Инвестиране на 20 000 лева ?

От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Какъв тип сайт са деинддексирали? Може да побеседваме върху това и да изберем вариянт в които да се миманва повече между капките (вики скириптове/ инфо блогове / на мен за последно като Г последно ми бяха деиндексирали сайт февруари 2009 и имах чустовото че екипа ни се разпада и аз се бях юрнал да девирсифицирам бизнесите и да инвестирам офлайн и чуството ми е познато затова ще ти дам няколко съвета

Първия е оптимизираи за яхо/бинг след обединението на серпа имат достатъчен пазарен дял че да си струва :) Един добър човек /сайт не може да бъде спрян от шепа хеитващи бедни индииски скапаняци пък били те и работещи като едитори за най голямата търсачка... От обединението на сам този сайт само от нови клиенти ми вади повече от адекс.бг

Вторият вече го споменах скриптове които минават между капките викита социални мрежи инфоблогове

третия все пак няма лошо да се ослушваш и за офлайн бизнеси пази си паричките и ако ти изпадне възможност стреляй но не го превръщаи в самоцел кризата все още не е свършила и тепърва ще изпадат по добри предложения / може да ти изпадне да се включиш като партньор в някои развит бизнес позакъсал за кеш /

Не искам да споделям линк в момента, но става на въпрос за ревю сайт на weight loss "free trial" оферта на copeac.
Ранквах се на първа страница при търсене на името на продукта. Контента беше 50/50 уникален.
За линк билдинг : събмит на социални мрежи от дп, 100 профил линка(имам съмнение че може да е от това) и няколко статии в ezine.

Резервният вариант с яху/бинг е добра идея, но по мои наблюдения алгоритмите са им коренно различни. При 1-ва страница в гугъл съм на 7-8 при ях.

Кризата може да бъде възможност за един чудесен старт на бизнес/и.
Вико, за доставката на 1 или 10 машини винаги можеш да се възползваш от доставка чрез транспортна фирма. Ако решиш конкретно какво и от къде, мога да ти помогна с избора на фирма. Сумата за доставка зависи от теглото и размера на стоките.
Харесва ти идеята за отваряне на магазин, но прочетох в друга тема, че свободното време ще ти е кът. Силно препоръчвам в началото на бизнеса лично ти да си там, а не да разчиташ единствено на персонал. Така ще усетиш какво се търси, какво да промениш, какво да добавиш. Може би наистина най-добре ще е сега да си завъртиш онлайн проектите, а офлайн бизнеса да почака сгодно време и добра идея.

Засега оставам онлайн :)

Всички имате по една бира от мене. Кой има път накъм Кюстендил да свирка :)
 
Re: От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Не искам да споделям линк в момента, но става на въпрос за ревю сайт на weight loss "free trial" оферта на copeac.
Ранквах се на първа страница при търсене на името на продукта. Контента беше 50/50 уникален.
За линк билдинг : събмит на социални мрежи от дп, 100 профил линка(имам съмнение че може да е от това) и няколко статии в ezine.

Резервният вариант с яху/бинг е добра идея, но по мои наблюдения алгоритмите са им коренно различни. При 1-ва страница в гугъл съм на 7-8 при ях.



Засега оставам онлайн :)

Всички имате по една бира от мене. Кой има път накъм Кюстендил да свирка :)


може да пробваш да ранкнеш един вътрешен пеидж от дригг социална мрежа за такива стаии линкващ към офертата за същия киурд по същата схема малко е вероятно да го деиндексират поне не съм наблюдавал таков нещо такова

а за преправиш сайта за алгоритама на бинг и яхо имаш цялото време на света г няма да го върнат щотот едиторите им са се таковали...

Иначе Каприз е права бях чел статия че много успешни бизнеси са стартитрани по време на криза
 
Последно редактирано от модератор:
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Със сигурност щях да ги вложа в някой уеб сайт :) Но трябва добре да се измисли идеята му.

Не е лоша идеята с търговия - щях да внасям стока от чужбина, която (ще) се продава успешно в България.
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

чесно казано не знам какъв офлайн бизнес може да се започне с 20 000 лв... освен сергия :) ... за онлайн трябва да е възможно почти всичко.
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

чесно казано не знам какъв офлайн бизнес може да се започне с 20 000 лв... освен сергия :) ... за онлайн трябва да е възможно почти всичко.

БАХТИ БЕДНИТЕ НА ИДЕИ ХОРА!!!
Виждал ли си 20 000 лева? Ако да какво ти идва да ги направиш като ги видиш ?
Ако не - какво бити дошло да направиш с тях ако ги видиш ?
Сергия се отваря с 2 000 лева!
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

20 000 лв. са както много, така и малко пари. Всичко зависи от Идеята(не случайно я пиша с голямо "И"). Лошото е, че се намираме в държава, в която нещата са доста изкривени, а и манталитета на много от хората е меко казано странен.
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Здравей,
10 бона ги влгаш в акции, диверсифицираш останалите 10 бона - 5 бона в някой фонд да ти управлява парите, до 1 година при тези цени на акциите ни и с бъдещата преспектива на разтеж спокойно ще си ги върнеш.
Останлите 5 бона си правиш сайт щото все пак трябва и да бачкаш няма мързелуваш я - генерираш яката идеята и я реализираш и няма как да не докараш доходи.

Ако искаш офлайн и при наличието на земя - пчеларстовото е чудесен бизнес, но и ти трябат доста познания. Средно за година и половина се връща инвестицията.

Поздрави
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

20 000 лв. са както много, така и малко пари. Всичко зависи от Идеята(не случайно я пиша с голямо "И"). Лошото е, че се намираме в държава, в която нещата са доста изкривени, а и манталитета на много от хората е меко казано странен.


Напротив - точно в такава държава се правят лесно и бързо пари, стига наистина да имаш добра идея!
В една англия ще ти е 100 пъти по трудно да пробиеш отколкото тук!
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Дайте ми тези 20 бона ,пък аз ще намеря къде да ги вкарам.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Относно какъв бизнес можеш да започнеш с 20к(офлайн)
1Правиш първи списък за какво българите харчат най-много пари
2Правиш втори списък каква е конкуренцията в града ти,спрямо първия списък
3Правиш трети списък какъв бизнес ти е най насърце,спрямо извода от първия и втория списък

Ще се изненадаш от резултата от проучването си:).
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Изненадата ще е от това че всъщност няма да има къде да ги вложи тези пари по тази система
Най много пари хората дават за :

1.Храна
2.Сметки за ток, вода и телефон
3.бензин нафта или газ

Конкуренцията в първа и трета ниша е голяма а във втора е монополно положение

Третия списък няма смисъл да го прави спрямо горните два списъка защото с 20к може само да се снима до някой подобен обект
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Моите уважения. Но директно ти казвам, че с 20 000 можеш и трябва да правиш САМО ЕДНО - да търсиш още хора с възможност повече от 20к. Ако намериш други хора с малки суми, внимавай как ще се договорите, за какво и до кога. Най-добре е да търсите заедно онзи със значително над 20к бюджет.
Кафета, бизнес модели внесени отвън, иновативни идеи, интернет бизнес с 20к е 99.99% невъзможно и дори да е бъди готов да компенсираш липсата на фифансов ресурс с личния си мир, дори в случая на фризьорски салон копенсацията ще значителна. Представи си какви саможертви са за интернет бизнес, да не говорим за иновации. Народната поговорка е дсота правилна. Парите отиват при пари. Имаш ли 20к, търси още 20к, за да имаш 40, за да търсиш 40 и тн. С това тази тема се изчерпва.
Ако все пак решиш да си изфукаш 20 хилки, недей да мислиш за бизнес, приемай го като образование. Личен съвет. Ще ти спести много нерви.
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Ще се съглася, до някъде с YellowPages.bg. 20 хиляди лева не са достатъчни за започване на самостоятелен малък бизнес в България...Имам въпросният горчив опит, няколко пъти...;) При това сумите, бяха доста по-солени...
Според мен, въпросът е, какво се очаква от въпросната инвестиция..., да те изхранва или просто да вади малко повече от основния лихвен процент на година...?
Днес, от 20 годишната ми "демократична гледна точка", съм твърдо за инвестиране онлайн.За голямо мое съжаление, обаче към момента не разполагам с подобна сума...Така че всички инвеститори са добре дошли!!!Идеи и примери имам, при това пре-достатъчно.
Поздрави и успешен бизнес!
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Да, благодаря Ви. Темата е малко старичка, но може да послужи на друг. Направих избор да продължа онлайн.
Инвестирах малка част от парите в 15-ина домейна, по 3 статии за всеки. Екзакт мач са, 2к+ търсения месечно. Промотирам CB и MH
Социал букмарк за всички, събмит в артикъл директории и т.н. Вече направиха първата си продaжба :)
Останалото за кола :D
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Ще се съглася, до някъде с YellowPages.bg. 20 хиляди лева не са достатъчни за започване на самостоятелен малък бизнес в България...

Писна ми в тази и подобни теми да споря...
20 000 лева са си 20 000 лева оуууу
не били достатъчни...
предостатъчни са за 2-4 отделни малки бизнеса!
Това че някой няма акъл или го мързи не означава че не са достатъчни!
Не били достатъчни...
КОЕ СЕ ВОДИ ЗА МАЛЪК БИЗНЕС ТОГАВА?
със 100 000 лева ли?
А КОЕ Е СРЕДЕН ТОГАВА?..

20 000 лева са средна заплата за 4 години!!! не били достатъчно за малък бизнес...
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Колега, имаш цялото ми уважение, НО:
1."20 000 лева са си 20 000 лева оуууу
не били достатъчни...
предостатъчни са за 2-4 отделни малки бизнеса!
Това че някой няма акъл или го мързи не означава че не са достатъчни!" , със същия успех мога да ти дам на ръка 5 лева, за да стартираш нов частен бизнес...Не ми се влиза в детайлни сметки и доказателства, просто споделих личен опит!Вярвам, че ако се познавахме лично, нямаше и да предположиш за липсата ми на акъл, както и за наличен непреодолим мързел...;)Иначе по принцип си прав, че който иска да постигне нещо, просто го постига!:)
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Абе истинския бизнесмен тръгва от кофите и намира начин да прави пари :)

Те това се търси в задачата, иначе с 50-100к и баба знае :)
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Спорът е леко безсмислен. 20 хил. лв може да са както много така и малко - зависи, в какво ги влагаш и какъв е бизнесът. Факт е, че и в България, и в на други места можеш да започнеш с тази сума. Това, че при вас конкретно не са се получили нещата не значи, че не може ;)
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

О.К.
Вие сте истинските бизнесмени, вие сте бъдещето.Само имам, един несъщесвен въпрос, щом знаете: "истинския бизнесмен тръгва от кофите и намира начин да прави пари" и "България, и в на други места можеш да започнеш с тази сума" как сте финансово, колко по 20 бона вече имате?
Момчета, не ме разбирайте погрешно..., желая Ви само успехи сега и за в бъдеще!
 
От: Инвестиране на 20 000 лева ?

Ние тука само социално слаби сме се събрали ти не знаеш ли? :lol:
 

Горе