Каква бира пиете през лято 2012 ?

Synthetic

Active Member
Е, кажете..коя/кои марка/и предпочитате? Може и да споделите дали харесвате новите им вкусове с лимон, грейпфрут и т.н ? :)
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

предлагам ти да направиш една анкета, ще е по-лесно. Мисля, че даже в началото на лятото имаше подобна тема. Аз си пия Загорка.
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Да, замислих се за това, докато пусках темата, но тъй като има различни видове и марки бира не само от България, а и от цял свят, то за мен би било трудно да изброя повечето... дори по известните... :)
 
Има тема, само не е специализира за година. Но аз лично това лято бих основно няколко -

1. Старопрамен
2. Ариана Радлер
3. Каменица Фреш
4. Стела Ароа
5. Загорка Фюжън

Това е горе долу. Силно съм впечатлен от всички изброени. За това и само тях пих. ;)
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Като си с колата фрешбиричките са идеални.
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Аз предпочитам бира в кен и най-често избирач Ариана :)
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Аз въобще не пия никаква бира,нито какъвто и да е алкохол.Отказах го преди 1 година и половина и не ми се и иска да пия...незнам защо така :)
 
  • Like
Реакции: Alf
Re: От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Аз въобще не пия никаква бира,нито какъвто и да е алкохол.Отказах го преди 1 година и половина и не ми се и иска да пия...незнам защо така :)
А какво правиш на някакви подови - рождени дни, сватби, сбирки и други такива. Поне за наздраве и леко близване на чашата.

А бирата, аз лично трудно мога да я причисля към алкохол. Така де, там след 8мата се усеща ефект, но до тогава ще ти е нужен още един корем и здрав пикочен мехур. :) За това за пиене е ОК, но за нещо сериозно на маса, другата артилерия идва. Не знам как е при вас. Не пиех бира, но от скоро пропих. А сега и с подовите, направо смених и соковете. :)
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Аз въобще не пия никаква бира,нито какъвто и да е алкохол.Отказах го преди 1 година и половина и не ми се и иска да пия...незнам защо така :)

Хубаво е да пийнеш за настроение все пак. :) До колкото съм чувал бирата е полезна за бъбреците. Лично аз бирата и виното не ги причислявам към алкохола. :wink:

Аз бира рядко пия, и то само Heineken. По принцип избягвам понеже много надува корема и ми става тежко. И ако трябва да си призная страхувам се да прекалявам с бирата за да не ми висне корема, че срам и позор - мадамите ще бегат от мен :lol: Слава Богу на 34 г. съм в момента и корема ми е плосък и стегнат като дъска - нямам корем и не искам да имам.

Пия най вече бяло охладено вино лятото, като преди това замезвам със салатка и ракийца, или ако нема ракийца - Узо или Мастика, но Узото е по меко от Мастиката и по не цепи главата. След това минавам на винцето. :) Няма вечеря която да няма на масата вино. Никога не сядам да вечерям ако няма вино - отивам и купувам ако няма, но не допускам сух режим. :wink: Това при мен е закон! От както се помня е така, родителите ми без вино не вечерят - традиция в семейството ни. Зимата карам на червено вино всяка вечер, а лятото също не оставам без вино - както казах по горе бяло вино. Чудя се дали да пусна отделна темичка за винце ( любимото ми питие което обожавам ) ама не знам колко запалени винари има тука. :) Въпреки че вече вечерях и си пих дозата от винцето, сега ще си налея още една чашка като видях темата. :) Че така ми е сладко :) Вдигам тост за всички нас онлайн-предприемачи, да не ни лови криза, да прогресираме все повече, да имаме още по голямо развитие и без работа да не останем. Колеги Наздраве пожелавам на всички нас да сме живи и здрави, пожелавам успех и да ни върви на всички в онлайн-бизнеса. :beer:
 
От: Re: От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Макар и виртуално наздраве все пак смятам че е уважение. Да пием за здраве и успеха.

[video=youtube;vCNVBpZUeyA]http://www.youtube.com/watch?v=vCNVBpZUeyA[/video]
 
От: Каква бира пиете през лято 2012 ?

Фен съм на бирата но смея да твърдя, че тия Българските бири са гола вода като цяло. За тези с лимона на мога да дам мнение защото съм много анти. На скоро пих някаква ариана с вкус на лимон напомни ми за един швепс дето го имаше навремето (Битер лимон май се казваше), става ама няма нищо общо с бирата...
 

Горе