Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

webstil

Well-Known Member
Трябва ми надежден интернет сайт,туул за проверка уникалността на статия, но не по метода, който сравнява оригиналния текст с пренаписаната статия, а изобщо търси в нета за подобна статия?
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Трябва ми надежден интернет сайт ... а изобщо търси в нета за подобна статия?

Най-добрият търсач в нета е това.
 
Последно редактирано:
Re: От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Пробвай с това. Аз ползвам него и съм доволен!
You must spread some Reputation around before giving it to Web Makers again.

Аз съм класик и си ползвам http://www.copyscape.com/

Нали говорим за уникалност на съдържанието.
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Advego Plagiatus както вече беше споменато, ама се инсталира. За вече качена в сайт, copyscape ползвам.
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Мерси много момчета. 94% Unique Content е добре нали?
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

94% Unique Content е добре нали?

Краткият отговор е: Да, добре е.

По-дългият отговор:
Зависи за какво го ползваш. Според мен някой хора много се вманиачават по това, да са уникални статиите. Вече ти показах възможно най-добрия инструмент за проверка на уникалността.
От своята практика си знам - когато си добър в това, което правиш, и с копирано съдържание не само ще си в топ-10, но и лесно ще заемеш първа позиция. А когато не знаеш какво правиш, когато егото ти е голямо, ако ще и не 100 %, а 1000 % уникална статия да имаш - ще си на последно място!
 
Re: От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

От своята практика си знам - когато си добър в това, което правиш, и с копирано съдържание не само ще си в топ-10, но и лесно ще заемеш първа позиция. А когато не знаеш какво правиш, когато егото ти е голямо, ако ще и не 100 %, а 1000 % уникална статия да имаш - ще си на последно място!

Като мине Пандата, на което място ще отидеш? Уникалността на текста е есенциална в seo-то.
 
От: Re: От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Като мине Пандата, на което място ще отидеш? Уникалността на текста е есенциална в seo-то.

Колко панди минаха - все съм си на първа позиция!
Когато се отпусна и не гоня първото място, а го правя за кеф, рядко излизам от топ-10. Както споменах - има си тънкости, който знае и може.
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Аз незнам адвего на какъв принцип работи...как проверява статиите?
дали 100% уник според него е 100% и за гоогле...


Мерси много момчета. 94% Unique Content е добре нали?

ако я минеш през адвего ще видиш, че са ти проблем няколко фрази - които ако малко промениш ще стигнеш 100%

но и 94 не е зле

Пробвай с това. Аз ползвам него и съм доволен!

не е лош :)
пробвах го с една статия - но е доста бавничък :)
 
Re: От: Re: От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Колко панди минаха - все съм си на първа позиция!
Когато се отпусна и не гоня първото място, а го правя за кеф, рядко излизам от топ-10. Както споменах - има си тънкости, който знае и може.

Абе то видяхме след тези ъпдейти колко тънкости изчезнаха. Не ми се спори на тази тема. Има начини, но рано или късно гориш.

Да не говорим за авторските права, че тази седмица няколко писма пратих по тази тема.

Копирането е кофти! Който разчита само на копирано съдържание и възползване от труда на другите, не заслужава място в Интернет. Точка.
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Пробвай с това. Аз ползвам него и съм доволен!
Докато усетя за какво иде реч, си проверих 5-6 статии, публикувани. На една ми даде 14% Unique Content?! :-o Как става това?
 
От: Re: От: Re: От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Да не говорим за авторските права, че тази седмица няколко писма пратих по тази тема.

Копирането е кофти! Който разчита само на копирано съдържание и възползване от труда на другите, не заслужава място в Интернет. Точка.

Напълно съгласен съм. И не ме разбирайте погрешно - нямам крадено съдържание. :)
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Здравейте,пиша тук,за да не отварям теми.Защо ми дават различен процент уникалност Advego и smallseotools? И то доста голяма разлика
 
От: Интернет сайт за проверка уникалност на статия?

Благодаря ви,щом изписва No results found for.... Значи всичко е наред,нали?
 

Горе