Изследване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

Re: От: Исзледване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

И задължително ще наблегна на местата, от където съм събрал информацията :)

Една репутация от мен имаш. Това наистина ще ме зарадва много. Също така, ако имаш нещо наум, може да погледнеш тук: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Доста хора ще намерят доста интересни неща, ако искат да се развиват в областта на бизнеса и интернет маркетинга, като цяло.
 
От: Исзледване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

Здравейте, благодаря Ви много за отделеното време. Виждам, че някои от Вас искате да допълните нещо, нищо не ми пречи да изкажете мнение по въпроса и да ми предложите още въпроси за да се получи едно по добро изследване. :)

И задължително ще наблегна на местата, от където съм събрал информацията :)

Вероятно вече си събрал немалко информацията, така че моят съвет е да не пипаш вече въпросите, за да не се наруши чисто статистическата обективност. А кой е университетът, където все още студентите сами работят върху дипломните си работи, ако не е тайна? Питам от чисто любопитство, макар че подозирам точно кой е. :)
 
От: Исзледване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

Вероятно вече си събрал немалко информацията, така че моят съвет е да не пипаш вече въпросите, за да не се наруши чисто статистическата обективност. А кой е университетът, където все още студентите сами работят върху дипломните си работи, ако не е тайна? Питам от чисто любопитство, макар че подозирам точно кой е. :)

Значи колкото до въпросите няма да ги сменям просто ще цитирам част от тях в дипломната ми работа, все пак ми трябва обем. Знаете как е в България :) Иначе университет е ПУ Пловдив, като цяло не съм доволен от обучението ми, но смятам, че личната ми мотивация ми помогна да навляза в тази сфера. Така, че смятам да се занимавам сериозно с това и дори работя, на частно от време на време. :)
 
От: От: Исзледване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

От доста време не съм виждал новорегистриран с такива качества.

като цяло не съм доволен от обучението ми, но смятам, че личната ми мотивация ми помогна да
За това имаш реп от мен! :D

Ако ми остане време, ще коментирам отговорите конкретно.
 
От: Исзледване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

Имаш още 1 анкета и от мен :)
 
От: Исзледване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

Хайде и от мен една. Доста интересно си я направил :)
 
От: Изследване на младите преприемачи в Интернет. Дипломна работа.

И аз се разписах , успех!
 

Горе