Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Мисля, че нови избори веднага, на момента не е много разумно
Ако това правителство си подаде оставката, президента ще назначи служебно правителство, което ще е пак на Герб
Това ли искате?
Нека променят изборния закон и да насрочат нови избори за догодина, заедно с изборите за евродепутати
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Мисля, че нови избори веднага, на момента не е много разумно
Ако това правителство си подаде оставката, президента ще назначи служебно правителство, което ще е пак на Герб
Това ли искате?
Нека променят изборния закон и да насрочат нови избори за догодина, заедно с изборите за евродепутати

Много ясно, че не е разумно! Духовния ти водач няма да влезе в парламента :lol:
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Да, точно нови избори ни трябват и така вече ще е сигурно, че трябва да се замислим за терминал 2. Пак ще го повторя, мутри и олигарси винаги ще има и ще са във властта, защото трябва да останат богати и с власт. Това, че утре ще е друг не означава, че няма да ги има. Даже ще е по-зле, защото съм сигурен, че по-прости ще дойдат.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Мисля, че нови избори веднага, на момента не е много разумно
Ако това правителство си подаде оставката, президента ще назначи служебно правителство, което ще е пак на Герб
Това ли искате?
Нека променят изборния закон и да насрочат нови избори за догодина, заедно с изборите за евродепутати

И в закона да пише ясно, че ГЕРБ се поставя извън закона! :lol:

А бе, що не вземат да върнат член 1 от старата Конституция?! :clap:
 
Последно редактирано:
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

И в закона да пише ясно, че ГЕРБ се поставя извън закона! :lol:

А бе, що не вземат да върнат член 1 от старата Конституция?! :clap:

Не е нужно, да пише така
Има достатъчно материал да се разследва тяхното управлението и да им се търси съдебна отговорност
Ако има истински съд и прокуратура, всичко ще си дойде на мястото
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Кой да ги разследва? Много бързо се забрави скандалното назначение на съдия Марковска, как Кокинов се отчита на Боко с обръщението "шефе", а кой назначи и Цацаров? Пак ГРОБ, е кой да ги разследва, като навсякъде са техни хора
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

след изборите няма да има нови протести който и да спечели :) поне така мисля
заради това съм ЗА нови избори
 
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не е нужно, да пише така
Има достатъчно материал да се разследва тяхното управлението и да им се търси съдебна отговорност
Ако има истински съд и прокуратура, всичко ще си дойде на мястото
А предишните управления?
 
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

А предишните управления?

В тоя ред на мисли, Цацата вади от прахоляка разни случаи от преди 3-4-5 години и се чудя, защо не извади консултантските милиони на Доган?
Това ако не смърди яко, аз съм трамвай...
Или (отново) се вадят случаи само избирателно а?

Нищо няма да се оправи, докато на влезнат в затвора 200-300 души - от тия дето ни се лензят по телевизията всеки ден.

Ама това никога няма да стане. Ха на бас - след 2-3 години, осъдени 0. Включително Ц.Ц., ББ, и други инициали...
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

И кво излезе в крайна сметка, само 3ма искат ореХарски - мантата и шамара, и бареков... хахахаха
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

И кво излезе в крайна сметка, само 3ма искат ореХарски - мантата и шамара, и бареков... хахахаха
Е как бе, и аз ама да вид какво ще направят за тези 100 дни. Това ме интересува мен лично. :) Иначе парализа пълна. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е как бе, и аз ама да вид какво ще направят за тези 100 дни. Това ме интересува мен лично. :) Иначе парализа пълна. :)
Минаха почти половината. :)
Нали ще споменеш, дали са ти върнали ДДС-то до края на август. Тъкмо ще им изтичат 100-те дни... а и сега нали се опаричиха... :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Минаха почти половината. :)
Нали ще споменеш, дали са ти върнали ДДС-то до края на август. Тъкмо ще им изтичат 100-те дни... а и сега нали се опаричиха... :)
Не съм по ДДС, но ще спомена, ако чуя от някой. Мда, опаричиха се, дано да задвижат бизнеса, който предишните скапаха яко. За сега видях 3 неща, които се случиха - започнаха да връщат пари по европроекти, намалиха цените на тока, вдигнаха майчините добавки. Да, жалко че не режат наляво-надясно ленти, но все пак аз асфалт не ям. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

вдигнаха майчините добавки
Това не е положително нещо.

Между другото четох, че ДПС се готви да прокара закон според който на Главното Мюфтийство ще се връщат разни джамии-музеи, които са били действащи по време на Османската империя. Ама ще поживеем, ще видим.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не съм по ДДС, но ще спомена, ако чуя от някой. Мда, опаричиха се, дано да задвижат бизнеса, който предишните скапаха яко. За сега видях 3 неща, които се случиха - започнаха да връщат пари по европроекти, намалиха цените на тока, вдигнаха майчините добавки. Да, жалко че не режат наляво-надясно ленти, но все пак аз асфалт не ям. :)

То със заем всеки може да плаща, така и аз утре мога да карам амг или м5 ама това не е решението.. много праволинейно гледаш на нещатата.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

започнаха да връщат пари по европроекти,

Не си се похвалил в темата. :-o Или аз съм пропуснал?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Потръгна ли бизнеса? някои да знае :-o
:lol:
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Потръгна ли бизнеса? някои да знае :-o
:lol:

На Петък пазара продадох всичкия лилав фасул. На яка цена!
Но нямам конкуренция и не мисля, че е обективно да твърдя за всичкия фасул, че върви на яка цена, без остатък...
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Ако и другата седмица върви и аз ще засея :)
 

Горе