Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Sky

Well-Known Member
Май е време за:
Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!
Като им дадеш един реп и ги избиват лудите да търсят твои теми да се изсерат вътре затова е добре да се забрави обсъждането им.
Ако някой прекалява и злоупотребява си има репорти.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Ако не сте схванали идеята вижте по-долу. Така ще си спестим такива истерични пристъпи.
На такъв цървул като теб никой не продава нищо! Ти си ла*ното на форума! Добре е, че на всеки 2 седмици чакаш и ми даваш без повод РЕПИ, но по-добре си ги сложи отзад!!! Само така ще изпиташ истинско удоволствие!
П.С. Добре, че Блинки и Кул са ти "братовчеди"... иначе нямаше как да смърди толкова много този форум!



А ти домейни ли купуваш, Смешко ?! Имам чувството, че си грешка на Природата!!!
Нямам нищо против РЕПИ-те, но когато са дадени реално! А ти, помияр долен, чакаш само да минат 2 седмици и "даряваш"...
Виж какво, годините са ми доста повече от твоите, за да ме причисляваш към твоя пуберски екип. Нямам нищо лично против теб и не желая въобще да комуникирам и работя с комплексирани и психично обременени млади хора! Благодаря и си потърси друг "терен", за да си играеш и да привличаш чуждото внимание! За мен си безинтересен и скучен!



Абе, лаЙно комплексирано, като гледам ти си госпожичката на форума... Теб те толерират постоянно Админите, не мен или някой друг. Плюс това се обсъжда, че теб още те хранят мама и тати, а? Май ти си госпожичката и на форума и в къщи, само къде не са ти подарили още рокличка и панделки...

А колкото до насраните теми, намерил се кой да ми каже... :-o

Няма тема в която да си влязал и да не си я насрал, бедни ми Смехурко!!! :)

Бих те посъветвал: разбрахме че най-великото лайно на форума и вече престани да раздаваш РЕПИ без причина и да смърдиш по чуждите теми.

Отново ти казвам: Нямам нищо лично против теб, но не става ти да ме ебаваш и аз да си мълча. Просто приеми, че бизнес правя само с коректни и разумни хора, а ти нито си ми годините, нито на образованието, за да се занимавам с теб, пък за бизнес въобще не ставаш! Извинявай все пак ако съм те обидил, но размисли върху думите ми... Не разбрах само каква е твоята роля в този форум; Админ, Модератор, Спамер, Хейтър или Великият Диктатор ?! :)
 
Re: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Репутацията не е, за да си набележиш някой и да му даваш през определен период за определно изказване. Тя се дава по веднъж за конкретно мнение, на конкретния потребител.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Що не вземеш да организираш един форумен референдум? :) колко му е..нищо, че няма смисъл :lol: :lol: :lol:
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Пускам сълза.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Пускам две сълзи .... от смях
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Аз пък съм ЗА да ги има тези обсъждания ! Напълно заслужени са ти, уперчо, па се и хвалиш тук :clap: Я покажи сега и екселската таблица, в която си попълваш датите, по които следиш зорко кога ще минат 2 седмици :p
А че си най-толерирания от админите, е неоспорим факт, макар, че от "изказванията" ти тук и от осирането ти с редица клиенти, мирише та се не трае !
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Ивайло, винаги съм се чудила: Колко трябва да си безсилен и импотентен във всеки един аспект от живота си, за да се чувстваш велик, само когато раздаваш някакви форумни червени точки???

Че си толериран от админите (всъщност, само от Блинки) е очеизвадно. Че сереш по темите на хората - абсолютен факт. Че си малко истерично комплексарче е ясно на всички. Не знам защо си мислиш, че можеш да въвеждаш правила тук и да налагаш цензура???

Репутациите тук могат и трябва да се обсъждат, защото с тях се злоупотребява - най- вече ти го правиш, така че ...аре бегай да поревеш на мама в скута, колко е несправедлив животът.

Като сееш ветрове ще жънеш бури, мойто момче. Deal with it! :) Никой няма да те подкрепи!

п.с. И да не забравиш да ми цвъкнеш и на мен дежурната ряпа с коментар:''ай сиктир, ма курво'' :)


Обаче и заглавието кърти! Написал го, все едно вече е факт.:D
 
Последно редактирано:
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Nandibandi.... ставаш за профайлър и психолог в ДАНС. Ако замениш израза "скута на мама" с "акаунта на баба" ще имаш 100% съвпадение на профила.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Nandibandi.... ставаш за профайлър и психолог в ДАНС. Ако замениш израза "скута на мама" с "акаунта на баба" ще имаш 100% съвпадение на профила.

Неееее! Акаунта на баба е само за бизнес сделки - от тия коректните, дето автоматично отиват в черната тема ;)
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Nandibandi.... ставаш за профайлър и психолог в ДАНС. Ако замениш израза "скута на мама" с "акаунта на баба" ще имаш 100% съвпадение на профила.

Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn.

:) :)
 
Re: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

На някой му е възбудено предколедно. :) Хахахаха, кви правила, кви пет лева.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Ако някой прекалява и злоупотребява си има репорти.
Ти самият си го каза... Не се занимавай с глупости. Против!
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Аз заради такива като това момче- авторчето и още 2-3ма спрях да пиша и да влизам. Като гледам, доста хора са направили като мен. Да си ги толерират админите, форума си е техен. Ето и коментара му стои:
Цитат Първоначално написано от uphero Разгледай мнение
Владко за пореден път се убедих, че имаш голям празен балон вместо глава.
Ето я и страницата на темата, където ме е обидил.
Аз такива- ако не ми е рода ще го изгоня, а ако ми е роднина, ще му тегля един бой и тогава ще го изгоня. Само този хейтър е изгонил поне 20-30 човека от този форум, ако тръгнем да гледаме и назад в годините, числото може да стане трицифрено.
Темата е за кофата, както и авторът и.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Аз заради такива като това момче- авторчето и още 2-3ма спрях да пиша и да влизам. Като гледам, доста хора са направили като мен. Да си ги толерират админите, форума си е техен. Ето и коментара му стои:

Ето я и страницата на темата, където ме е обидил.
Аз такива- ако не ми е рода ще го изгоня, а ако ми е роднина, ще му тегля един бой и тогава ще го изгоня. Само този хейтър е изгонил поне 20-30 човека от този форум, ако тръгнем да гледаме и назад в годините, числото може да стане трицифрено.
Темата е за кофата, както и авторът и.

Грешен ти е подхода и не трябва да хвърляш знамето веднага и да си тръгваш. Погледни го от смешната страна, той и без това друга няма.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Грешен ти е подхода и не трябва да хвърляш знамето веднага и да си тръгваш. Погледни го от смешната страна, той и без това друга няма.

Тя вече не му е и смешна страната, отдавна е жалка, да не казвам гротескна.(Поне в моите очи). Няма смисъл да си губя времето и да се обяснявам на такива. Жалко за форума, че му смъкват нивото и репутацията. Колко хора е измамил този келеш? И те на колко хора са казали, че ги е измамил, а админите го толерират? А колко хора от активните потребители са направили същата констатация? Между свобода и свободия, майтап и обида, толерантност и гевезелък и т.н. е много тънка линията и редовно се прекрачва, а дадения случай направо се погазва.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Най-голяма вина имат админите тук. Не защото не взимат мерки за едно комплексирано гневно на целия свят пубертетче, а защото в стремежа си да бъдат възможно най-толерантни допускат и други подобни индивиди да сипят пумията си.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Що не вземеш това твое ново правило и да си го мушнеш отзад в пъпчасалия пуберски задник. Може би, ако направиш по една свирка на всичко мъжко във форума, някой да се смили и да подкрепи лайняното ти предложение...
"Готин" отново ти казвам не се занимавай с мен, за да не разбереш наистина какво значи истерия! Поздрави и не забравяй да се оплачеш на баба и "братовчедите" ти. ;)
 
Re: От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Най-голяма вина имат админите тук. Не защото не взимат мерки за едно комплексирано гневно на целия свят пубертетче, а защото в стремежа си да бъдат възможно най-толерантни допускат и други подобни индивиди да сипят пумията си.

Ако зависи от мен, щеше да има коледна почивка за определени хора. И да не ми се сърдят някой, но поне така ще помислят върху начина си на държание тук, а може би (ако оня горе е рекъл) и в не само тук.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

%2525D1%25258A%2525D0%2525BF%2525D1%252585%2525D0%2525B8%2525D1%252580%2525D0%2525BE%2525D0%2525B1%2525D0%2525BB%2525D0%2525B8%2525D0%2525BD%2525D0%2525BA%2525D0%2525B8.jpg
 

Горе