Какви хора посещават predpriemach.com ?

Имаш свободата да го напуснеш. Дори не съм сигурен, че коментара ти е много адекватен. Като ти прочетох последните постове, поне знам от къде засмърдява. ;)

На 9-годишен юзър трябваше може би малко по-назад да погледнеш постовете.
 
На 9-годишен юзър трябваше може би малко по-назад да погледнеш постовете.
Нали за последно време говорим? Цитата почва с "Скоро никакви и никавци...." Явно активно се е заел последно време да се случи. Колкото до това, никой не съм задържал тук на сила. ;)
 
Аз нищо не трябва да правя, за да се случи каквото и да било, не е заплаха, нито пожелание, а предположение базирано на последните 2-3 години посока на форума.

Преди КОВИД-а имаше една, макс две спам теми, където се бяха разпуснали инидивите, които не са във форума по работни интереси. Съответните бяха малцина и не се забелязваха измежду смислените теми и постери. Сега е орбатното, трябва да преминеш 3 страници със спам и безмислени заглавния на теми, за да намериш нещо свързано със заглавието на форума. Даже и работните теми се обръщат на бардак като ги налазят обичайните заподозрени.

Всеки който е дошъл по работа във форума много ясно го забелязва този теенд и задълбочаването му. Първо избягаха клиентите, севга лека-полека ще избягаме и хората, които навремето тук намираха клиенти и ще си говориш с дафата след някой друг месец във всяка тема.

Ти каквото сам си направиш на форума, аз няма как да го постигна, даже да си го поставя за пъърва цел в живота, което определено не ми е. Стоя си зад думите по-горе, независимо дали те кефят или не.
 
Ти каквото сам си направиш на форума, аз няма как да го постигна, даже да си го поставя за пъърва цел в живота, което определено не ми е. Стоя си зад думите по-горе, независимо дали те кефят или не.
Да, и са взети мерки по въпроса. За жалост няма как да го отчетеш това. Имаш други неща да напишеш. Колкото до думите ти, искам да си прегледаш последните постове. Трендът пак ще ти го напиша, писал съм го милион пъти, зависи изцяло от нас. Групичката, която визираш, вече си пишат там в една секция, която получи статуса на Кофата за жалост. Но политика, футбол - там винаги се стига до крайности.

Всъщност има много повече и след и преди.

Predpriemach-com.png

Освен, ако нещо специално не очакваш да се пусне като тема? Не знам.

Пробвай пак с Какво ново, преди коментари. ;)

 
И бре воеводи, та това е въпрос N1 у този форум от 5г. минимум - "защо аджеба, Бинки се държи така" :)
Спешъли Язе, хайдутин, съм си го задавал този въпрос поне 200 пъти, размишлявал съм със седмици, дерзал съм, Мамка му - чесал съм се!
Скийте са.., има шестин фактора за поведението и действията или бездействията на поставеният N1 да управлява/забавлява таз форумна сган тук. Не го мислете толкова..
Повервайте, ще се капичнете ако тръгнете да търсите логика или прагматизъм в ситуацията - сегашна - минала - и бъдещата в т.ч. щото "един си мисли, друг разсъждава, трети пък го поразмества.."

И така. Трее да знете ПЪРВО, че у форумот се шляват едни индивиди дето могат да Ви купят са се жената, свекървата, втория братчет или дедото с орден "Червено знаме" от настъплението при Пирот ахахах или дори ПРАдедото с медал "за заслуга към негово великолепие" от балканската война.. :)
Некои от тех, че може би и четиримата ВЪВ всеки един даден момент могат да фърлят на Блинки толкова, колко в необходимо (де да знам дали го правят) само и само да си развеят гегата, И не само защото жената не им пуска, ами може и за това, че ТАКА ИМ ИЗЛИЗА ПО-ЕВТИНО 😁
От другата страна, лансирана и логически намествана - форумот е сбирщина от неразбрани гении и всеки от тях има не само право на мнение, но и право на НЕмнение.. хах, да :) което ще рече, че НЕмнението им по каквито и да е казуси и калибристики е несъмнено правилно и най-малкото имат право на него ахахах
Тоест, каквото и да напише некой, друг може да го оспори, въпреки, че никога не го е писал, али дори няма и намерение да го напише.. НО фактите са ФАКТИ, защото ФОРУМЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО Е, и всяка или каквато и да е намеса би променила ПЪТЯТ, а той много добре знаем, че трябва да води към съвършенството на повишаващата се посещаемост, базирана на различните мирогледи производни на ДЕМОКРАТИЧНОСТТА, която се основава на неприкосновеността на СВОБОДАТА НА СЛОВОТО, което е заложено като основа на всичките общества и спамилката, която прилично облечена е в съвременни, чисти, модерни или просто готините дрешки :p

Както и да си го тълкувате, всъщност, на никой не му дреме за ЛИЧНИТЕ ви дерзания и приоритети. Настоявайки за тях вие пряко се противопоставяте на Устоите на демокрацията и словата изписани да бъдат написани от така изглеждащите свободни..

И въпреки, че всички имаме свободата да си изберем версия 1, версия 2 или по-новата - версия 3, то при всички случаи и варианти, имаме САМО и единственото право да избиране САМИ ЗА СЕБЕ СИ и ИЗЦЯЛО ЗА НАША СМЕТКА, при това с изричното знание, че това ще остане САМО И ЕДИНСТВЕНО наше мнение, което в никакъв случай да не да подкопава устоите на ДЕМОКРАТИЧНОСТТА, а именно - СВОБОДАТА НА СЛОВОТО :)))

Макар че вариант 1 ми е особено удобен, лично аз реално осъзнавам, че с това ми мнение, или предишното, подкопавам, бих подкопал или ще подкопая USтойте на демокрацията, така че предварително се извинявам, като в замяна предлагам да помислите колко удобно, всъщност, е всичко това, АЛИ дали ще ви свърши някаква работа е въпрос на тълкуване, което освен, че пак така е за Ваша сметка, не трябва да засяга по никакъв начин демократичността ЕЛИ още повече - Свободата на словото, което е фактическа и неразменима (освен за много $) част от нея ахахахаха

Та, predpriemacha си върви по пътя, какъвто пътя, такава и каруцата, тЕкива и каруцарите, донт уори :p
 
И бре воеводи, та това е въпрос N1 у този форум от 5г. минимум - "защо аджеба, Бинки се държи така" :)
Спешъли Язе, хайдутин, съм си го задавал този въпрос поне 200 пъти, размишлявал съм със седмици, дерзал съм, Мамка му - чесал съм се!
Скийте са.., има шестин фактора за поведението и действията или бездействията на поставеният N1 да управлява/забавлява таз форумна сган тук. Не го мислете толкова..
Повервайте, ще се капичнете ако тръгнете да търсите логика или прагматизъм в ситуацията - сегашна - минала - и бъдещата в т.ч. щото "един си мисли, друг разсъждава, трети пък го поразмества.."

И така. Трее да знете ПЪРВО, че у форумот се шляват едни индивиди дето могат да Ви купят са се жената, свекървата, втория братчет или дедото с орден "Червено знаме" от настъплението при Пирот ахахах или дори ПРАдедото с медал "за заслуга към негово великолепие" от балканската война.. :)
Некои от тех, че може би и четиримата ВЪВ всеки един даден момент могат да фърлят на Блинки толкова, колко в необходимо (де да знам дали го правят) само и само да си развеят гегата, И не само защото жената не им пуска, ами може и за това, че ТАКА ИМ ИЗЛИЗА ПО-ЕВТИНО 😁
От другата страна, лансирана и логически намествана - форумот е сбирщина от неразбрани гении и всеки от тях има не само право на мнение, но и право на НЕмнение.. хах, да :) което ще рече, че НЕмнението им по каквито и да е казуси и калибристики е несъмнено правилно и най-малкото имат право на него ахахах
Тоест, каквото и да напише некой, друг може да го оспори, въпреки, че никога не го е писал, али дори няма и намерение да го напише.. НО фактите са ФАКТИ, защото ФОРУМЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО Е, и всяка или каквато и да е намеса би променила ПЪТЯТ, а той много добре знаем, че трябва да води към съвършенството на повишаващата се посещаемост, базирана на различните мирогледи производни на ДЕМОКРАТИЧНОСТТА, която се основава на неприкосновеността на СВОБОДАТА НА СЛОВОТО, което е заложено като основа на всичките общества и спамилката, която прилично облечена е в съвременни, чисти, модерни или просто готините дрешки :p

Както и да си го тълкувате, всъщност, на никой не му дреме за ЛИЧНИТЕ ви дерзания и приоритети. Настоявайки за тях вие пряко се противопоставяте на Устоите на демокрацията и словата изписани да бъдат написани от така изглеждащите свободни..

И въпреки, че всички имаме свободата да си изберем версия 1, версия 2 или по-новата - версия 3, то при всички случаи и варианти, имаме САМО и единственото право да избиране САМИ ЗА СЕБЕ СИ и ИЗЦЯЛО ЗА НАША СМЕТКА, при това с изричното знание, че това ще остане САМО И ЕДИНСТВЕНО наше мнение, което в никакъв случай да не да подкопава устоите на ДЕМОКРАТИЧНОСТТА, а именно - СВОБОДАТА НА СЛОВОТО :)))

Макар че вариант 1 ми е особено удобен, лично аз реално осъзнавам, че с това ми мнение, или предишното, подкопавам, бих подкопал или ще подкопая USтойте на демокрацията, така че предварително се извинявам, като в замяна предлагам да помислите колко удобно, всъщност, е всичко това, АЛИ дали ще ви свърши някаква работа е въпрос на тълкуване, което освен, че пак така е за Ваша сметка, не трябва да засяга по никакъв начин демократичността ЕЛИ още повече - Свободата на словото, което е фактическа и неразменима (освен за много $) част от нея ахахахаха

Та, predpriemacha си върви по пътя, какъвто пътя, такава и каруцата, тЕкива и каруцарите, донт уори :p
автора на поста е хубаво да седне да си подреди мислите и тогава да напише всичко наново защото толкова дълъг пост с НЕказване на нищо конкретно скоро не бях чел :) Пък и профил на 21 дни да говори за 5 години назад за форума е малко смешно :)
 
автора на поста е хубаво да седне да си подреди мислите и тогава да напише всичко наново защото толкова дълъг пост с НЕказване на нищо конкретно скоро не бях чел :) Пък и профил на 21 дни да говори за 5 години назад за форума е малко смешно :)

Не дърпай котито за опашката.
 
Дафчо с два нови профила, че ограничението да пускаш нови постове през цяла минута му пречи на пост каунта.
 
Ми пич, то горната галимация е провокирана точно от твоето дерзание :) Ти имаш трабъл, ти се противопоставяш на демокрацията ахаха
Преди си бил влизал само за да правиш кинти, а сега Дефа ти пречи.. ЕМИ начи не се адаптираш бе мен, или пък вече мястото не е подходящо за теб ;)

Мене виде ли ме да мрънкам, че дефа ме е нулирал ахаххаах

Предложения за оправия в предприемача са давани стотици. Аз съм давал едни от най-готини и ПЕРСПЕКТИВНИ такива също, но в действителност на никой не му дреме.
Ето сега, конкретно твоята драма, ами елементарно се разрешава. Просто трябва да се създадът класификации на юзерите, така както е по почти всички чужди форуми. Задължително инфо при рег, кой си и защо си. Ако не попълниш - оставаш по гащи (дефоулт) Member. Ако с времето те хванат, че си моткал, админа те сваля на Member. Това е положението, въпреки, че спамилките ще зареват за дискриминация, НО НЕ Е ТАКА, защото това е почти профилиран форум (или най-малкото ТИ го искаш такъв)
Ако се направи така, неразбирателствата от ТВОЯ тип ще паднат на минимум, защото предварително ще знаеш с какъв юзер си имаш работа, и ще можеш да превантираш с какви пък да си нямаш работа.

Много неща могат да се направят, ама всичко е бач и интереси. А щом едно нещо работи (predpriemacha) що пък да се пипа, заради разни ЛИЧНИ претенции, които тка или иначе се противопоставят на ПРИНЦИПИТЕ НА ДЕМОКРАЦИЯТА хахаха
 
На мен лично не ми бърка в джоба това, че форума е далеч от славните си дни. Навремето едни от най-добрите ми клиенти бяха от тук, с някои съм работил по 5+ години, и то с големи компании, и просто е тъжно, че такива хора като видят нивото на дискусиите са си плюли и ще си плюят на петите.

В момента даже не работя с български клиенти, така че не търся някакви директна изгода от присъствието си тук, но определено предпочитам да намирам повече смислени теми по бизнес тематики и тактики/идеи, и да се водят дискусии с еднаквомислещи хора, или хора на подобно професионално ниво, отколкото на дафата безмислените въпроси дали предпочитате да носите гащи или прашки. Човека започна от празни приказки за чебяти и от там здраво надолу. Ако това е желаното ниво на форума, така да бъде, но скоро и малко останали читави хора ще си бият шута.

Демокрацията е едно, но в демокрацията има топ ресторанти, квартални кръчми и задънени рикиджийници, избираш си какво си и така.
 
На мен лично не ми бърка в джоба това, че форума е далеч от славните си дни. Навремето едни от най-добрите ми клиенти бяха от тук, с някои съм работил по 5+ години, и то с големи компании, и просто е тъжно, че такива хора като видят нивото на дискусиите са си плюли и ще си плюят на петите.

В момента даже не работя с български клиенти, така че не търся някакви директна изгода от присъствието си тук, но определено предпочитам да намирам повече смислени теми по бизнес тематики и тактики/идеи, и да се водят дискусии с еднаквомислещи хора, или хора на подобно професионално ниво, отколкото на дафата безмислените въпроси дали предпочитате да носите гащи или прашки. Човека започна от празни приказки за чебяти и от там здраво надолу. Ако това е желаното ниво на форума, така да бъде, но скоро и малко останали читави хора ще си бият шута.

Демокрацията е едно, но в демокрацията има топ ресторанти, квартални кръчми и задънени рикиджийници, избираш си какво си и така.
Какви са тези славни дни? Когато влизаха хора като Оги, Кликси, бгкулинара. И други, които в момента са на съвсем други вълни или по някакъв начин нямат време да влизат и пишат. Има ги още клиентите, влизат и гледат, друг е въпроса и колко пишат. Имам тамън няколко.

Ако си забелязал какво е в групите или другите форуми, като цяло хората започват по тези места да градят някакъв имидж, да дават съвети, да са полезни, което в последствие им се връща под една или друга форма. Форумът постоянно през годините сменя потребителите си, влизат нови, влизат и такива, които не са много за тук, и едно време беше така. Сега се усеща, че по-малко се пише по дадени теми, за сметка на което пазара е по-развит. С времето може пак да се смени тренда.
 
С времето може пак да се смени тренда.
Проблемите започнаха от както форума стана социален и изчезна естествената саморегулация на екосистемата (димек репите).
 
Проблемите започнаха от както форума стана социален и изчезна естествената саморегулация на екосистемата (димек репите).
Мислиш ли, че репите ще кротнат хора, които си намират причина да си чешат езиците. А и ще удари спирачки на старите потребители да шарят новите заради т.нар. според тях "Глупави въпроси". :)
 
Абе целата работа е, че спамилките се лансират по естествен начин, щото бутона КАКВО НОВО, който принципно трябва да е свещен, дава гласност на теми, които са в пъти по-интересни от сухоежбите за дев, мев и т.н. АМИ много ясно, че някои хоум кибик, като види каква шарения се заформя и че няма почти никаква цензура, ще се включи и той при това с пълна сила :) Това е нормално и мен изобщо не ме учудва, че се заформят такива яки теми.. имах си аз хахах
Ай "изключете" КАКВО НОВО да показва само пазар, екперти и хелп, без по никакъв начин да се загатват спамилките на главната, и да видим в рамките на няколко месеца какъв ще е ефекта ;)
 
Мислиш ли, че репите ще кротнат хора, които си намират причина да си чешат езиците. А и ще удари спирачки на старите потребители да шарят новите заради т.нар. според тях "Глупави въпроси". :)
Дълги години държаха бая плява далече от форума. Сега вече е е&ана и изтървана.
 
Абе целата работа е, че спамилките се лансират по естествен начин, щото бутона КАКВО НОВО, който принципно трябва да е свещен, дава гласност на теми, които са в пъти по-интересни от сухоежбите за дев, мев и т.н. АМИ много ясно, че някои хоум кибик, като види каква шарения се заформя и че няма почти никаква цензура, ще се включи и той при това с пълна сила :) Това е нормално и мен изобщо не ме учудва, че се заформят такива яки теми.. имах си аз хахах
Ай "изключете" КАКВО НОВО да показва само пазар, екперти и хелп, без по никакъв начин да се загатват спамилките на главната, и да видим в рамките на няколко месеца какъв ще е ефекта ;)
Всъщност е обраното. Какво ново започна да се пълни с теми, адски нерелевантни на форума, като в тях се наблюдава едно плюене, спорене и стигане до някакви доста жалки крайности, които за всяка една страна са напълно нормална "защитна реакция", защото вждаш ли била обидена или нападната. Това всички знаем в кои теми се случва, и кои секции от форума поемат цялата тази помия, за това и смятам, че статуса на тези секции е абсолютно заслужен. И съвсем отговорно и категорично заявявам, че ще се търкат всякакви коментари / постове, които се опитват със съдържание подобно в тези секции да завлекат що годе хубавите теми надолу. Разбира се, ще се надявам на две основни качества на потребителите и тяхното им проявяване - въздържание от подобни действия и отговорността това да не остане незабелязано от админите чрез репорт бутона. Искрено искам да благодаря на кой потребители за техните репорти, които ни помагат. Те си знаят кои са, няма смисъл да ги споменавам, за не предизвикам и други негативни реакции спрямо тях, например. :)
 
хах е какво му е обратното бе човек :) За едно и също нещо говорим. Бутона в този си вид предразполага и съм такива юзери и към такова държание - съвсем нормално.
Нали писах - махни спамилажа от него и пак ще си говорим :) Няма да го махнеш - знам...
Това с търкането е пълна глупост. Доклади от флегми тип ружиел са съвсем целенасочени и нямат грам връзка с действителността. Да не говорим за филма в който се вкарваш с търкането.. още повече да не говорим за ебанята да си в положение на безпристрастност - НЕВЪЗМОЖНО.

Както и да е, за мен всичко е клиар! Знам случая, за това и на мен също, както на теб, хив не ми дреме, още повече да започна да лансирам нещо тук, как ли пък не. В крайна сметка темите-спамилки са готини, мен ме устройват принципно ахахаха
 

Горе