Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

От: От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Едното губи смисъла си ако не се вижда от останалите.

Нещо като айфона. :)
 
От: От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Де тоя късмет? Ножовете са ми (умерена) страст.
Ама не е еквивалентно - едното е аксесоар/украшение, другото е инструмент/играчка.
Едното губи смисъла си ако не се вижда от останалите. Другото е за твои собствени нужди и дори не го мъкнеш в джоба, ако си в социална обстановка/ситуация.

Покрай празниците хората се вълнуват от подобни теми.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Ръчните часовници вече не са на мода. Сега е модерно да имате джобен часовник с вграден телефон и купища излишни програми, който има изчислителната мощност на стария ви лаптоп.

06_archimedes_35438535_620x433.jpg
 
Re: От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Ръчните часовници вече не са на мода. Сега е модерно да имате джобен часовник с вграден телефон и купища излишни програми, който има изчислителната мощност на стария ви лаптоп.

06_archimedes_35438535_620x433.jpg
Абе смених 10 GSM-а, но пак не могат да заместят часовника. Някак си не ги чувствам да са ми точно за това. Часовникът, както казахме, не е само ориентир за времето, но и бижу, което носят мъжете. Телефонът си е телефон, това, че има 100 функции си е само бенефит, но като цяло не бих ползвал телефона като заместител на часовника. Все пак и още си го имам оня тик с въртенето на ръката и погледа към дланта ми. :)
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Най-готино е да питаш някой с много намазан часовник за часа и тръгва да вади телефона :D Някои навици трудно отшумяват ...
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Най-готино е да питаш някой с много намазан часовник за часа и тръгва да вади телефона :D Някои навици трудно отшумяват ...

Има хора, който ги носят само за аксесоар и дори не работят :)
Знаеш ли, че в нашия сайт имахме един модел, който стоя много време.. и накрая го поръчаха и се разбрах с момчето да му го дам лично и при предаването момчето вместо да го сложи го изпусна на земята на цимента.. и вика е нищо аз така и така ще го нося само за красота :Д :Д
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Като гледам, тук са се събрали доста комплексари, който искат да компенсират липсата си на качества и умения с едно от малкото наглед ценни неща, които могат да сложат на ръката си, като скъпия часовник.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Забавна тема :)

Аз имам доста повече часовници от колкото ръце и пак нови си купувам, просто ми харесва.
Въпроса не е до комплекс а до лично желание.

Аз с часовник спя/е... и т.н като част от ръката ми го чуствам.

Относно това да ли си струва да се вземи нещо за 500лв или да караме с от 15лв - въпрос на възможности !

По - темата мога да пиша много, ама нямам желание за повече от това.
 
Re: От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Като гледам, тук са се събрали доста комплексари, който искат да компенсират липсата си на качества и умения с едно от малкото наглед ценни неща, които могат да сложат на ръката си, като скъпия часовник.
Аз пък не съм съгласен с това. Не знам защо един часовник ще те направи много голямата личност. Той е просто бижу, а като всеки и ти не би сложил некво менте за 20 лева на ръката, нали? Не говорим за случаите, в които ти трябва часовник за да катериш баира на някоя планина. Тогава не е нужно да си със скъп, а просто с нещо, за да имаш ориентация. Нищо, че и gsm си имаш.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Аз пък сега се натъкнах на един онлайн магазин, който няма телефон за връзка. Мисля да купя часовник, а ми трябва бърз отговор и трябва да им пиша писма. Доста е неудобно ...
 
От: Re: От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Аз пък не съм съгласен с това. Не знам защо един часовник ще те направи много голямата личност.

Никъде не съм писал, че часовникът те прави много голяма личност. Явно изречението ми е сложно за теб и ще трябва да го разбивам следващия път на прости съставни.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

По принцип няма лошо, ако се прави за правилната кауза. Някои момченца искат да станат големи и уважавани бизнесмени като пораснат - защо да не започнат да градят стила си отсега? Аз се мацам с гримове и седя пред огледалото по половин час от 14 годишна. Хората си харесват някакъв стереотип и си го следват. Мъже с каквито и да е бижута по принцип са смешна гледка, но часовникът не е задължително да изглежда лъскав и блещукащ. Подобни типове аксесоари пасват на имиджа на негри, сутеньори и хомосексуалисти. Ако това ви е целта, купувайте си лъскави часовници, слагайте си обеци, огърлици, синджирчета, кръстчета, гривнички, скубете си веждите през ден, ползвайте гел за коса и мечтите ви ще се сбъднат :)
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

И аз съм на мнение, че не може форумни юзъри да си купуват часовници и гсм-и без да се допитат до мнението и да получат официално разрешение от представител на Hater-ската груп(ировк)а! Отде накъде?!

Виждам, че харкон вече е поел Блинки. И аз съм леко свободен и мога да консултирам няколко желащи за покупка на джунджурийки днес. Евентуално може дори да им разпиша бележката, та да могат да отидат и да си вземат...

Ма отсега да кажа, чи ако мислите да ми са прайти и да ми са гъзарейти с некви циферблат-enhanced гривнички за над 200 лева, ... Помислете си пак.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Ясно трябва пак да ходим до магазин за един лев за да покажем, че не сме комплекасри. Ами добре може да продам бмвто и да зема опел бива а, щом форумните капацитети така смятат ще зема да ги послушам няма как.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Ясно трябва пак да ходим до магазин за един лев за да покажем, че не сме комплекасри. Ами добре може да продам бмвто и да зема опел бива а, щом форумните капацитети така смятат ще зема да ги послушам няма как.
Зависи коя година е бмв-то.
Ако е преди 2010 - комплексарщина е. Продавай веднага.
След 2010 - там вече си в лигата на гъзарите и си ауто-approved.

Следващия.
 
От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Не знам, защо хора, на които не им харесва да носят часовници и не са им страст, се опитват да убедят другите, че видиш ли, ако не носиш часовник спечелен от пуканките, значи си страшен комплексар. Както казах по-горе, който не гледа на часовника, като неизменна част от външния си вид и аксесоар за собствено удоволствие, няма да разбере хората, които дават що-годе сериозна сума за часовник.
Относно това как трябва да изглеждаш на среща свързана с пари (защото думичката "бизнес" е табу в тоя форум и предполагам, че за "бизнесмени" се считат само големите играчи на фондовата борса), ако от далеч си личи, че си облечен от "Липненски" никой няма да те вземе на сериозно... Това е мое мнение и е в следствие само офлайн опита ми и не искам да ангажирам с него хората, които си мислят, че няма значение как изглеждаш при работните си контакти и запознанства....
 
От: Re: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Изтрих последните глупости. Извинявам се на автора. :)

Е как няма да ги изтриеш. Те бяха голяма излагация за теб.
 
Re: От: Искам да си купя часовник. Дайте малко акъл откъде и как

Ръчните часовници вече не са на мода. Сега е модерно да имате джобен часовник с вграден телефон и купища излишни програми, който има изчислителната мощност на стария ви лаптоп.

06_archimedes_35438535_620x433.jpg

и по време на бизнес среща ако искаш да погледнеш колко е часа ще изглеждаш като бащицата на нобеловите награди...
 

Горе