Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

От: Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

12345678910
 
Последно редактирано:
От: Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

12345678910
 
Последно редактирано:
От: Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

Знам знам трудно е човек да надскочи егото си. Успя да издържиш точно 3 минути! Голямо геройство и изкушение е да риташ "паднал" човек, а ако се понаведеш и подадеш ръка ....можеш да спечелиш приятел?!? ;)

ей, много трудно стопляш - що си мислиш се занимавам с тебе? я ми разгледай другите мнения и пак си помисли що не ти пиша с главни букви КАКТО НАИСТИНА МНОГО ОБИЧАМ!!!

МАРШ У ФАЙВЪРА СЯ! ама изчакай уимбълдана щото ония не прощават и ако те метнат с поръчки няма отърване,

те нека те метнат тогава ще видиш кон боб яде ли, там е така:
- докато имаш неизпълнени поръчки не можеш да затвориш гига
- клиентите пък като видят, че имаш поръчки в опашката решават, че си много търсен и поръчват от тебе и така кръгът се затваря

работиш като вол и колкото повече бачкаш толкова повече нови поръчки ти влизат. Ще се молиш след шест месеца да спрат да поръчват за да затвориш гиговете и изобщо няма да ти пука за парите. За по добра школовка за фрилансър от това обаче аз не се сещам
 
От: Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

12345678910
 
Последно редактирано:
От: Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

Приятно ми е, Иво. А ти с какво точно се занимаваш?

във файвъра ходи ли?

аре ве човек - почни я от единия край! Само работата ще те научи, стига се пази
 
От: Искам да работя като фрилансер, но не знам как се почва?

Колеги, всяко начало е трудно, но още по-трудно е за човек, без възможност за физически труд. Долавям потенциал в момчето, но не като дизайнер, а като писач. Притежава нестандртен стил на писане, който би могъл да му бъде в полза. Хайде да не спамим темата вече и който има желание да му подаде ръка, нека го направи от сърце. Може да опита с текстове по зададени от вас теми...
 

Горе