Какво ви е мнението за Румен Виста?

Това с отдаването под наем на апартамент в туристическа зона към момента е безсмислено след промените в закона и последвалия цирк.
 
Challenge - Svet M - YouTube

Toзи пък все едно се кара на зрителите...
и пита как да стриймва на живо без да си показва лични данни, което ме разсмя. Мултимилионера, с над 20 години опит в интернет, а не знае, че има ОБС, Елгато и десетки други неща. И уж милинонер, екип имал, после нямал, не знам кво, не знам що... пък толкова ли не можеш да си платиш на някой "специалист" да ти оправи настройките по стрийма, ако искаш да стриймваш?!?
 
То е ясно, че е пипано и никакъв милионер не е. Остава въпроса, че прогнозите за пенитата са доста точни, голям късмет, може би... Интересно ми е да видя каква схема ще измисли да дръпне някой лев.
 
Има доста групи за "пенитата", като нищо да черпи от там информация, особено, ако си е филтрирал правилните групи и следи правилните (доказали се) хора.

В крайна сметка, доколкото се разбира от ФБ групата му, ще пусне едно последно видео за дропшипинг реклама във YT канала и си прекратява YT кариерата.
 
Има доста групи за "пенитата", като нищо да черпи от там информация, особено, ако си е филтрирал правилните групи и следи правилните (доказали се) хора.

В крайна сметка, доколкото се разбира от ФБ групата му, ще пусне едно последно видео за дропшипинг реклама във YT канала и си прекратява YT кариерата.
Е сега изкара курса за дропшипинг. Открадна клиентелата на Румен.
 

Ко стана тая година тия гурута директно изпаднаха в 3та глухa.

Айде толкова и от милионера, до нови срещи


1612731123892.png
 
Последно редактирано:
Mного яко!
БГ инфлуенсърите се замерят с фъшкии.
Ти освен да фърляш фойерверки в тази тема друго не си направил.Тръгнал да обижда този и онзи, някъв сопол.Всеки да си знае мястото.
 

Ко стана тая година тия гурута директно изпаднаха в 3та глухa.

Айде толкова и от милионера, до нови срещи

Време му беше. Ако имаше такъв ресурс щеше да направи нещо много по-професионално. Да не говорим, че да покаже приходите си от ЮТ е против правилата на платформата. Да не говорим, че тия скрийншотове може да са изфабрикувани или откраднати.

А това, че е анонимен ... даже в едно от видеата казва, че не може да се върне в БГ поради "някакви си причини"... демек не му е чиста работата.

Никой няма да каже как прави милиони.
 
Ти освен да фърляш фойерверки в тази тема друго не си направил.Тръгнал да обижда този и онзи, някъв сопол.Всеки да си знае мястото.
Еми като пищите да закриваме теми - много ясно, че ще ви сипвам.
 

Баси драмата станала. БГ тубата е бетер турски сериал.

Турските сериали могат само да гледат тихичко от ъгъла и да се учат, без да надигат главици :)

Ето го и отговора на Милионера :)

 
От тъпи до по-тъпи версии как се фейквали тия скрийнове.. Мирор сайтове правели, пишели на ръка ХТМЛ,... Верно са балъци всичките.
 
От тъпи до по-тъпи версии как се фейквали тия скрийнове.. Мирор сайтове правели, пишели на ръка ХТМЛ,... Верно са балъци всичките.
Нали го знаеш лафа - веднъж лъжец завинаги лъжец. Румен Глиста трие всички негативни коментари по негов адрес. Щом си позволява да манипулира толкова елементарно - защо да му вярвам и за останалото?

Инак горното клипче ми иска данните от кредитна карта или снимана лична карта. Как пък не!

Дори пуснал конкурс който го похвали най-добре щял да ходи без пари в апартамента му. Т.е. плаща си за реклама.
 
Последно редактирано:
Самоцитирам се, понеже тая тема е вече 24 страници, а това ми мнение е второто на първа страница в нея.
Единия е гуру, а другия вече има милиони изкарани от надъхващи видеа в тубата. Надявам се на всеки да е ясно, че сайт като този за рибарските принадлежности не можеш да продадеш за каквито и да било смислени пари, освен ако по някакъв начин не излъжеш с приходите му. Както и, че ако правиш по 40 милиона/година (или беше за цялото време досега, но е все тая), едва ли основното ти занимание ще са анонимни насърчителни видеа в интернет.
Има няколко човека в темата, които просто се забавляват и тях напълно ги разбирам. Останалите, които живо се интересуват от случващото се обаче не ги разбирам.
 
Цялата схема е, че далавераджиите, които са го привиквали за схемите не са получили зелена светлина, а когат са е издънил са го налегнали всички да му сипват :eek: :p
 

Горе