Какво мислите за казармата?

От: От: Какво мислите за казармата?

Ти си срам за мъжкия род бе, 4 месеца писал молби и доклади и 60 страници рева в темата колко мразиш шапкарите. Биааро е прав, със сигурност са те направили швестер в казармата и някой орк ****** :lol:
Ще ми *****, колко пъти да те питам за какво ревеш в тоя живот?
Аз че намирам за безсмислена тъпотия казармата не е нещо чудно. Това е моята позиция, от ясна - по-ясна.
Кой искате за цар, колко пъти да те питам?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво мислите за казармата?

Ех, БГнещо след като 60 страници не разбра защо трябва да има казарма едва ли ще разбереш сега от един пост. И казармата не ми е попречила за нищо в живота пари съм изкарвал дори когато бях там 18 месеца. Службата си тече, парите от бизнеса навън също. Дори казармата ми беше в полза и не съм харчил излишни пари от печалбата си от двата магазина за акохол и цигари.

Никой не иска децата негови или чужди да страдат. Ако изпълняването на команди, визическата подготовка и знания за бойна техника, тактика или защита са страдание, то по-добре направо след 8 класа да поченм да им купуваме наркотици и златни карти за дискотеките. biaaro Ви го каза: На женчовците не им беше лесно да, или ставаха хора или се пречупваха още повече. Не е ли прекрасен начин да се отсейват слабите брънки на обществото?

Пропуснатите или разменени букви няма да ме направят по-глупав или по-беден.

Слаби брънки в обществото, наркотици, бизнеси, тактики ти въобще не си добре, няма да ти отговарям повече :-o

Ти май въобще не живееш в 21 век, където има съвременно общество и право да избираме как да протече живота ни.

Освен да стресираш новобранците нещо друго научи ли в тоя живот? ааааааа да продвал си алкохол и цигари извинявай!

P.S.

Моля те не ми отговаряй повече, тъй като аз не искам да си пиша с тебе. Карай се с другите във форума, дето са против брънките!
 
От: Какво мислите за казармата?

Обществото нито някога сте имали права, нито някога ще имате. Безкрайно се радвам на хоара като теб заслепени от утопичните идеи за свободна воля и равенство :lol:
 
От: Какво мислите за казармата?

Обществото нито някога сте имали права, нито някога ще имате. Безкрайно се радвам на хоара като теб заслепени от утопичните идеи за свободна воля и равенство :lol:

А аз безкрайно се забавлявам с хора, като теб пропити от злоба и ненавист. Живеещи цял живот под команда и диктат.
 
От: От: Какво мислите за казармата?

А аз безкрайно се забавлявам с хора, като теб пропити от злоба и ненавист. Живеещи цял живот под команда и диктат.

Уви цял живот съм от тези дето командват. И съм се научил как да го правя точно в казармата. Злоба и ненавист не мога да изпитвам към по-низшите
 
От: Какво мислите за казармата?

Krumov каза:
Уви цял живот съм от тези дето командват. И съм се научил как да го правя точно в казармата. Злоба и ненавист не мога да изпитвам към по-низшите
Уви, това само си го мечтаеш. Как изплувате един по един, в жалките си стремежи по долните си мечти! Шапкаджийчетата и чедата им се обадиха, до един! Ей туй сте вие, мишоците неграмотни, ламтящи да се бъркат в живота на хората. Защото в реалния живот - как го каза сам - "поддържам няколко сайтчета". Сам осъзнаваш, че цивилният живот ви натиква по полагаемите местенца.
Krumov каза:
Злоба и ненавист не мога да изпитвам към по-ниЗшите
Хаха, унтерменши, викаш! Нисшите сте вие, то затова е тоя вой, защото сте пренебрегнати от кадърните хора.
Krumov каза:
Обществото нито някога сте имали права, нито някога ще имате. Безкрайно се радвам на хоара като теб заслепени от утопичните идеи за свободна воля и равенство
Червена паплач! Не че сега си правоимащ някакъв, ама ей тъй, самоподлъгваш се, да не се гътнеш от отчаяние.
 
От: Какво мислите за казармата?

Уви, това само си го мечтаеш. Как изплувате един по един, в жалките си стремежи по долните си мечти! Ей туй сте вие, мишоците неграмотни, ламтящи да се бъркат в живота на хората. Защото в реалния живот - как го каза сам - "поддържам няколко сайтчета". Сам осъзнаваш, че цивилният живот ви натиква по полагаемите местенца.


Тея няколко сайтчета ми позволяватда се бъркам в живота на няколко такива като теб като има казвам какво да правтя за да им давам заплати. И не ми се налага да се мазня на поредния шеф. На реалния живот го натиквам аз не ме мисли. Мисли за запаса дето те чака
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Тея няколко сайтчета ми позволяватда се бъркам в живота на няколко такива като теб като има казвам какво да правтя за да им давам заплати. И не ми се налага да се мазня на поредния шеф. На реалния живот го натиквам аз не ме мисли. Мисли за запаса дето те чака
Ще ме хванете за дед....
И какво, даваш няколко мизерни заплатици (не вярвам да имаш повече от един служител всъщност), и голямата работа вече? Магазинченцето за обявички, хахахахаха! http://magazincheto.eu/component/kunena/prikazki/43-kakvo-da-sgotvya-idei-i-retzepti.html#2571 - "какво да сготвя" :lol:! Отвориха границите, съвсем нацяло, и който не го мързи се изпарява. Познай кой остава, да се занимава с тебе.
Туй за бъркането в живота си се объркал. Не си наясно с основни концепции на наемния труд. Продава си времето по 8 часа, 5 дни седмично, а ти купуваш. Като му стане неизгодно - ти казва чао!
В казармата едно нещо ме учуди - мангалите се имат за нещо повече, за голямата работа! Че и тебе като те чета...
 
От: Какво мислите за казармата?

Леле по-голям палячо не бях срещал скоро. За разлика от нас служилите в казарма Орки ти образовани и културен приятелю използва нецензурни думи и обиди колкото в 10 други теми в този форум.


И какво разбрахме: разкатали са ти фамилията в казармата, психически си неуравновесен дори и без влиянието на външни фактори, не зачиташ мнението на опонентите си и единственото смислено нещо което може да им отговориш е да ги напсуваш или да направиш блед опит да ги апострофираш.

Само заради тези 3 неща трябва да изкараш още една казарма белким стане човек от теб
 
От: Какво мислите за казармата?

Леле по-голям палячо не бях срещал скоро. За разлика от нас служилите в казарма Орки ти образовани и културен приятелю използва нецензурни думи и обиди колкото в 10 други теми в този форум.


И какво разбрахме: разкатали са ти фамилията в казармата, психически си неуравновесен дори и без влиянието на външни фактори, не зачиташ мнението на опонентите си и единственото смислено нещо което може да им отговориш е да ги напсуваш или да направиш блед опит да ги апострофираш.

Само заради тези 3 неща трябва да изкараш още една казарма белким стане човек от теб
Малко трудно ти се чете неграмотното писание, предполагам беше към мен.
Пиша ти го за 4-ти път, едва ли ще вденеш де... Изкарах си като царче в казармата. Кое не е ясно? В учебния център храната беше много по-добра, от колкото се храня в момента, просто няма кой да се занимава. В щаба стаичката ми имаше собствен сан. възел с топла вода, за двама души, повечето време. Фазаните си ходеха всеки ден, с едно бойно другарче бяхме. Само аз си бърниках по компютъра, който беше доста по-мощен от моя личен, по онова време. Хапвах в офицерския стол.
Темата не е за мен лично. Казармата е мега безсмислена и гига простотия. Ей за това говорим!
не зачиташ мнението на опонентите си
Какво мнение може да имаш ти за моя живот?
Мишоци!
 
От: Какво мислите за казармата?

Веднъж дванадесетгодишния му син Кирил накарал ординареца на баща си да му лъсне обувките. Когато Борис разбрал за това, изпратил ординареца с писмо до Военното училище (пътят до там бил доста кален). След като ординарецът се върнал, Дрангов накарал сина си да лъсне ботушите на войника, като казал на сина си:
"Правя това, за да разбереш, че трябва да се трудиш и че не бива да унижаваш с нищо обикновения войник."
 
От: Какво мислите за казармата?

"Правя това, за да разбереш, че трябва да се трудиш и че не бива да унижаваш с нищо обикновения войник."
И кво правите по въпроса, бе лицемерна, далавераджийска на дребно, мародерска тълпа! Хем кухите фрази за Родината, хем си платих транспорта до Службата, хем и осигуровките дето трябваше да ми поддържате по закон - заебани!
Манго на мол - Малашевци има повече доблест от вас, сериозно говоря. Като обещае нещо си го изпълнява, проверено!
Ганю вече и за унтерменши отвори приказка, Хитлер ли за цар ще възкресявате, знаете ли въобще каква ви е идеята? За службицата е тя цялата работа, че свободният пазар ви отхвърля, като имунна система на здрав организъм, по милиардгодишните Природни Закони!
 
Последно редактирано:
От: От: Какво мислите за казармата?

Ти си някакъв уникален случай обаче! Толкова си прос, че сам се набутваш постоянно...
Значи искаш да ми кажеш, че след казармата повече нормална храна не си кусъл? Там са те хранили по-добре отколкото се храниш в момента, това ли ни казваш:) Еми много добре тогава! Той милия цял живот на филии с мас, тръгнал на нас да вика клошари. Ей шшш, аз ям каквото си поискам, когато си поискам и за казармена храна не искам и да чувам.
И що си толкова против казармата, като е такава работата? Ще отидеш, ще те нахранят хората с вкусна храна, пак ще разбереш какво е това чувство да не си гладен денонощно. Знам че не знаеш какво е това, щото не си ял нищо нормално след казармата, но сигурен съм, бързо ще си припомниш



Малко трудно ти се чете неграмотното писание, предполагам беше към мен.
Пиша ти го за 4-ти път, едва ли ще вденеш де... Изкарах си като царче в казармата. Кое не е ясно? В учебния център храната беше много по-добра, от колкото се храня в момента, просто няма кой да се занимава. В щаба стаичката ми имаше собствен сан. възел с топла вода, за двама души, повечето време. Фазаните си ходеха всеки ден, с едно бойно другарче бяхме. Само аз си бърниках по компютъра, който беше доста по-мощен от моя личен, по онова време. Хапвах в офицерския стол.
Темата не е за мен лично. Казармата е мега безсмислена и гига простотия. Ей за това говорим!
Какво мнение може да имаш ти за моя живот?
Мишоци!
 
От: Какво мислите за казармата?

Ял е, топло патешко в казармата :lol:
 
От: Какво мислите за казармата?

Толкова си прос, че сам се набутваш постоянно...
Значи искаш да ми кажеш, че след казармата повече нормална храна не си кусъл?
Що ти не еба пичката лелина, разликата от учебния център до бойното поделение е от земята до небето. Освен това аз не съм бил в мизерия, каквато 90% от войниците бяха. Освен това аз не съм лицемерна, лъжлива СГАН!
Какво ли няма да сторите, малки хиени, за жалката топла държавна хранилка?
Хиените са мършояди, не се възгордявайте.
Какво мислите за казармата?
Това мисля аз за казармата, с какво точно ви бъркам в задниците?
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Уви цял живот съм от тези дето командват. И съм се научил как да го правя точно в казармата. Злоба и ненавист не мога да изпитвам към по-низшите

Демек да разбираме, че ти си някаква висша инстанция, така ли?

Ей ще ме разбиете вие в тоя форум :clap:
 
От: Какво мислите за казармата?

Веднъж дванадесетгодишния му син Кирил накарал ординареца на баща си да му лъсне обувките. Когато Борис разбрал за това, изпратил ординареца с писмо до Военното училище (пътят до там бил доста кален). След като ординарецът се върнал, Дрангов накарал сина си да лъсне ботушите на войника, като казал на сина си:
"Правя това, за да разбереш, че трябва да се трудиш и че не бива да унижаваш с нищо обикновения войник."

Много добре го е казал. За голямо съжаление този морал и възпитание изчезват след падането на Царство България и остават само отрепките и службогонците (разбирай комунистите), които и без казарма съществуват. Ако не ми вярваш виж постовете на редник Крумов. За това обаче се изисква да си напънеш мозъчето и да излезеш от книгите, а да вложиш мааааалко сърчице :)
 
От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

Демек да разбираме, че ти си някаква висша инстанция, така ли?

Ей ще ме разбиете вие в тоя форум :clap:


Заеби ти форума. Всеки използващ нецензорни изрази в спор е по-ниско от мен. А какъвто в изразите такъв и в живота
 
От: Какво мислите за казармата?

Заеби ти форума. Всеки използващ нецензорни изрази в спор е по-ниско от мен. А какъвто в изразите такъв и в живота
Като кон с капаци гледаш каквото ти изнася, а? Властелинът на магазинченцето за обявичките! Протегнал кокалести ръчички за властчица... каквато не е видял, пренебрегнали го нещо! Лош живот, ей!
Мишчици, сиви и бедни, духом и де юре...
Не му дошло реденцето да дерибейства в нормалния живот. В казармата видял какво е да си Собственик на Кирлив Въшкарник, и му липсва цял живот!
 

Горе