei=0nNKVeqXB4mZsAGAlYHQBw

И виж тези сайтове:

zora.bg/klimatici

vimaks-klimatici.com

vimax.bg

technomarket.bg/browselist/135/air-conditioner

climamarket.bg

klimaonline.bg

Ако някой направи подобни сайтове с такива функции за тези пари, да свирне. :)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Според мен поне 10 оферти е получил колегата. Една от които и моята, но нещо отече ...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Според мен поне 10 оферти е получил колегата. Една от които и моята, но нещо отече ...

Колега,
Всички оферти съм ги предал, човека е информиран за тях. Оттам нататък на кой да възложи проекта избира само човека....
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Да, да това стана ясно. Не говоря за нечия вина. Просто много коментари се изписаха, че няма да се хване никой за под 1000лв, а смятам, че е имало доста оферти.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Да, да това стана ясно. Не говоря за нечия вина. Просто много коментари се изписаха, че няма да се хване никой за под 1000лв, а смятам, че е имало доста оферти.

Оферти имаше....минимум 20
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Оферти имаше....минимум 20

Тук определено са получени много оферти. Важното е клиента да знае кое ще му свърши работа и дано не се подведе по най-тънката цена както е практика тук. :) Успехи и дано скоро видим продукт на някоя от офертите. ;)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Тъй като вече тая тема е тотален скрап поне кажете колко оферти са отгораряли на изискванията.
0 от 20 или е имало някой много на зор за пари :)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

аз съм SEO-то. Link building (добавяне сайт в бг директории). Добавяне на сайт в 150 бг директории . Поздрави!

То ако си мислиш че добавяне на сайта в директории е SEO жестоко се лъже! Има една група хора французи, който изнудват големите магазини за пари. Ако не им дадат пари, ще добавят сайта им в директории, абсолютно същите като твоите.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

искаш да кажеш, че е грешно ли? Link building-а не е SEO. Мойте са повече фирмени каталози .
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

искаш да кажеш, че е грешно ли? Link building-а не е SEO. Мойте са повече фирмени каталози .

Искам да кажа, че това което правиш не е линк билдинг и не е сео! До някаква степен може да мине за линкбилдинг, но определено това няма да бъде в полза на сайта от гледна точка на SEO-то. Няма значение на каква тематика са каталозите, важно е какви са домейните, какво е съдържанието на публикувания текст, какъв е анкор-а на линка, за колко време са публикувани и така нататък.

Правилното е в 150 директории да имаш 150 различни и уникални текста не един и същ!
Правилно е в 150 директории да имаш минимум 15 различни линка, като анкорите трябва да са различни също има и други условия!
Правилно е в тези 150 директории съдържанието да не се публикува за 1 час или ден, ами на седмица по 5 макс 10 линка.

Има и други правила, но ме мързи да ги пиша, понеже ти така и така няма да ме разбереш :)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Интересното е, че няма как да буде направена конкретна оферта, при неконкретно задание. Каквото и да бъде предложено като цена, най вероятно ще е надуто защото няма ясни параматри. От друго страна, малко са хората дето ще си загубят времето да правят проект на сайт и да си загубят 2-3 часа просто еи така.
В случая варианта е или почваш работа с някои и тои ти планира саита, или плащаш на някои и тои ти прави проелта и посюед с него чакате оферти...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

ако си мислиш че добавяне на сайта в директории е SEO жестоко се лъже!

:D
Бях се отписал от темата, а тя задобряла.
 

Горе