Какви карти за разплащане ползвате?

Какви карти за разплащане ползвате?

  • Дебитна

    Votes: 106 69.7%
  • Кредитна

    Votes: 7 4.6%
  • Имам и двата вида

    Votes: 36 23.7%
  • Нямам карта

    Votes: 1 0.7%
  • Непълнолетен съм и нямам карта

    Votes: 2 1.3%

  • Общо гласове
    152
От: Какви карти за разплащане ползвате?

VISA. Подновявана ми е 3 пъти. Точена е веднъж, но върнаха парите.
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Фирмена Виза от ДСК - има статут ка кредитна и е нормална Виза но нямам кредитен лимит към нея.
Виза електрон от Прокредит - тази няма нужда от представяне.
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Ползвам Виза Електрон от ДСК и съм доста доволен. Също така онлайн банкирането им е на добро ниво. Но ако става дума за фирмена карта бих препоръчал Уникредит Булбанк , защото са с по-добър статут като банка. :)
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Здравейте! Вярвам, че въпросът ми ще мине под знака на не до там интелектуалните, но предпочитам така, от колкото да допусна грешка. А самия въпрос е - ще си правя регистрация в PayPal и ми иска да се регна в една от двете форми - Personal Account или Business Account. Предвид това, че ще си извадя Visa Electron, с която мога да плащам в Pay Pal като физическо лице /на този етап/ предполагам няма да сгреша ако се регна като Personal Account, нали така?!
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

До колкото разбрах, ако ползваш за пазаруване - personal, ако е за продажби - premier или business account, но и аз не съм 100% сигурен и чакам отговор от някой по - запознат. Orle, сметката ти в каква валута е? Избрал ли си на коя банка да е?
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Visa Electron от Сосиете Женерал Експресбанк, валутата е USD.
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

PayPal не ми приема картата... въпреки, че е Visa Electron.... на банка Експрес банк.... самия издател е Борика, това би ли могло да е причината?
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Свържи се с банката или с оператор и ги питай. А къде точно се печатат и изработват пластиките на банките, вече не мога да кажа точно. Борика си е по принцип съвсем друга песен и през нея минават всички български картови транзакции на карти, issued in BG (BG ATMs + BG POSs).

Алтернативата е да си извадиш нова карта. При 3 опита – картата вече става неизползваема в PP system.

Поогледай и съседната тема.
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Всичко е наред с картата, проблема се оказа закъснение от страна на банката! Благодаря за напътствията!
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

VISA Electron от Уникредит Булбанк. До момента, да чукам на дърво, всичко е било наред :)
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Ползвам Visa и Visa Elecron. Разплащам се с тях по големите магазини, през Интернет и като пътувам в чужбина
 
Последно редактирано:
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Някой знае ли дали пейпал приема на Общинска банка картите, че тия в офиса май не са чували за пейпал...
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Всички Виза Електрон стават мисля.
 
От: Какви карти за разплащане ползвате?

Всички Виза Електрон стават мисля.

Абе попадам по форумите, че на някои банки не стават или дават проблеми... Но аз се отказах, ще последвам съвета на шерифа за виртуална карта към ДСК, струва ми се най приемливо.
 
От: От: От: Какви карти за разплащане ползвате?

Райфаизен според е мен е доста добра банка, използвам съм други преди! :)
 

Горе