Какви хора посещават predpriemach.com ?

хах е какво му е обратното бе човек :) За едно и също нещо говорим. Бутона в този си вид предразполага и съм такива юзери и към такова държание - съвсем нормално.
Нали писах - махни спамилажа от него и пак ще си говорим :) Няма да го махнеш - знам...
Това с търкането е пълна глупост. Доклади от флегми тип ружиел са съвсем целенасочени и нямат грам връзка с действителността. Да не говорим за филма в който се вкарваш с търкането.. още повече да не говорим за ебанята да си в положение на безпристрастност - НЕВЪЗМОЖНО.

Както и да е, за мен всичко е клиар! Знам случая, за това и на мен също, както на теб, хив не ми дреме, още повече да започна да лансирам нещо тук, как ли пък не. В крайна сметка темите-спамилки са готини, мен ме устройват принципно ахахаха

369335056_7008460002521295_719080001812857599_n.jpg

Абе ти малоумен ли си, това ти се обяснява, че като го натиснеш нямаш вече тия лайняни теми:


Не знам с какво са те удряли в главата, но явно трудно може да ти се обясни. Не е глупост да се трие спам, прави го цял свят, тук не се прави изключение. Мен лично са ме търкали много пъти, защото явно съм прекалявал в изказа си. Сега нали не си изненадан от нивото на форума? Огледай си писаниците, пълна трагедия си.
 
Виж файлът 30265

Абе ти малоумен ли си, това ти се обяснява, че като го натиснеш нямаш вече тия лайняни теми:


Не знам с какво са те удряли в главата, но явно трудно може да ти се обясни. Не е глупост да се трие спам, прави го цял свят, тук не се прави изключение. Мен лично са ме търкали много пъти, защото явно съм прекалявал в изказа си. Сега нали не си изненадан от нивото на форума? Огледай си писаниците, пълна трагедия си.


Пикльо, не ми дръж такъв тон, ами спри евтината ганджа и влез в час!
Офтопика си е точно тук, НАЛИЦЕ

oh.jpg
 
Пикльо, не ми дръж такъв тон, ами спри евтината ганджа и влез в час!
Офтопика си е точно тук, НАЛИЦЕ

Виж файлът 30266
Това, даже не е в правилната секция, но не виждам нищо притеснително в тема от този тип. Нали не съм само аз?
 
  • Like
Реакции: Vbb
Махнал си "политика", сега разрових. Но офтопика си е тук. Реално в офтопика всичко е спам, с малки изключения. Еми аз как ги намирам тия теми, като цъкам само на КАКВО НОВО, нямам време да снова из целия форум и се задоволявам само с НЕЩО НОВО :)
Също, в офтопика е толкова лесно да се прокраднат спамилки и провокативни теми, че не е истина, толкова е лесно. Дефа го прави с лекота, чам му завидех малко 😁
Махни го и офтопика, няма да сбъркаш. Сам виждаш, че пазара леко се е раздвижил, повярвай ми - не е защото лятото е хубав сезон, така е защото си махнал "политиката".
Набий повече на тоя пазар, всичко друго е търкано и е среда за бистрене на мозъци и кой е ПО-ПО-НАЙ
Който си го влече офф-а - той си го намира, че и ти можеш да си разпускаш там - нищо лошо ахаха (Кулис как го прави) Ама ако си се усетил КАКВО ЛИПСВА в БГ, значи ще хвърлиш усилия в "пазара" ако трябва и с нови раздели и тн галимации. Експерти и хелп - бол в нета също. ПАЗАР НЯМА, а щом се дерзае за развитие и доход от онлайна, значи трябва да се набива повече и повече, толкова повече, колкото и от непрекъснато дразнеща реклама на прах за пране, но поради незнайни (за някои) причини, продължава да се набива в нея, нищо че дразни ;)
А и най-сетне домейна може да започне да съвпада и с съдържанието :)
 
Махнал си "политика", сега разрових. Но офтопика си е тук. Реално в офтопика всичко е спам, с малки изключения. Еми аз как ги намирам тия теми, като цъкам само на КАКВО НОВО, нямам време да снова из целия форум и се задоволявам само с НЕЩО НОВО :)
Също, в офтопика е толкова лесно да се прокраднат спамилки и провокативни теми, че не е истина, толкова е лесно. Дефа го прави с лекота, чам му завидех малко 😁
Махни го и офтопика, няма да сбъркаш. Сам виждаш, че пазара леко се е раздвижил, повярвай ми - не е защото лятото е хубав сезон, така е защото си махнал "политиката".
Набий повече на тоя пазар, всичко друго е търкано и е среда за бистрене на мозъци и кой е ПО-ПО-НАЙ
Който си го влече офф-а - той си го намира, че и ти можеш да си разпускаш там - нищо лошо ахаха (Кулис как го прави) Ама ако си се усетил КАКВО ЛИПСВА в БГ, значи ще хвърлиш усилия в "пазара" ако трябва и с нови раздели и тн галимации. Експерти и хелп - бол в нета също. ПАЗАР НЯМА, а щом се дерзае за развитие и доход от онлайна, значи трябва да се набива повече и повече, толкова повече, колкото и от непрекъснато дразнеща реклама на прах за пране, но поради незнайни (за някои) причини, продължава да се набива в нея, нищо че дразни ;)
А и най-сетне домейна може да започне да съвпада и с съдържанието :)
Не всичко, дори има доста полезни теми. Там няма как да се махне, но тема, която "засира" общата флора и фауна на форума, автоматично се мести в Кофата или в Политиката, както често се случва с последно споменатата категория. На дефф-а темите, някои се местят, попадат от Офф-топика към Кофата, но като цяло темите там не заслужават слаба или никаква видимост. Честно казано щеше да е супер, ако всеки можеше да си персонализира какво иска да гледа, за момента нямаме такъв модул. Какво да си включиш, какво да изключиш. В момента пазарът определено изпреварва специализираните за форума теми. И съответно има и дадените префикси, за да се отличава.
 
Пикльо, не ми дръж такъв тон, ами спри евтината ганджа и влез в час!
Офтопика си е точно тук, НАЛИЦЕ

Виж файлът 30266
Ти да си разглеждал скоро офтопика, кьоравия?


А имаш ли идея защо е той? Случайно да си прочел надписа:

Тук можете да си говорите за всичко :)

Що ревете за глупости? Али Реза не му ли стана по-добре в някой епизод, че намирате драма тук, а не в турските си сериали?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Абе ти малоумен ли си, това ти се обяснява, че като го натиснеш нямаш вече тия лайняни теми

Всъщност доста "качествени" хора влизат у форума, обаче се въздържат да пишат като мернат спонтанните и непровокирани изригвания като това горе.

Има един отделен, невидим форум, на който контентът му е почти изцяло из лични бележки и само отвреме-навреме прелива в публичната част и загатва за съществуването си...
 
Не всичко, дори има доста полезни теми. Там няма как да се махне, но тема, която "засира" общата флора и фауна на форума, автоматично се мести в Кофата или в Политиката, както често се случва с последно споменатата категория. На дефф-а темите, някои се местят, попадат от Офф-топика към Кофата, но като цяло темите там не заслужават слаба или никаква видимост. Честно казано щеше да е супер, ако всеки можеше да си персонализира какво иска да гледа, за момента нямаме такъв модул. Какво да си включиш, какво да изключиш. В момента пазарът определено изпреварва специализираните за форума теми. И съответно има и дадените префикси, за да се отличава.

Не бе човек, ти не можеш да ме разбереш. Не толкова въпроса, че има и полезни теми, проблема е, че завлича към посока, която винаги ще провокира това, което искаш да избегнеш, пък да не говорим - пробваш се да възпиташ, което меко казано е невъзможно, освен това отстрани погледнато е и смешно.
Идеята е първоидващите с какво първо впечатление ще останат. Като са ти ТОП теми в ОФФ-а, колкото и полезни да има, отклоняваш вниманието към тях - неминуемо, задължително.., защото както ти казах те са ултра провокативни в същността си и предразполагат по всякакъв начин към подобно поведение, НАЙ-МАЛКОТО защото всеки нов иска да се "хареса" и приобщи по някакъв начин, мислейки си, че така ще станат по-лесно нещата ;)
Като влезе нов юзер и види, че тук се говори действително само за бизнес възможности (ако не вижда готината спамилка) колкото и бръмчалка да е, ще му трябва поне седмица време да се ориентира, че все пак може и да посерва тук безпроблемно и подобно на местните жители. Много ясно, че в един момент ще разбере за какво иде реч, но точно това ще го определи какъв човек е. Дали иска да се приобщи към разпускащите или към прагматичните и иниациативни да постигнат нещо. Освен това, много важно, е че по такъв начин се получава естествена бариера пред така или иначе предразположените към ташаци или пък тези, които по някаква случайност са търсели точно това до този момент, а именно - намерили са мястото където да фърлят мозък и лафове с тонове. То за това и последните години минаха какви ли не мозъци хаха Е да, в действителност натъпкаха супер як и алтернативен контент, но много далече от това, което ти показваш публично, че искаш. Е точно за това тия неща, които пишеш, че оле-мале "само някои" юзери преебвали нещата, че "само някои" теми засирвали приказката, еми точно тези ти изказвания нямат почва и абсолютно не са верни..
Пък и фактите са си факти! Колко цифра години минаха, ако беше прав, нямаше да се хвалиш едва ли не отчаяно "все пак пазара малко се пораздвижи".. :) За тия 15 ли са 20 ли са години, хората за внуци вече мислят, а тук още се разсъждава къде е проблема ахахаха Ами, няма какво да се дълбае, ако много искаш нещо, няма начин да не стане. Търсейки под вола теле, нито те оправдава, нито помага някому :p
 
Всъщност доста "качествени" хора влизат у форума, обаче се въздържат да пишат като мернат спонтанните и непровокирани изригвания като това горе.

Има един отделен, невидим форум, на който контентът му е почти изцяло из лични бележки и само отвреме-навреме прелива в публичната част и загатва за съществуването си...

Злобар си е, ТО Е ОЧЕВАДНО. Или ще влезе да се кара по нощите, или ще се заяде, или ще изкаже колко си тъп и как с 20лв за хостинг, значи си смешник и "къде си тръгнал ти".. ахаха 100% взима нещо, едва ли всичко е производно от работната му атмосфера.. едва ли.
И аз съм лайно, ама смърдя чак когато ме настъпят ахахаха а неговите ухания се разнасят почти винаги, когато се логне :D
 
Каква режисура? Видя се, че във Франция, където се играе корав футбол не може и отиде при аматьорите да се прави на велик. Да се беше пробвал в Италия, не 6 ами 2 гола щеше да има за сезон 😁
Меси трябваше да напусне Барселона няколко години по-рано. Мисля си че би било по-добре и за двете страни. Барселона може би щеше да изгради по-бързо нов тим. А Меси нямаше да загуби 5 години под ръководството на слаби треньори. Влиянието му на терена беше прекалено силно за доста от новите играчи.
100% съм сигурен, че негови бивши легендарни съотборници и бивши играчи просто ги достраша.
Дори Пеп.
Сити е отправил оферта от 100 милиона, точно година, преди договорът му с Барселона да изтече. Нали се сещаш, че Гуардиола е треньор на Сити от 6-7 години. И за разлика от Шави, койт пое Барселона едва след като Меси напусна е бил треньор на Меси. Обаче и него го достраша, според мен.

Да, САЩ са детската лига на футбола, обаче започна да ми става ясно защо Меси отиде там.
А за ПСЖ, кой от вас е гледал мачове на ПСЖ преди Меси?
 
Злобар си е, ТО Е ОЧЕВАДНО. Или ще влезе да се кара по нощите, или ще се заяде, или ще изкаже колко си тъп и как с 20лв за хостинг, значи си смешник и "къде си тръгнал ти".. ахаха 100% взима нещо, едва ли всичко е производно от работната му атмосфера.. едва ли.
И аз съм лайно, ама смърдя чак когато ме настъпят ахахаха а неговите ухания се разнасят почти винаги, когато се логне :D
Да. Този всезнайко е един от причините. Много правилно. ;) Виж, че хващаш бързо, само се правиш.
 
Не всичко, дори има доста полезни теми. Там няма как да се махне, но тема, която "засира" общата флора и фауна на форума, автоматично се мести в Кофата или в Политиката, както често се случва с последно споменатата категория. На дефф-а темите, някои се местят, попадат от Офф-топика към Кофата, но като цяло темите там не заслужават слаба или никаква видимост. Честно казано щеше да е супер, ако всеки можеше да си персонализира какво иска да гледа, за момента нямаме такъв модул. Какво да си включиш, какво да изключиш. В момента пазарът определено изпреварва специализираните за форума теми. И съответно има и дадените префикси, за да се отличава.
Не знам как намира темите на този, киойто наричате дефа без да ги търси и без да следи форума.
 
20лв за хостинг
Опаа. Ако вече 20лв. за хостинг не са анатемата, която бяха до относително скоро, да взема да реализирам едно нещо което винаги хвърлям в трета глуха от 10 години насам и все не му намирам място? Мръднал ли е БГ пазара най-сетне в разсъжденията си за това кое каква себестойност има? Съвсем сериозно питам.
 
То не е написано за какъв период става въпрос, принципно.. :) НО общо взето (въпреки че всичко общо вече е взето), че а И в предвид конкуренцията има една торба хостинг компании, които по някаква причина НЕ залагат да имат доходи от цените на самите планове... КОЙ ЗНАЕ ;)

Явно маркетинга ПО СЪЩЕСТВО не е лъжица за всяка уста :)

АМА много обичам да си говорим за хостинг ахаха НЕкА ДЕФА, който и да е той, или как беше.. НЕКА отвори една хостинг тема, щом така ще му се връзват темите и балъците в нея ахаха и всичкото това от ПУСТАТА ЕДНА кУрТуАЗиЯ, а той горкия Никога няма да вдене за какво иде реч, нито да стопли някога, но Извинявам се! Кой бях аз и с какво право ще да осквернявам личното пространство, което ДЕМОКРАЦИЯТА проповядва, че е неприкосновено ахахахах
 
То не е написано за какъв период става въпрос, принципно.. :) НО общо взето (въпреки че всичко общо вече е взето), че а И в предвид конкуренцията има една торба хостинг компании, които по някаква причина НЕ залагат да имат доходи от цените на самите планове... КОЙ ЗНАЕ ;)

Явно маркетинга ПО СЪЩЕСТВО не е лъжица за всяка уста :)

АМА много обичам да си говорим за хостинг ахаха НЕкА ДЕФА, който и да е той, или как беше.. НЕКА отвори една хостинг тема, щом така ще му се връзват темите и балъците в нея ахаха и всичкото това от ПУСТАТА ЕДНА кУрТуАЗиЯ, а той горкия Никога няма да вдене за какво иде реч, нито да стопли някога, но Извинявам се! Кой бях аз и с какво право ще да осквернявам личното пространство, което ДЕМОКРАЦИЯТА проповядва, че е неприкосновено ахахахах
Да, така е. Събират им капачки. Освен на Суперите, там тия вече са с мазаратита. :)
 
Явно, че не питам на правилното място, и все пак: 20лв/м за Уърдпрес сайт без ограничения в посетители и дисково пространство, и 40лв/м за Woo магазин без ограничения в същото, много ли е скъпо, или е много евтино? Не питам дали е възможно, знам че всеки има какво да каже по тая тема.
 
Бе баш на правилното си е ахахах НЕ СЕ ПРАИ. Обаче, грешката ти е в "малко ли е, много ли е..." Който е тръгнал тепърва да се занимава с хостинг, реално е обречен, най-малкото защото има едни 2-3г. в които да се ориентирва и разсъждава върху "от какво, аддддджеба, пичелят хостинг компаниите"

Ти, ако да кажем съвсем теоритично, сакаш да започнеш да инвестирваш У хостинг, от къде конкретно смяташ да идват приходите?

Иначе, а и да подсетя все пак, и в крайна сметка, че текова жевотно "неограничено" - НЯМА И ПРОСТО НЯМА! Всичко е софт и изчисления на използваемостта, която в 99% от случаите няма и няма да има нищо общо с действителността. ЕМИ, скийте НАПРИМЕР (съвсем примерно нали) какво значат мобилните планове на операторите, като Те МНОГО ДОБРЕ СА НАЯСНО, че никой НИ МОИ да изразхосдва и 1000мин на месец, ама всеки се тръшка, че иска да е НЕОГРАНИЧЕН айахахаха Кой беше този неограничения..:) Сещай се снахо, бах те в пияницата маркетингова :love:

Та, сега ТИ кажи какво конкретно какво искаш, щото аз лично силно се съмнявам в който и да е от публичните ти въпроси :p
 
Бе баш на правилното си е ахахах НЕ СЕ ПРАИ. Обаче, грешката ти е в "малко ли е, много ли е..." Който е тръгнал тепърва да се занимава с хостинг, реално е обречен, най-малкото защото има едни 2-3г. в които да се ориентирва и разсъждава върху "от какво, аддддджеба, пичелят хостинг компаниите"

Ти, ако да кажем съвсем теоритично, сакаш да започнеш да инвестирваш У хостинг, от къде конкретно смяташ да идват приходите?

Иначе, а и да подсетя все пак, и в крайна сметка, че текова жевотно "неограничено" - НЯМА И ПРОСТО НЯМА! Всичко е софт и изчисления на използваемостта, която в 99% от случаите няма и няма да има нищо общо с действителността. ЕМИ, скийте НАПРИМЕР (съвсем примерно нали) какво значат мобилните планове на операторите, като Те МНОГО ДОБРЕ СА НАЯСНО, че никой НИ МОИ да изразхосдва и 1000мин на месец, ама всеки се тръшка, че иска да е НЕОГРАНИЧЕН айахахаха Кой беше този неограничения..:) Сещай се снахо, бах те в пияницата маркетингова :love:

Та, сега ТИ кажи какво конкретно какво искаш, щото аз лично силно се съмнявам в който и да е от публичните ти въпроси :p
Абе човек, разбирам че си нов, ама аз продавам къде по-тегави продукти на почти целия пазар по света: https://www.pushrcdn.com/network

Сега по-сериозно, моля те. В последните ти мнения звучиш странно, но в предишните звучиш все едно имаш опит на нашия пазар, а аз нямам никакъв, защото имаме два клиента на кръст от БГ. Остави ме да знам какво е unlimited и как да го създам, след като само последния месец са добавени над 150ТБ сторидж към сторидж услугата, която предлагам, и вече е официално 1.2 петабайта тотал. Мен ме интересува дали има в БГ пазар, който е склонен да плаща 20лв/м за сайт, в който скоростта, защитата, неограничените посетители и неограниченото пространство са налични, и съответвно 40лв/м за същото, но Woo. Разбери го така - ако имаш опит и адекватно мнение - дай го, хем на мен ще помогнеш, хем на който някога чете тука. То е ясно, че няма да си базирам разбиранията само на тези мнения, но можеш да помогнеш ако имаш желание.
 
Е виж са бате, малко съм стресиран в момента по принцип... защото аз лично съм се разправял с теб за една видеокарта в една люлинска дупка с теб.. преди хиляди години.. НО нещата се променят и трябва да го приема за откровен твоя въпрос.
Ако е сериозно, то много ясно, че офертата е добра, още повече ако осигуриш на тия ти планове възможни къстъмизации на рут БергендорФ ниво, а имено поне аджеба да мога един елементарен файл-тУ-бан да си наглася, сещаш се. 40лв на месец е ТОП плана на суперите, и той в реалност е трагикомедия, НО НЕ Е ТОВА ВАЖНОТО БРАТ...................... важното ще да е, ТИ ДАЛИ ЩЕ ИСКАШ ДА МИ ОТКРАДНЕШ клиентите, с поддръжка, за която ти можеш да предложиш физически, НО никога не можеш да предложиш фактически, защото всеки клиент си има специфики, с които е запознат в детайли само прекият изпълнител.. Така отговарям и едновременно на въпроса, който никога не е зададен, но е винаги дерзаен "от какво аджеба пичелят хостинг компаниите"

Какво конкретно смяташ да правиш, за да подерзая малко и най-вероятно утре на свежарка ще ти отговоря адекватно :)
 

Горе